Wzór na pandemię czyli jak zbudować iluzję

Ponad wszystkimi innymi iluzjami, głównym oszustwem jest: „epidemia to jedna choroba lub zespół wywołany przez jeden bakcyl”. Sprzedaje się to z pomocą nieustannej propagandy. Większość ludzi się na to nabiera. Będą nawet sprzeczać się między sobą, co jest tą jedyną przyczyną choroby na „to”.

−∗−

W menu na dziś… przepis na danie. Felieton Jona Rappoporta o wzorcu pandemii. Schemacie stosowanym praktycznie za każdym razem oraz iluzji jaka jest przy tej okazji budowana. Zwięzły opis w kilkunastu punktach.

Zapraszam do lektury.

_________________________***_________________________

Wzór Pandemii – jak zbudowana jest iluzja

Ten artykuł jest oparty na moich badaniach i prowadzonych dochodzeniach na temat tak zwanych epidemii w ciągu ostatnich 30 lat.

W przypadku covid-19 napisałem co najmniej jeden artykuł szczegółowo opisujący każdy z głównych elementów tej iluzji. Tutaj prezentuję jedynie wzór. Jest praktycznie taki sam w przypadku każdej fałszywej epidemii.

1: Dzięki wielu spotkaniom, ćwiczeniom, sesjom planowania, scalana jest struktura, która ma promować i wprowadzać POMYSŁ na epidemię. W spotkaniach tych uczestniczą Światowa Organizacja Zdrowia, CDC, wpływowi urzędnicy ds. zdrowia publicznego związani z rządami na całym świecie.

2: Dochodzi do zaistnienia rzekomego incydentu, jakiegoś wybuchu. Najbardziej oczywista przyczyna jest celowo pomijana. Na przykład straszliwe zanieczyszczenie powietrza lub groteskowe zanieczyszczenie ekskrementami na gigantycznej komercyjnej fermie trzody chlewnej. Zamiast tego świat dowiaduje się, że znaleziono nowego wirusa. Lokalni badacze, jeśli istnieją, są wspomagani przez naukowców z CDC i WHO.

3: Nie ma ścisłego łańcucha dowodów wyjaśniających dokładnie, w jaki sposób odkryto rzekomego nowego wirusa. Z opublikowanych szczegółów nie wynika żaden dowód na to odkrycie. W rzeczy samej, konwencjonalne metody izolacji wirusów są fałszywymi wymysłami.

4: Ale WHO/CDC mówi światu, że to epidemia w trakcie powstawania, spowodowana nowym wirusem. Aparat promocyjny i propagandowo-medialny wchodzi na wyższy bieg. Pojawiają się złowieszcze wypowiedzi.

5: Wprowadzane są testy diagnostyczne dla fikcyjnego nowego wirusa. Wypluwają fałszywe „dowody infekcji”, tak jak monety z automatu z jackpotem. Te fałszywie dodatnie wyniki są nieodłączną cechą testów.

6: W ten sposób wszystkie liczby przypadków i liczby zgonów oparte na testach, są pozbawione znaczenia. I… były od początku bez znaczenia, ponieważ rzekomy „poddawany testom” nowy wirus nigdy nie został odkryty.

7: Niemniej jednak te testy (plus bezużyteczna diagnoza gałki ocznej) są wykorzystywane do tworzenia oficjalnych raportów na temat liczby przypadków. Przez cały czas trwania „epidemii” napływają doniesienia, a eskalacja liczb jest nagłaśniana. W zasadniczo bezsensownej strukturze tych raportów można zauważyć majstrowanie przy podsumowaniach, aby uczynić je jeszcze bardziej imponującymi i przerażającymi.

8: Prawdziwi ludzie naprawdę chorują i umierają, ale w większości są to ludzie, którzy umierają z powodu tradycyjnych i przewlekłych chorób – chorób grypopodobnych, zapalenia płuc, innych infekcji dróg oddechowych itp. Ci ludzie są „przepakowani” pod nową etykietą epidemii – np. „COVID”. Oficjalny opis „epidemii nowej choroby” – objawów klinicznych – jest wystarczająco ogólny, aby łatwo pozwolić na takie przepakowanie.

9: Jeśli pojawi się nowa choroba, można to wyjaśnić przyczynami nie mającymi nic wspólnego z rzekomym nowym wirusem. Na przykład kampania toksycznych szczepionek. Wysoce destrukcyjny lek. Wysoce toksyczne pestycydy.

10: Z biegiem czasu definicja epidemii jest arbitralnie poszerzana, aby objąć więcej objawów, cech klinicznych oraz wyniki testów, w celu zawyżenia liczby przypadków.

11: Kontrola informacji o „epidemii” jest zaostrzona na górze. Gadające głowy z prasy i agencji zdrowia publicznego wiedzą o rzeczywistej nauce tyle samo, co króliki o atakach dronów. Ale oni „kierują”. Informacje przeciwne oficjalnej narracji są atakowane i cenzurowane.

12: Leki i procedury medyczne (np. respiratory) stosowane w leczeniu pacjentów są potwornie szkodliwe. Jeśli szczepionka zostanie wprowadzona na rynek, również jest toksyczna. Choroby i zgony wynikające z tych i innych ataków medycznych są liczone jako „przypadki epidemii spowodowane przez wirusa”.

13: PONAD WSZYSTKIMI INNYMI ILUZJAMI głównym oszustwem jest: „epidemia to jedna choroba lub zespół wywołany przez jeden bakcyl”. Sprzedaje się to z pomocą nieustannej propagandy. Większość ludzi się na to nabiera. Będą nawet sprzeczać się między sobą, co jest tą jedyną przyczyną choroby na „to”. Nie ma żadnej przyczyny „tego”, ani choroby na „tamto”.

14: Społeczeństwu sprzedaje się kłamstwo za kłamstwem na temat zarażania i „rozprzestrzeniania się” „tego”.

15: Społeczeństwo skanduje (jakby nikt nigdy wcześniej nie umarł): „Ludzie umierają, to musi być wirus”.

16: Bajka o wirusach zawsze działa jako przykrywka dla przestępstw rządowych, korporacyjnych lub medycznych. Osłania i ukrywa te zbrodnie. Na przykład duża fabryka wyrzuca straszliwe zanieczyszczenia do gruntu i wody na danym obszarze, a ludzie chorują i umierają? Chwileczkę, twierdzą naukowcy, w rzeczywistości przyczyną jest nowy wirus, którego nikt wcześniej nie widział.

Jak pisałem na początku iluzji COVID, tym razem jedyną różnicą jest waga kłamstw – ponieważ doprowadziły one do lockdownów i dewastacji gospodarczej. To jest ewidentnie Wirus Zachodniego Nilu, SARS, świńska grypa, Zika. I oczywiście ogromnie destrukcyjna szczepionka COVID.

Nie trzeba dodawać, że osoby i grupy odpowiedzialne za uruchomienie tych iluzji muszą jakoś ukrywać swoje zbrodnie.

Przestępcy mają broń. Do najpotężniejszych należą: kontrola prasy i tajemny język techniczny, który udaje, że ma znaczenie. To język tak hermetyczny, że niewtajemniczeni nie mają szans go przeniknąć.

Na przykład naukowcy mogą godzinami bełkotać o swoim osławionym teście diagnostycznym PCR. Jednak prosta prawda jest taka, że ​​test ten nigdy nie został zweryfikowany. Test nigdy nie był sprawdzany w realnym świecie poza laboratorium.

Pisałem o tym obszernie. Stosując małą wskazówkę o nazwie NAUKA, można „przetestować test”, ustawiając, powiedzmy, tysiąc pacjentów, niektórych zdrowych, a niektórych chorych na domniemany wirus. Od każdego pacjenta zostałyby pobrane próbki.

Specjaliści od PCR przepuszczaliby te próbki przez swój sprzęt, informując, którzy pacjenci wykazują to, co nazywają wysokim „obciążeniem wirusem”.

Oznaczałoby to, że ci konkretni pacjenci mają miliony wirusów aktywnie replikujących się w ich ciałach i będą bez wątpienia i w sposób widoczny chorzy.

Książęta PCRów ogłosiliby wtedy: „Pacjenci 3,45,65,76,132… wszyscy są zdecydowanie chorzy”.

Teraz odsłaniamy badanie i widzimy, kto jest kim. Czy ci wskazani pacjenci są chorzy, czy biegają w maratonach? To się nazywa prosta metoda naukowa. Nie techniczne bzdury.

Ta część badań nigdy nie została przeprowadzona. To się nigdy nie stanie. To zbyt prawdziwe. Zbyt uwidaczniające. Zwolennicy PCR mieliby zbyt wiele do stracenia, gdyby ich oceny, kto jest zdrowy, a kto chory, okazały się absurdalnie błędne, a ich tajemna techniczna retoryka na temat PCR okazałaby się bezużytecznym bełkotem.

Załączam ten opis, aby wskazać, że rzeczywiście istnieją sposoby na ujawnienie zawodowych kłamców, jeśli zmienisz podejście do nich, jeśli użyjesz zdrowego rozsądku, jeśli wyjdziesz poza ich samozwańcze świątynie mistycznego pozoru i zaobserwujesz, jak wyglądają ich kłamstwa kiedy sprowadzisz je do ludzkich terminów…

COVID to oszustwo od góry do dołu. Od początku do końca.

_____________________

The Pandemic Pattern — how the illusion is built, Jon Rappoport, September 8, 2021

 

Uzupełnienia:

Nowa Normalność – jak ujawnić potwora
To jest słabość systemu… totalitaryzm Nowej Normalności nie zadziała, jeśli masy zaczną postrzegać go jako faktyczny totalitaryzm, jako program polityczny/ideologiczny, a nie jako „odpowiedź na śmiertelną pandemię”. Musimy więc unaocznić […]

_____________________

CDC/FDA czyli koronny dowód na kłamstwo
Przyznają: nie mieli wirusa, kiedy przygotowali test na wirusa. „Wykombinowali” model, udając, że znajdują to, co chcieli znaleźć. To się nazywa samospełniającą się przepowiednią. To oszustwo i zbrodnia, które doprowadziły […]

_____________________

‘Przypadkodemia’ czyli jak po cichu odejść od testów
Wielu ekspertów epidemiologicznych twierdziło, że progi cyklu są ważnym wskaźnikiem, dzięki któremu pacjenci, opinia publiczna i decydenci mogą podejmować bardziej świadome decyzje o tym, na ile zakażająca i/lub chora może […]

_____________________

Kłamliwy, ale przewidywalny
Rząd może manipulować statystykami i przedstawiać je tak, aby „udowodnić” swoją aktualną narrację. A statystyki te często promują „wariant”, na którym to się opiera. I wszystko ma sprawiać wrażenie autentycznych […]

_____________________

Dystopia czyli nowe szaty komuny
(…)społeczeństwo nie powinno już opierać się na narracji politycznej, ale na faktach i liczbach naukowych, w ten sposób rozwijając czerwony dywan dla rządów technokracji. Ich idealny obraz jest tym, co […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!