C-19 czyli autostradą do obozu

Świadomość, że rząd ma legalną możliwość, aby w dowolnym momencie pojmać cię i wysłać do jakiegoś nieznanego aresztu bez odpowiedniego procesu, może wzbudzić największy strach wśród obywateli

W menu na dziś artykuł Brandona Smitha, traktujący o bieżącej sytuacji w USA (i nie tylko). Mam nadzieję, że da to Czytelnikom lepszy obraz zmian zachodzących za oceanem. A przy okazji powód do refleksji nad tym, co dzieje się w naszym kraju.

Zapraszam do lektury.

________________________***________________________

Sześć miesięcy temu pośród paniki i szumu wokół wybuchu koronawirusa rząd Nowej Zelandii wydał oświadczenie, które zostało w większości niezauważone przez główne media. Była to decyzja polityczna, wokół której powinien walczyć cały zachodni świat, ale w tamtym czasie opinia publiczna wciąż zajmowała się pandemicznym chaosem. Nowa Zelandia ustanawiała coś, co sprowadzało się do ukrytych więzień – medycznych „placówek kwarantanny”, w których KAŻDY obywatel podejrzany o bycie nosicielem sars-cov-2 mógł zostać zatrzymany bez odpowiedniego procesu na tak długo, jak rząd uzna to za stosowne. Nie tylko to, ale te ukryte obozy podlegałyby jurysdykcji wojska. Innymi słowy, odpowiedź NZ na covid została po cichu zamieniona w stan wojenny.

New Zealand military to oversee country’s coronavirus quarantine facilities after two new cases (YT video, 1:33) [można włączyć napisy i tłumaczenie -tłum.]

Środki hiper-totalitarne zostały wdrożone w obliczu zaledwie 22 zgonów w całym kraju w tym czasie. Media oklaskiwały reakcję Nowej Zelandii w ostatnich tygodniach, argumentując, że dzisiejsza surowa polityka będzie oznaczać więcej wolności i lepszą gospodarkę jutro, gdy liczba infekcji zostanie zmniejszona. Jednak, jak ostrzegałem od początku pandemii, lockdowny mają trwać wiecznie.

Moglibyśmy pozwolić sobie na „częściowe otwarcie” i krótkie chwile ulgi, ale covidowe mandaty nie mają nic wspólnego ze zdrowiem publicznym, za to ze wszystkim, co ma związek z społecznym podporządkowaniem się. Wirus to nic innego jak pożyteczny kryzys, który można wykorzystać jako uzasadnienie tyranii.

Obecnie Nowa Zelandia stoi w obliczu dalszych ograniczeń w podróżowaniu z powodu odkrycia „mutacji covid” w Wielkiej Brytanii. Rząd wskazał, że wszelkie oznaki wznowienia infekcji będą ponownie wiązać się z poważnymi blokadami. Obywatele, którzy myślą, że pokonali przepaść i są u progu wolności, są oszukiwani.

W moim artykule „Totalitarian Future Globalists Want For The Entire World Is Being Revealed”, opublikowanym w sierpniu, stwierdziłem:

„Sądzę, że powodem, dla którego Australia i Nowa Zelandia zostały objęte takim poziomem restrykcji w pierwszej kolejności, jest fakt, że zostały one prawie całkowicie rozbrojone i nie mają środków, aby obronić się przed nadużyciami rządu. To powiedziawszy, widzę oznaki, że podobne środki będą podejmowane również w USA. W stanach takich jak Nowy Jork istnieją programy o niskiej intensywności, które tworzą punkty kontrolne zatrzymujące i sprawdzające pojazdy wjeżdżające do tego stanu. A dalej zaczynają się ostrzejsze ograniczenia”.

Wydaje się, że moja przepowiednia spełni się wcześniej, niż myślałem. Ustawa A416 Zgromadzenia Stanu Nowy Jork została rozszerzona przez lewicowych ustawodawców, a jej treść jest raczej przerażająca. Podsumowując, A416 pozwala dyktatorskiemu gubernatorowi Nowego Jorku na zatrzymanie i uwięzienie każdego obywatela uznanego za „zagrożenie dla bezpieczeństwa zdrowia publicznego” podczas KAŻDEJ epidemii wirusa. Ta moc może być interpretowana bardzo szeroko, być może nawet obejmie ludzi, którzy odmawiają przyjęcia szczepionki przeciw covid. Ustawa dopuszcza także osadzanie ludzi w „placówkach medycznych” lub innych. Innymi słowy – obozy kwarantanny.

Ustawa została pierwotnie wprowadzona w 2015 r. Mniej więcej w czasie, kiedy wybuchła epidemia wirusa Ebola, ale została odłożona na półkę, gdy ten konkretny kryzys nie wyszedł. Pandemia koronawirusa nadaje ustawie nowe życie i wcale nie jest to zaskakujące. Tak jak widzieliśmy tuż po 11 września, za każdym razem, gdy poważny kryzys przybiera na sile, rząd stara się przyspieszyć wprowadzanie drakońskiego prawa, którego opinia publiczna normalnie nigdy by nie tolerowała w przeszłości. Przepisy, na których wcześniej zbierał się kurz, ale dziś nagle wysuwają się na pierwszy plan.

Kilka lat temu w czasie paniki związanej z ebolą napisałem artykuł zatytułowany „Wybuch wirusa Ebola byłby korzystny dla globalistów”, w którym wskazałem, że pandemia może być wykorzystana jako doskonałe wydarzenie przykrywające egzekwowanie środków w stylu stanu wojennego. Byłem szczególnie zaniepokojony możliwością, że sprzeciw wobec wirusowych lockdownów byłby ograniczony i że dałoby to rządowi wolną rękę do rozpoczęcia aresztowania wolnościowców, którzy opierają się kolektywistycznym przymusom. Mogą nawet być w stanie to osiągnąć bez zbytniej społecznej kontroli.

Na szczęście współczynnik zgonów z powodu covid w całym kraju wynosi tylko 0,26% dla wszystkich osób, które nie mieszkają w domach opieki, a sprzeciw wobec blokad rośnie z każdym dniem. Amerykanie po prostu nie zamierzają dłużej znosić naruszania ich swobód obywatelskich.

Moim zdaniem nowojorski projekt ustawy jest papierkiem lakmusowym dla reszty kraju. Establishment najpierw spróbuje sprawdzić, ile oporu napotka w twardo lewicowym państwie, a jeśli uda im się przejść A416, spróbuje uchwalić podobne ustawy w innych kontrolowanych przez Demokratów stanach. Jeśli w przyszłym miesiącu Biden obejmie prezydencję, spodziewaj się wersji ogólnokrajowej niedługo później.

Myślę, że termin ponownego sformułowania ustawy nie jest przypadkowy. Fakt, że jest teraz ponownie forsowany w Zgromadzeniu Nowojorskim w tym samym czasie, gdy szczepionka przeciwko covid spotyka się z tak dużym oporem, sugeruje, że celem będzie wykorzystanie groźby covidowych obozów jako narzędzia przestraszenia opinii publicznej do przyjęcia ledwo przetestowanej szczepionki. Z sondaży przeprowadzonych w 2020 roku wynika, że ​​większość Amerykanów ma obawy co do bezpieczeństwa szczepionek, a co najmniej 30% planuje odmówić jej przyjęcia.

Biorąc pod uwagę potencjalne niebezpieczeństwa śmiertelnej odpowiedzi autoimmunologicznej lub bezpłodności spowodowanej leczeniem eksperymentalnym, kto może ich winić?

Podejrzewam, że jeśli tego rodzaju prawa zostaną wprowadzone w jakimkolwiek stanie, nie mówiąc już o wielu stanach, nastąpi ostry sprzeciw. Konserwatyści będą nadal przenosić się do jeszcze wolnych hrabstw i stanów, zabierając ze sobą swoje firmy i płacenie podatków. Stany lewicowe będą wtedy próbowały ograniczyć ludziom możliwość wyprowadzania się lub będą próbowały wprowadzić kary finansowe, jak próbowali to zrobić prawodawcy w Kalifornii.

Ostatecznie utworzenie covidowych obozów doprowadzi do gwałtownej reakcji. To jest nieuniknione.

Jeśli mogę coś zasugerować lewicowym prawodawcom. Jest to ścieżka, którą nie warto podążać, bo elity establishmentu nie uchronią się przed gniewem, jaki odczuje wielu Amerykanów, gdy staną w obliczu przymusowych szczepień lub uwięzienia z powodu wirusa, którym ludność w ponad 99% nie jest zainfekowana. Są pewne granice, których nie pozwolimy im przekroczyć, a to jest jedna z nich.

Narastanie państwa kolektywistycznego kończy się szybkim upadkiem. Jak mogłem zauważyć przez ostatnie kilka miesięcy, wydaje się, że elity się spieszą. Sugeruje to, że opór opinii publicznej jest znacznie większy, niż się spodziewali, i zaczynają panikować.

Nowojorski projekt ustawy to tylko przedsmak tego, co ma nadejść w zakresie opresyjnego ustawodawstwa. Nie zapominajmy, że następnym etapem będą paszporty medyczne na wszystko, od podróży, przez wyjścia do kina, po jedzenie w restauracjach. Aby otrzymać paszport medyczny, będziesz musiał poddać się szczepieniom i zezwolić na namierzanie miejsca twojego pobytu (śledzenie przez telefon komórkowy 24/7). Za każdym razem, gdy zostanie znaleziona nowa mutacja covid, przygotuj się na kolejne lockdowny i nowe szczepienia. Twój stary paszport medyczny zostanie unieważniony i wszystko zacznie się od nowa.

To będzie niekończący się cykl i tak to jest planowane. Obozy koncentracyjne Covid wydają się być desperacką koncepcją (Hail Mary concept), mającą na celu przerażenie ludności. Wdrożenie takich środków będzie trudne, ale IDEA o ich uruchomieniu może zostać wykorzystana do wywierania presji na opinię publiczną, aby dostosowała się do szczepionek i namierzania kontaktów.

Świadomość, że rząd ma legalną możliwość, aby w dowolnym momencie pojmać cię i wysłać do jakiegoś nieznanego aresztu bez odpowiedniego procesu, może wzbudzić największy strach wśród obywateli. Dlaczego więc po prostu nie zaakceptować iniekcji i aplikacji śledzących w telefonie, aby móc spać spokojnie w nocy, prawda?

Ale to nie koniec. Podobnie jak w brytyjskich sądach kapturowych (‘Star Chamber’ courts), w dniach poprzedzających Rewolucję Amerykańską znikały głosy sprzeciwu, tak ukryte ustawodawstwo zezwalające na jednostronne uwięzienie mogłoby być również wykorzystywane jako broń przeciwko KAŻDEMU z dowolnego powodu. Rząd musi tylko stwierdzić, że masz zakaźną chorobę, nawet jeśli zostałeś zaszczepiony, a jeśli uznają, że stanowisz problem, po prostu pewnego dnia złapią cię.

To oznacza, że im ostrzejsze będą kary, tym bardziej Amerykanie będą się czuli zdeterminowani (galvanized), by odmawiać podporządkowania się. Im więcej buntów napotkają elity, tym bardziej będą próbowały zwrócić się do „prawa”, aby legitymizować swoją przestępczość, ale to nie pomoże im na dłuższą metę. Wszystko jest dość przewidywalne, dlatego prawodawstwo mnie specjalnie nie martwi. Myślę, że nawet jeśli przejdzie, zainspiruje to tylko większe zjednoczenie ludzi myślących o wolności; przyniesie to odwrotny skutek do zamierzonego przez elity.

NY State Assembly Bill A416: The Path to Covid Concentration Camps In America?, Brandon Smith, January 6, 2021

________________

Jeden z komentarzy Autora pod tekstem:

Myślę, że osobom mieszkającym poza Stanami Zjednoczonymi prawdopodobnie trudno jest uzyskać dokładny obraz sytuacji. Narracja przekazywana innym narodom będzie polegać na tym, że Ameryka jest pod kontrolą. Zaufaj mi, kiedy mówię, że nie to NIE. Ponieważ wielu policjantów i szeryfów w całym kraju odmawia nakładania mandatów, a co najmniej połowa kraju jest w stanie buntu, elity nie będą potrafiły ustanowić tu tyranii medycznej. Spojrzałbym na tę walkę bardziej jak na początkowe etapy rewolucji amerykańskiej. Opór narasta, ale jeszcze nie dotarliśmy do tego momentu na Lexington Bridge. Już wkrótce…

________________

Komentarz: jakkolwiek daleko jest USA, jednak warto zwrócić uwagę na te wydarzenia i ewentualne plany tzw. elit. U nas program szczepień na razie przebiega dość niemrawo, a o przymusowej, całodobowej inwigilacji nawet się nie wspomina. Gdy jednak wyczerpie się pula chętnych do przyjęcia szczepionki, wtedy możemy zobaczyć prawdziwy obraz planów rządzących…

________________

Uzupełnienia:

Zwijanie cywilizacji…koniec USA…

Terror czyli po co ta kampania

Prognoza czyli… to się nie skończy!

Lockdowny są wieczne czyli… to się nie skończy 2

Armageddon albo czy sami damy radę

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!