Prominentny polityk Konfederacji: “zagryźć zęby i zagłosować na Trzaskowskiego”

Szanowni Państwo.

“Nie będzie innej opcji, innego wyjścia, tylko zagryźć zęby, przekreślić obecnego prezydenta i postawić krzyżyk przy Rafale Trzaskowskim”

Powiedział w wywiadzie dla TOK FM prominentny polityk Konfederacji Jacek Wilk.

Czy ktoś z Was ma jeszcze wątpliwości po co powstała Konfederacja i komu tak naprawdę ma się przysłużyć?

Wiem, napiszecie, że znowu na nią jątrzę, że wybieram tylko wygodne dla siebie wypowiedzi, że Pan Wilk nie reprezentuje poglądów całej partii. Słyszę też o pierwszych głosach w partii, które chcą wyrzucenia Wilka.

Prawda jest jednak taka, że Panu Wilkowi należy się nie potępienie za ten niefortunny cytat, ale najwyższe wyrazy szacunku za szczerość. Tak, Konfederację stworzono po to, by w wyborach prezydenckich zniechęcić twardy elektorat PiS-u do głosowania na Andrzeja Dudę. W końcu “PiS PO jedno zło”, nieprawdaż?

Jeśli Krzysztof Bosak przed drugą turą wyborów nie opowie się wyraźnie, nie za Andrzejem Dudą, tylko za obroną Polski przed prezydentem od kołyski wychowywanego przez Sorosa, członka klubu Bilderberg, zwolennika ideologii LGBT, zwolennika wprowadzenia waluty euro, entuzjasty sprowadzenia do Polski czarnoskórych uchodźców z Afryki, osoby otwarcie atakującej nasz najświętszy Kościół… Jeśli tylko w tej sprawie umyje ręce, a wskazują na to wszystkie sejmowe głosowania i cała dotychczasowa działalność Konfederacji, będzie to znaczyło ni mniej, ni więcej, że kandydat na prezydenta RP z ramienia Konfederacji również de facto popiera Trzaskowskiego, choć nie powie o tym wprost.

A pamiętacie słynną “sprzeczkę” z R. Sikorskim na konferencji prasowej Bosaka? Nie wierzę w przypadki, Sikorski od razu mi się z Giertychem kojarzy, a Giertych z LPR-em. A w LPR-rze zaczynał właśnie Bosak, potem zaliczył epizod w TVN-ie, podobnie jak żona pana Wilka… To ta pani z prawej, mecenas z “Anna Maria Wesołowska” Wszystko pięknie się zazębia.

Ciekaw jestem na kogo oddada swój głos w II turze elektorat Ekspedyta. Bo, że zęby będą zaciśnięte, to jestem pewien:)

O autorze: Migorr

Jestem równolatkiem tworu zwanego "Trzecią Rzeczpospolitą". Moje marzenie: Aby jej kres, którego konsekwencją będzie budowa Wolnej Polski nastąpił jeszcze za mojego życia.