Latający Newsletter

Skandal w Madrycie

Do nieodpowiedzialnych wybryków doszło niedawno w Madrycie na placu Puerta del Sol (brama słońca)

How dare you!

miała podobno zakrzyknąć Greta Thunberg na wieść o kolejnym przejawie lekceważenia globalnego ocieplenia. Młoda pesymistka zareagowała w ten sposób na nieodpowiedzialne wybryki młodzieży, która nie szanując powagi sytuacji rzucała w siebie śnieżkami.

Środowiska lewicowe zwracają uwagę, że aktualna mroźna i śnieżna aura jest potwierdzeniem teorii o  globalnym ociepleniu. Lewica apeluje o przyśpieszenie zmian, które miałyby polegać m.in. na całkowitej likwidacji hodowli zwierząt niefuterkowych: świń i krów, które są zjadane głównie przez skrajną prawicę, fundamentalistów katolickich oraz osoby nieświadome.

John Cleese z “Latającego cyrku Monty’ego Pythona” zaatakowany przez normalnofobów.

Drogi Johnie Cleesie – dopuściłeś się kilku transfobicznych komentarzy. Wydaje się, że nie tylko nie jesteś zainteresowany losem osób trans, ale też dorzucasz swoją cegiełkę do transfobii, kiedy osoby transpłciowe są mordowane na całym świecie.

Dlaczego, k…a, nie możesz po prostu pozwolić ludziom być tym, kim chcą?

– dodał inny komentator na Twitterze

Aktor odpowiedział:

W głębi duszy chcę być kambodżańską policjantką. Czy to dozwolone, czy jestem nierealny?

Prostytutki i osoby towarzyszące oburzone noworocznym orędziem posłanki lewicy

Klaudia Jachira wygłosiła uroczyste orędzie noworoczne w którym znalazł się postulat, aby kobiety nie musiały już nigdy wychodzić na ulicę. Wywołało to sprzeciw prostytutek. Niebinarna rzeczniczka ruchu osób zdezorientowanych, Igor Rozwiewa w emocjonalnym wystąpieniu wyraził swoje oburzenie z powodu niezrozumienia procesu przemian zachodzących na świecie i w Polsce.

Pracownicy seksualni oraz osoby towarzyszące będą wychodzić na ulicę aż do czasu ostatecznego zwycięstwa naszej rewolucji

– powiedział rzecznik.

Przy okazji spotkania z dziennikarzami odbyła się uroczystość wręczenia nagrody jaką otrzymała świnia wraz z ludzkim przyjacielem za “wspólny heroiczny wysiłek życia w katolickiej Polsce”.

Kolejna fala fake newsów w polskojęzycznych mediach

Znany i lubiany Cezary Pazura wystąpił w reklamie dla przysłowiowych debili: umiejących czytać, lecz nie czytających, mających rozum, lecz nie myślących. W krótkim filmie aktor zachęca polskich niewolników do wstrzyknięcia sobie glikolu polietylenowego. W końcówce wycięto formułę… skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Jak pokazują badania ponad 98% osób szczepionych nie ma zielonego pojęcia o toksycznych substancjach zawartych  w tzw. szczepionkach.

Hołownia w walce o czystość języka

Słowo “ku…wstwo” symbol nowej normalności, bliskie sercu Hołowni pod względem słownikowej i politycznej poprawności zostało sprofanowane przez Martę Lempart idącą na czele feministycznego tłumu krzyczącego o kopulacji i zabijaniu. Na ten akt nonszalancji zareagował kandydat na węża stanu ( nie nadaje się), znany obrońca świń Szymon Hołownia. Obrońca świń?

Po naszej śmierci będą nas sądzić zjedzone świnie

Cała różnica polega na tym, że zjawisko uliczne jest bez “w”, a medialne z “w”.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne