Kolejna przenikliwa i głęboka ocena sytuacji narodu przez ks. Marka Bąka

“Nie o to chodzi w dziejach Świata byśmy zgodnie się zatracili w piekle. Tylko chodzi o to , by pośród trudów i zadań, byśmy się uświęcili i kiedyś mogli być zbawieni. To jest jedyny cel tej Ziemi. Nie ma celu historycznego, literackiego, artystycznego, sportowego…żadnego celu cząstkowego.  Jest  jeden cel. Cel najwyższy. Ta Ziemia, to okoliczność w której ma wybrzmieć nasza miłość do ludzi, zawierzenie się Panu Bogu, cześć dla Niego. Mamy się uświęcić, aby osiągnąć uszczęśliwiające Życie Wieczne z Panem Bogiem.

To zło, które nam serwowano przez długi czas od wielu pokoleń, obecnie postanowiło sięgnąć po nas jeszcze bardziej w nowej kategorii: przy ogólnoświatowym zamachu na ludzkość, przy pomocy rzekomej pandemii.

Program dla niewolników

Chodzi o to, żeby ludzi podporządkować, wykorzystać, niektórych zniszczyć, pozbawić wszelkiej ludzkiej nadziei i by z nich uczynić nową kategorię więźniów. Dlatego modelują nam mentalność ludzi układnych, zastraszonych, ślepo posłusznych, którzy nie mają swojego zdania, którzy będą nielogiczni, nie będą się posługiwali rozumem, nie będą potrafili zająć stanowiska, będą bardzo układni i podatni dla wąskiej grupy zarządzających, którzy ludzi będą traktować w znaczeniu rzeczowym, mając dla nas nową koncepcję człowieczeństwa – program dla niewolników”.

Diabelski cel – odebrać ludziom cnoty

O autorze: pokutujący łotr