Polacy są coraz głupsi?

Andrzej Duda jeździ po Polsce i obiecuje rzeczy, których nie zrobił przez 5 lat swojej prezydentury. Przed kilkoma dniami prezydent PiS zaprezentował dokument o nazwie “Karta Rodziny”.

„Karta Rodziny”: propagandowy dokument dla użytecznych idiotów

Dokument jest tylko i wyłącznie wyborczą deklaracją programową, nie mającą mocy prawnej (kwestie ideologii LHBTQ). Gdyby ów dokument był na przykład projektem ustawy delegalizującym marksizm antykulturowy w Polsce, byłby to pozytywny przełom. Przypominam, że niedawny v-ce premier Gowin prezentując oficjalne stanowisko gorszego sortu: Kaczyńskiego, Morawieckiego i Dudy, powiedział, że w razie ataku na gender -“zagrożenia wolności badań,  położy się Rejtanem”.

Reasumując w sposób obrazowy: dokument, który nie ma mocy prawnej, nie jest ani tarczą ani mieczem. Jest wabikiem wyborczym dla głupców. Celem tej deklaracji bez pokrycia jest eskalacja emocji u elektoratów. Nikt nikomu nie wyjaśni czym jest współczesny marksizm i dlaczego należałby go natychmiast zdelegalizować jako ideologię. Przypominam, że PiS obdarowało milionami złotych środowiska komunistyczne promujące totalitaryzm pod genderowym szyldem. Andrzej Duda osobiście zaakceptował marksistowską Agendę 2030, a zatwierdzona przez PO i Trzaskowskiego Konwencja Stambulska nie została ruszona przez 5 lat.

Tymczasem kandydat Duda uprawia tylko i wyłącznie demagogię. Żadnych działań mających konsekwencje prawne

“Karta rodziny” zawiera również obietnicę utrzymania istniejących programów socjalnych w stosunku do rodzin. Przy okazji powtórzę to, co napisałem na Twitterze:

Ogłupieni propagandą Polacy wciąż nie zdają sobie sprawy, że 500+, 300+ oraz 13-ta emerytura są ich pieniędzmi oddanymi przez lewicowego złodzieja jakim jest marksistowskie państwo. Pieniądze te to kropla w morzu z całej zagrabionej sumy. Porównując poglądy dwóch najważniejszych lewicowych kandydatów – Dudy i Trzaskowskiego, obydwaj panowie są za utrzymaniem dotychczasowej grabieży.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne