„Dlaczego więc wszyscy ci ludzie umierają?”

Podstawowa wada polega na łączeniu ludzi umierających z różnych przyczyn i wymyślaniu historii, która sprawia, że ​​wydaje się, iż wszyscy umierają tylko z jednego powodu. To jest gra. To jest sztuczka. To kuglarstwo.

− ∗ −

W menu na dziś danie podsumowujące. Ponownie zajrzymy na blog Jona Rappoporta, który w kilku punktach zestawia możliwe powody zgonów, które oficjalnie przedstawiane są jako spowodowane wirusem sars-cov-2.

Zapraszam do lektury.

___________________________***___________________________

 

„Jeśli nie ma wirusa, dlaczego wszyscy ci ludzie umierają?”

Jak moi czytelnicy wiedzą, przez ostatni rok demonstrowałem – z licznymi świadectwami i dowodami – że wirus SARS-CoV-2 nie istnieje.

Niektórzy odpowiadają: „Więc dlaczego wszyscy ci ludzie umierają?”, “Jaka jest przyczyna?

Odpowiedziałem już na te pytania obszernie. Odpowiem na nie ponownie.

Po pierwsze, jeśli ktoś powie: „Znam rodzinę, w której zmarły trzy osoby, więc cóż to może być jeśli nie wirus”, odpowiedź brzmi:

Nie mam pojęcia, dlaczego te trzy osoby zmarły. Nie zajmuję się zdalnym postrzeganiem. Osoba, która zadaje takie pytanie, też nie ma pojęcia.

Ale ponieważ nie mamy pojęcia, nie oznacza to, że od razu musi to być wirus. Zastanówcie się. Może to być chociażby narażenie na toksyny w środowisku. To mogą być skutki szczepionki. To może być kilka różnych przyczyn zaistniałych razem.

Ale ta osoba mówi: „To nie były toksyny ani szczepionka. Do zeszłego miesiąca wszyscy byli zdrowi”. Skąd wie, że to nie toksyny? I znowu, tylko dlatego, że nie wiemy, nie ma powodu, aby od tego miejsca przejść do: „To musiał być wirus”.

Czy „nie wiemy” równa się „wirus”? Nie.

Czy „nie wiemy” równa się „zaakceptujmy oficjalną propagandę o wirusie”? Nie.

Czy „nie wiemy” równa się „zaakceptujmy przewagę opinii”? Nie.

No, dobrze. Idąc dalej – najważniejszą rzeczą, którą należy wiedzieć o tzw. COVID, jest: NIE MA JEDNEJ PRZYCZYNY, Z POWODU KTÓREJ WSZYSCY CI LUDZIE UMIERAJĄ.

To nie jest jedna przyczyna.

Tę podstawową zasadę tłumaczę ludziom od 1988 roku (przykładem wtedy był AIDS) i jest to najtrudniejsza część prawdy do przekazania w przekonywujący sposób, ponieważ…

Ludzie zawsze szukają TEGO JEDNEGO.

Chcą TEJ JEDNEJ RZECZY.

Są predysponowani (zahipnotyzowani, uwarunkowani) do żądania JEDNEJ PRZYCZYNY.

„Jeśli to nie wirus, to co ‘to’ jest?”

Żadne ‘to’ nie istnieje.

Podstawowa wada polega na łączeniu ludzi umierających z różnych przyczyn i wymyślaniu historii, która sprawia, że ​​wydaje się, iż wszyscy umierają tylko z jednego powodu. To jest gra. To jest sztuczka. To kuglarstwo.

A teraz wymienię główne powody, dla których „wszyscy ci ludzie umierają”. Każdy powód szczegółowo omówiłem w poprzednich artykułach. Tutaj podaję tylko wersję podsumowującą.

PIERWSZY: Przemianowanie choroby grypopodobnej na COVID. (szacunkowo — jest 1 miliard przypadków grypy rocznie, 300 000 – 500 000 zgonów na grypę rocznie na całym świecie)

DRUGI: Przemianowanie zapalenia płuc na COVID. (szacunkowo — na całym świecie rocznie dochodzi do 1,7 miliona zgonów z powodu zapalenia płuc u dorosłych)

TRZECI: Przemianowanie infekcji płuc. (szacunkowo — na całym świecie rocznie notuje się 3 miliony zgonów z powodu POChP (Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc)

Uwaga: Zanieczyszczenie powietrza jest istotną przyczyną zgonów w powyższych trzech kategoriach.

CZWARTY: Wpisywanie „COVID” jako przyczyny śmierci w aktach pacjentów, gdy jest jasne, że pacjent zmarł z innego powodu.

PIĄTY: Straszenie (diagnozą COVID) i izolowanie starszych ludzi, którzy już są chorzy i słabi z różnymi przewlekłymi chorobami. Ci ludzie następnie ‘zawijają się’ i umierają. To morderstwo.

SZÓSTY: Zabijanie starych ludzi niszczycielskimi i toksycznymi metodami leczenia – respiratorami, sedacją i remdesiwirem.

SIÓDMY: Wcześniejsze kampanie toksycznych szczepień.

ÓSMY: Szczepionki COVID.

DZIEWIĄTY: Uwaga – wszędzie tam, gdzie dana osoba ma objawy przypominające te z listy tak zwanych objawów COVID (kaszel, dreszcze, gorączka, przekrwienie płuc, zapalenie płuc), pozytywny wynik testu PCR przypieczętowuje diagnozę COVID-19. Test PCR jest bez znaczenia z wielu powodów i dlatego wypluwa fałszywie dodatnie wyniki jak wodę z sikawki. Ponieważ wirus SARS-CoV-2 nie istnieje, test od samego początku ma zerową skuteczność.

W różnych obszarach, w różnych grupach i skupiskach ludzi mogą istnieć inne powody, dla których osoby oznaczone jako „COVID” chorują i umierają. Żaden z tych zgonów nie ma nic wspólnego z fałszywym wirusem o nazwie SARS-Cov-2.

COVID to kompletne oszustwo. To było oszustwo od samego początku.

“If there is no virus, why are all these people dying?”, Jon Rappoport, August 3, 2021

 

 

Uzupełnienia:

Powikłania, zgony, i choroby neurologiczne po szczepieniach covid (4.6.2021)PDF

Granice akceptacji

Wyjaśniła się jedna z przyczyn wysokiej liczby zgonów we Włoszech (27 marca 2020)

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!