Tyrania jest już za rogiem

To, przed czym stoimy dzisiaj i co nadejdzie w najbliższej przyszłości, jest czystym, nieskażonym, totalitarnym szaleństwem i tak długo, jak ludność tego kraju pozostanie obojętna na tę tyranię, będzie się ona pogarszać i eskalować każdego dnia, aż nie pozostanie już nic wartościowego.

W menu na dziś danie mocno ostrzegawcze. Kolejny głos zza oceanu na temat krytycznych nastrojów panujących w USA, ale również fatalnych perspektyw na przyszłość. Warto ten tekst wziąć sobie do serca, bo my wiemy, że to co dzieje się za Wielką Wodą, wcześniej czy później znajdzie odzwierciedlenie w naszej rzeczywistości.

Zapraszam do lektury.

_________________________***_________________________

„Instytucje liberalne natychmiast przestają być liberalne gdy tylko zostaną solidnie ustanowione: kiedy to zostanie osiągnięte, nie będzie już groźniejszych i bardziej dogłębnych wrogów wolności niż instytucje liberalne”.

Friedrich Wilhelm Nietzsche (2007). „Twilight of the Idols with the Antichrist and Ecce Homo”, str. 71, Wordsworth Editions

###

To, przed czym stoimy dzisiaj i co nadejdzie w najbliższej przyszłości, jest czystym, nieskażonym totalitarnym szaleństwem i tak długo, jak ludność tego kraju pozostanie obojętna na tę tyranię, będzie się ona pogarszać i eskalować każdego dnia, aż nie pozostanie już nic wartościowego.

Nie ma słów, aby wystarczająco podkreślić, że koniec Ameryki jest tuż za rogiem. Kontrolująca szumowina u władzy dąży do końca tej gospodarki, końca wszelkiej wolności, końca radości, końca podróży, końca niezależnej myśli, końca każdego prawdziwego intelektu i końca rozsądku. To jest to, do czego zmierzamy i tylko masy, które są w większości przypadków odpowiedzialne za to przejęcie, mogą to powstrzymać. To nie wróży dobrze tym z nas, którzy chcą walczyć o naszą wolność, ponieważ obecnie jesteśmy w skrajnej mniejszości. Ryzyko dla rzeczywistych bojowników o wolność jest absolutne, ale bez tych, którzy są gotowi zaryzykować wszystko dla swojej wolności, nie ma szans na odzyskanie swobód. Wszyscy z nas, którzy będziemy aktywnie sprzeciwiać się, łamać wszystkie rozkazy państwowe i pozywać przestępczy rząd, jesteśmy teraz celem tego ohydnego systemu rządzenia i każda taktyka niezbędna do wyeliminowania oporu zostanie wykorzystana przeciwko nam. To już się zaczyna, ponieważ Biden wypowiada „wojnę” krajowemu „terroryzmowi”. Były dyrektor CIA, John Brennan, powiedział: „Społeczność wywiadowcza Bidena porusza się w sposób podobny do lasera, aby spróbować ujawnić jak najwięcej na temat rebelii popierającej Trumpa, która kryje w sobie religijnych ekstremistów, zwolenników autorytaryzmu, faszystów, bigotów, rasistów, nawet libertarian. ”Wszyscy oni to, według Brennana, rebelianci, a on i tak zwana „społeczność wywiadowcza” wydają się ślinić na myśl o wojnie przeciwko narodowi amerykańskiemu. To straszne zagrożenie dla każdego, kto nie zgadza się z państwem lub jest przeciwko niemu.

Kryminalizacja sprzeciwu wobec klasy politycznej jest tak szalenie niebezpieczna dla ludzi, że można ją opisać jedynie jako politykę wymyśloną przez psychopatyczne i złe dyktatorskie potwory jako sposób na uzyskanie całkowitej kontroli nad społeczeństwem za pomocą siły. To nie jest przesada, ponieważ otwarcie dyskutuje się o tym, co nazywa się „terroryzmem krajowym”, a nowe ustawodawstwo nie tylko jest rozważane, ale jest już wdrażane w niektórych państwach. Biden i niektórzy członkowie Kongresu wzywają do przyjęcia nowego krajowego ustawodawstwa dotyczącego terroryzmu, które znacznie rozszerzyłoby uprawnienia państwa policyjnego. Jest to okropne, ponieważ będzie oczywiście nadużywane w celu stłumienia wszelkich form sprzeciwu, przy jednoczesnym oznaczaniu terrorystów wszystkich, którzy nie zgadzają się z rządem. Mogłoby to oczywiście doprowadzić do całkowitej cenzury wszelkiej działalności protestacyjnej, a także prawie wszystkich wypowiedzi. Konsekwencje takiej drakońskiej polityki nie mieszczą się w głowie i mogą dosłownie zniszczyć naszą zdolność do pokojowego zwalczania skrajnej tyranii. Niebezpieczeństwo tego może łatwo doprowadzić do większej przemocy ze strony nie tylko usprawiedliwionych ofiar państwowej tyranii, ale także masowych brutalnych nadużyć wobec obywateli ze strony funkcjonariuszy rządowych, policji i wojska. Obłęd to zaledwie początek zdradzieckiej natury takich autorytarnych środków.

Jesteśmy teraz u progu stania się państwem policyjnym, jakiego żaden Amerykanin nigdy wcześniej nie widział ani nie wyobrażał sobie. „Tajna policja” działająca jako agenci państwa zostanie upoważniona do stłumienia wszelkiego niezadowolenia, nieposłuszeństwa i nieprzestrzegania zasad opisanych przez rządzącą klasę polityczną. Oczekuje się, że sami ludzie będą monitorować swoich przyjaciół, rodzinę i sąsiadów i informować o tym, co zostanie określone jako wszelkie wywrotowe zachowanie. Ta rzeczywistość jest blisko nas. Próby kontrolowania wszystkich myśli i działań są pożądane, więc nakażą nam noszenie zatwierdzonych przez państwo dokumentów tożsamości. Zostaniemy poinformowani, kiedy i gdzie możemy się udać, a także wskażą, co wolno nam powiedzieć lub napisać. Wkrótce pojawią się dodatkowe surowe mandaty, i jeszcze więcej grzywien, przymusu i więzienia będzie nam grozić i w razie potrzeby zostanie to wdrożone przez garstkę kontrolujących. Choć brzmi to przerażająco, w najbliższej przyszłości ten kraj może z łatwością wyglądać bardziej jak Niemcy Hitlera lub Stalinowska Rosja niż dawne Stany Zjednoczone. To nie jest jakaś szalona czy fantastyczna „teoria spiskowa”. Po prostu spójrz na wszystkie znaki dookoła.

Większość z was jest już zamaskowana, wielu z was zostało zmuszonych do porzucenia swoich biznesów i pracy, powiedziano wam, abyście porzucili swoich bliskich, a wielu popadło w ubóstwo. Teraz powiedzą ci, że nie możesz podróżować ani zdobywać rzeczy niezbędnych do życia, chyba że wykonasz rozkazy wstrzyknięcia trującej, zmieniającej geny i śmiercionośnej mikstury, błędnie oznaczonej jako szczepionka. Po wstrzyknięciu będziesz mieć system operacyjny w swoim ciele, który może pozwolić na zewnętrzną kontrolę nad tobą. Zły Fauci mówi nawet teraz, że ta fałszywa „szczepionka” może stać się obowiązkowa. Większość już spełnia wszystkie wydane nakazy. Nakazy, które są restrykcyjne, niezwykle szkodliwe i zmieniające życie, więc ile dodatkowego wysiłku tego haniebnego rządu potrzeba, aby zmienić tę populację w niewolników faszystowskiej i komunistycznej oligarchii?

Ilu jest gotowych stawić opór zamiast zachowywać się jak owca? Ilu zdobędzie odwagę, by powiedzieć „nie”? Ilu podejmie wymagane ryzyko, niezbędne do odzyskania wolności? Ilu z was przeciwstawi się tym, którzy będą próbowali was kontrolować? Ilu będzie czekać, aż absolutnie nic nie zostanie, zanim zakwestionujesz to zepsucie? Ilu z was będzie nadal postępować zgodnie z zaleceniami, niezależnie od konsekwencji dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół?

Żyjemy w koszmarze. Jedyną ucieczką od tego horroru jest przebudzenie. Jeśli wielu nadal będzie spało i nadal praktykowało masowe posłuszeństwo, to ci z nas, którzy chcą walczyć, staną się celem tego przerażającego stanu. Jeśli ludzie, którzy chcą przeciwstawić się tej tyranii, zostaną uciszeni, uwięzieni lub eksterminowani, wszelka nadzieja zostanie utracona, a społeczeństwo amerykańskie nie będzie już istnieć w swojej obecnej formie. Ale jeśli duża liczba odmówi posłuszeństwa, odmówi przyjęcia rozkazów i nie pozwoli na to totalitarne przejęcie – wszyscy wygramy. Podział nas zniszczy, ale solidarność pokona wroga, jakim jest państwo. Najwyższy czas wzbudzić wielki strach w sercach i umysłach każdego władcy, polityka lub egzekutora, który próbowałby nas kontrolować lub zniewalać!

Prepare for Extreme Tyranny; The Likes of Which Have Never Before Been Seen in This Country, Gary D. Barnett, January 22, 2021

____________________

Komentarz: wydaje się zbędny…

____________________

Uzupełnienia:

The New mRNA COVID Vaccines Inject an Operating System into Your Body – Not a Conspiracy Theory, Moderna Admits It, Brian Shilhavy, January 5, 2021

C-19 czyli autostradą do obozu

Lockdowny są wieczne czyli… to się nie skończy 2

Obsesja lockdownu czyli szaleńcy i faszyści

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!