Od 1 września podludzie we Włoszech nie będą mogli podróżować…

Od 1 września podludzie we Włoszech nie będą mogli podróżować pociągami, autobusami i statkami…

Do tej pory nie mogą już wejść do:

  • lokali gastronomicznych w zamkniętych pomieszczeniach
  • kin, teatrów, muzeów i zabytków
  • na basen, do siłowni, parków rozrywki, na imprezy sportowe i targowe.

Dlaczego”podludzie”? Dlatego, że są gorsi i nie mają podstawowych praw – na przykład we Francji oraz na Cyprze nie mają prawa kupować jedzenia w sklepach. Uprawniałby ich do tego certyfikat niewolnika, a takowego nie posiadają.

I dobrze im tak. Skoro nie chcą się zatruć białkiem kolczastym w trzech lub przynajmniej w dwóch dawkach ubogaconych grafenem, niech poniosą konsekwencje. A mogliby sobie pożyć jeszcze kilka lat. Ale nie chcą. Może się boją? Czego? Śmierci? Powikłań?

Według raportu Health Impact News, na podstawie danych zebranych przez UE, szczepionki spowodowały już ponad 2 mln powikłań oraz 21 tys. zgonów ” / PCh24.pl/

Niewdzięcznicy. Powinni zerknąć na lidera wśród zaszczepionych, na Izrael

Katarzyna Treter-Sierpińska, która stara się jak może uzupełniać braki w polskojęzycznych serwisach informacyjnych, /TVP,TVN i Polsacie/pisze na TT:

Pełne sześć miesięcy szaleństwa. Można w tym momencie zadać pytanie: gdzie manifestacje wdzięczności za ten przywilej? Przypomina mi się fragment powieści Orwella “1984”, w którym wdzięczni obywatele wiwatowali na cześć Wielkiego Brata, dziękując za zmniejszenie przydziału czekolady. Przydział czekolady zmniejszono, ale w komunikacie podano, że go zwiększono, stąd radość proletów.

Ktoś zazdrości Izraelowi, Francji lub Włochom? Niepotrzebnie. Nasi rodzimi terroryści szczepionkowi starają się dotrzymać kroku światowej awangardzie zamordystów. 30 tys. kary za kłamstwo covidowe, a za obrazę uczuć covidowych utrata prawa wykonywania zawodu.

Godzenie w Nowy Ład, Nową Normalność, Zrównoważony Rozwój, Wartości Transatlantyckie będzie tłumione w zarodku. Walka z Covidem ma trwać nieustannie.  “Gorszy sort”  z PiS  zamówił już za pośrednictwem UE szczepionki na 5 i 6 falę. Dodatkowo został złożony projekt według którego pracodawca będzie miał dostęp do danych wrażliwych o pracowniku i będzie mógł wywierać nacisk w celu wymuszenia “zaszczepienia się”. Nietrudno zgadnąć, że w przyszłości może to dotyczyć każdego preparatu  Big Pharmy, nawet w przypadku, gdy dana osoba uważa, że jest on szkodliwy dla jej zdrowia.

Nowy projekt rządu: pracownik bez szczepienia nie dostanie pensji

A teraz na zakończenie, kilka ożywczych tweetów:

To będzie ciekawa jesień Ministerstwo Zdrowia będzie jednej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili, bo szczepionki działają, a drugiej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili 3 raz, bo ich szczepionki już nie działają /Wolność__Słowa/

__________________________________________________________________________________________________________

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne