Ulegnij albo umieraj!

Te inteligentne dusze, które nadal odmawiają „szczepienia” – przygotujcie się na wykluczanie, denuncjacje, monitorowanie, groźby, wyrzucanie ze społeczeństwa, odmowę usług, nękanie i być może jeszcze coś gorszego, ale nie wycofujcie się.

−∗−

W menu na dziś danie z dedykacją. Dla wszystkich tych, którzy przez ostatnie kilkanaście miesięcy powtarzali ‘Nie, nie. To niemożliwe‘, ‘Tego nie zrobią‘, ‘To na pewno nie przejdzie‘, by chwilę później milczeć w zdziwieniu, że jednak… To nie jest kwestia czy, ale kiedy. Na pewno warto zrewidować podejście do pewnych zjawisk. Tylko czy jeszcze jest czas…

Zapraszam do lektury.

__________________***__________________

Opieka medyczna dla niezaszczepionych: dostosuj się albo umieraj!

„Władza nie jest pucharem. To młot. I robi tylko jedną rzecz. Władza rozbija. Podtekstem wszelkiej władzy jest wymuszenie. To zawsze groźba użycia siły, więzienia, groźba śmierci. Zawsze.”

~ Adam Skelter, Prophet Margin: The Benefit of the Doubt

Od pewnego czasu populację USA pochłania pogląd, że uspołecznione „zdrowie” i opieka medyczna są świętym prawem wszystkich. Ta błędna ideologia doprowadziła do stworzenia systemu medycznego, który jest administrowany i w pełni kontrolowany przez państwo przestępcze. Większość społeczeństwa ma wpojony strach przed byciem bez czegoś, co błędnie nazywa się „opieką zdrowotną” i ma tendencję do podejmowania życiowych decyzji w oparciu o tę właśnie przesłankę. Obecnie większość całego tego systemu opiera się na wydawaniu leków na receptę, ciągłym leczeniu i zabiegach chirurgicznych, co jest idiotyzmem teorii zarazków, a koszty stały się astronomiczne i zupełnie nieosiągalne dla mas. Był to oczywiście rezultat zamierzony, który miał na celu wzbogacenie nielicznych kosztem wszystkich poprzez stworzenie zależności od państwa. Był to wielki sukces dla przemysłu medycznego i farmaceutycznego oraz klasy politycznej, ale śmiertelny koszmar dla reszty społeczeństwa. Tak jak zwykle bywa to w przypadku wszystkich socjalistycznych przedsięwzięć – zostało zaprojektowane nie by pomagać ludziom, ale by ich kontrolować.

Aby ten socjalistyczny system stworzony przez rząd działał zgodnie z planem, zależność od państwa jest obowiązkowa, dlatego starano się znaleźć i umocnić powszechne uczestnictwo. Teraz wszystko jest kontrolowane na poziomie państwa poprzez regulacje, restrykcje, kontrolę monetarną, zachęty i dobrobyt. Jeśli chodzi o leczenie tego, co błędnie nazywa się „Covid”, wszystko opiera się na protokołach krajowych i międzynarodowych. W rzeczywistości istnieją 354 strony protokołów leczenia wydanych przez CDC i żaden nie oferuje ani nie wymaga witamin czy zaleceń żywieniowych dla pacjentów z Covid przebywających na OIOM-ie. To poważny problem, który może i będzie mieć druzgocące skutki.

Znajdujemy się w środku fałszywej pandemii, która została wykorzystana do wprowadzenia nakazu dla bardzo śmiercionośnych trujących zastrzyków fałszywie nazywanych „szczepionkami”. To był przez cały czas główny program państwa, a wczorajsza szemrana zgoda FDA dla tak zwanej ‘szczepionki przeciw covid’ firm Pfizer i BioNTech była istnym zastrzykiem energii dla tyranii ze strony faszystowskich systemów politycznych i farmaceutycznych. Nakazy „szczepień” rozpoczęły się w ciągu kilku minut od zatwierdzenia przez FDA w Nowym Jorku, Kalifornii, Portoryko i innych obszarach i prawdopodobnie będą agresywnie kontynuowane.

Ci, którzy zdecydują się nie przyjmować tej toksycznej mikstury, będą teraz największym wrogiem państwa i będą w sposób szczególny atakowani. To zjawisko jest już widoczne. Zły Biden nie tracił czasu na rozpoczęcie tego procesu i wczoraj wygłosił takie oświadczenie:

„Wzywam by więcej firm z sektora prywatnego zwiększyło wymagania dotyczące szczepień, które dotrą do kolejnych milionów ludzi” – powiedział Biden w ramach komentarzy w Białym Domu. „Jeśli jesteś szefem biznesu, szefem organizacji non-profit, przywódcą stanowym lub lokalnym, który czekał na pełne zatwierdzenie przez FDA, aby móc wymagać szczepień, wzywam cię teraz, abyś to zrobił – wymagaj tego. Aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19, jedyną sensowną rzeczą jest wymaganie szczepionki”.

Dla niezaszczepionych będą straszne konsekwencje, poczynając od środków mających na celu ograniczenie przemieszczania się, podróży, zatrudnienia, zakupów żywności, wejścia do wielu firm, w tym restauracji i lokali rozrywkowych, i oczywiście opieki medycznej.

Wiele szpitali, gabinetów lekarskich i klinik już odrzuca osoby niezaszczepione lub wymaga masek i obowiązkowych testów w celu uzyskania leczenia. Z pewnością będzie to klasyczna sytuacja „Paragrafu 22”, zwłaszcza dla tych, którzy mają poważne problemy zdrowotne, wymagają zabiegu chirurgicznego lub innej formy intensywnej opieki medycznej i nie chcą przestrzegać absurdalnych protokołów CDC. Przesłanie, które zostanie przekazane wszystkim tym, którzy odmówią przyjęcia trującego zastrzyku narzucanego przez „medyczne” uregulowania, będzie: podporządkuj się albo umieraj! [comply or die!]

Przy tak wielu, którzy już przyjęli „szczepionkę na Covid” i karygodnym zatwierdzeniu [criminal approval] przez FDA zastrzyków Pfizer/BioNTech, prawdopodobnie o wiele więcej osób jednak stanie w kolejce do inokulacji, ponieważ rząd, pracodawcy i firmy będą wymagać więcej „szczepień”. Biorąc pod uwagę toksyny, trucizny, nanocząsteczki, informacyjne RNA, niebezpieczne adiuwanty, białka kolczaste, tlenek grafenu i inne śmiercionośne składniki tych zastrzyków, choroby u „zaszczepionych” mogą wymknąć się spod kontroli.

Przyniesie to wiele chorób i zgonów tym, którzy są już „zaszczepieni”, a także kampanię wymuszeń i morderstw [extortion and murder] przeciwko wszystkim niezaszczepionym. Wkrótce nadejdzie ukierunkowany stan wojenny i pełnoprawny medyczny stan wojenny. Wymuszone „szczepienia”, więcej lockdownów i kwarantanny, masowe restrykcje, dokumenty potwierdzające szczepienia, więcej maskowania i surowe egzekwowanie tych nakazów wydają się w tej chwili nieuchronne.

Opieka medyczna będzie zarezerwowana dla posłusznych owieczek, co może być wyrokiem śmierci, a zakazana dla niezaszczepionej mniejszości. Choroba stanie się znacznie bardziej niebezpieczna, więc przyjmowanie witaminy D, cynku i innych odpowiednich suplementów oraz przestrzeganie zdrowej diety i stylu życia jest koniecznością w tym totalitarnym środowisku.

Wizyta w szpitalu będzie podobna do gry w rosyjską ruletkę, zwłaszcza jeśli zdiagnozowano „Covid”. Zamiarem większości ośrodków medycznych jest leczenie wszystkich na „Covid”, co przyniesie im duże korzyści, więc ich motywacją jest leczenie każdego pacjenta z powodu tego nigdy niewyizolowanego i oszukańczego „wirusa”. Po zdiagnozowaniu natychmiast rozpoczną się przerażające procedury, a wyniki będą miażdżące.

System medyczny i szpitale staną się centrami śmierci, a zaszczepieni i niezaszczepieni doznają krzywd, ale w większości przypadków ośrodki te po prostu kategorycznie odmówią opieki nad niezaszczepionymi. Już teraz w niektórych częściach kraju odmawia się osobom niezaszczepionym operacji ratujących życie, a to będzie się dramatycznie nasilać w przyszłości. To morderstwo z premedytacją, usankcjonowane i wymagane przez państwo.

Te inteligentne dusze, które nadal odmawiają „szczepienia” – przygotujcie się na wykluczanie, denuncjacje, monitorowanie, groźby, wyrzucanie ze społeczeństwa, odmowę usług, nękanie i być może jeszcze coś gorszego, ale nie wycofujcie się. Bez śmiertelnego zastrzyku przeciw „Covid” przynajmniej możecie pozostać zdrowymi i wolnymi od tej trucizny, ale kiedy już ją zażyjecie, aby ułagodzić swoich panów, kto wie przez jakie cierpienia będziecie musieli przejść. Aby być wolnym, trzeba działać jak istota wolna, a dobrowolne poddanie się tyranii neguje jakiekolwiek prawo do wolności.

_____________________________

Medical Care for the Unvaccinated: Comply or Die!, Gary D. Barnett, August 25, 2021

 

Uzupełnienia:

Nikt nie zostanie oszczędzony

Ignorancja i strach czy świadomość i bunt?

Doniesienia z wojny – farmaceutyczna okupacja planety

Sanitarny faszyzm czyli po co im nasze dusze

Szczepienia c19 – scenariusz z horroru

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!