Zaskakująca zbieżność poglądów Dudy i Trzaskowskiego. W tych sprawach myślą identyczne

Trzaskowski i Mosbaher/ Twitter

 

Dokonując uczciwego porównania poglądów aktualnego prezydenta i pretendenta na ten urząd należy stwierdzić ponad wszelką wątpliwość, że w zasadniczych sprawach obydwaj panowie mają identyczne poglądy.

Oczywiście nikt nie będzie brać na poważnie, to co obydwaj mówili w kampanii, a mówili zupełnie na odwrót, zaprzeczając swojej politycznej praktyce realizowanej w ciągu ostatnich 5 lat.

Kwota wolna od podatku: Żaden z kandydatów nie ma zamiaru tego zmienić. Polska ma pozostać krajem, w którym obywatel jest grabiony na potęgę i tkwi w niewoli fiskalnej aż do końca swoich dni. Polska oczywiście jest na końcu rankingu światowego pod tym względem.

Realizacja marksistowskiej Agendy 2030: notabene zaakceptowanej przez Dudę, polegająca na stosowaniu ideologii marksistowskiej w życiu społecznym, politycznym i gospodarczym.

Utrzymanie w mocy konwencji stambulskiej (genderowej): Zmiana tradycyjnych ról społecznych, ochrona prawna promocji zboczeń, tolerancja.

Brak zgody na rozwiązanie fundacji Sorosa i skasowanie studiów genderowych.

Brak ustawy anty 447 o zapłacie haraczu (mienie bezspadkowe) ; wypowiedzenie konwencji teresińskiej: ustawa miałaby penalizować działania tych wszystkich polityków, którzy negocjują na ten temat z Żydami.

Tymczasem proces szabrowania polskiego majątku przez Żydów trwa od…1997 roku. „Najdosadniej to zjawisko opisali dziennikarze z “Jewish Times”: “Kiedy uruchomiono proces restytucji mienia żydowskiego w 1997 roku, przypadkowi ludzie tworzyli grupy, nazywając siebie gminami żydowskimi po to tylko, aby móc rościć sobie prawo do żydowskiego mienia” /Onet/Forbes/Link/

Dostęp do broni: jeden z największych skandali. Rządy PO i PiSu utrzymując post-hitlerowskie i post-stalinowskie prawo wystawiły Polaków na rzeź. Polacy są całkowicie bezbronni. Rozpatrując sytuację w kontekście niewydolnej i mało licznej polskiej armii (Ocena Fundacji Ad Arma i ostatnie raporty NIK). Rzecz bez precedensu w skali świata.

Aneks WSI: nie będzie ujawniony ze względu na aktywność agentów komunistycznych i osób z nimi powiązanych w polityce i spółkach Skarbu Państwa.

Ekshumacja w Jedwabnem: kategoryczny zakaz ze strony środowisk żydowskich

Dekomunizacja: z wiadomych względów nie może być przeprowadzona z powodu obecności w strukturach państwowych – partyjnych PiS-u i PO dużej zawartości starych członków PZPR oraz nowych marksistów.

Repolonizacja mediów: nieaktualna ze względu na przejęcie przez Żydów znaczącej części rynku medialnego w Polsce. Przykłady: TVN i media Axel Springer.

Utrzymanie przywilejów dla banksterów: utrzymanie monopolu na emisję pieniądza. Sytuacja jest skandaliczna, bo banki nie mają pieniędzy, które powinny mieć w formie depozytów należących do klientów. Obracają nimi nie pytając o zgodę ich właścicieli.

Brak kary śmierci w kodeksie karnym: Obydwaj kandydaci są przeciwni karze śmierci dla pedofilów- gwałcicieli i morderców dzieci. Skasowanie z kodeksu kary śmierci chroni starych komunistycznych zdrajców, a także aktualnych -lizbońskich. Za obcowanie seksualne z małoletnim poniżej 15 lat pedofilowi grozi zaledwie od 2 do 12 lat więzienia.

Brak wsparcia dla Polaków z terenów II RP na Wschodzie: Brak pomocy dyplomatycznej i finansowej dla szykanowanych polskich szkół, akceptacja faktu stałego zbezczeszczenia Cmentarza Orląt Lwowskich.

Akceptacja mordowania dzieci z podejrzeniem Downa.

Wypowiedzenie pakietu klimatycznego: Nie wchodzi w grę. PiS i PO wykonują polecenia marksistów z UE, realizując wytyczne obcych ośrodków.

Restytucja polskiej państwowości: Żaden z pretendentów nawet się o tym nie zająknie. Temat po prostu nie istnieje, a ogłupione, cofnięte do stanu przednarodowego społeczeństwo nawet nie ma pojęcia w czym rzecz.

Zgoda na funkcjonowanie na polskim terytorium obszarów eksterytorialnych ( Muzeum Auschwitz-Birkenau i Muzeum”Polin”)

______________________________________________________________________________________________________________

“Traktujemy was jak idiotów i to wystarcza”

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne