PilnujWyborow.pl – chroń swój głos, utrudnij fałszowanie wyborów

Dzięki rejestracji w systemie pilnujwyborow.pl mogą Państwo przeciwdziałać ewentualnym fałszerstwom wyborczym. Jeśli jesteście zarejestrowani możecie zabezpieczyć swój głos! Możecie także pomóc w kontroli procesu wyborczego na wszystkich jego etapach, również w przypadku formuły korespondencyjnej, dającej ogromne możliwości manipulowania wynikami wyborów.

Za pośrednictwem pilnujwyborow.pl można także zgłosić się do pracy w obwodowej komisji wyborczej lub zgłosić się jako mąż zaufania do pilnowania pracy wybranej komisji, w tym pilnowania liczenia głosów. Będąc członkiem komisji, otrzymujemy za tę pracę wynagrodzenie. Zwykły członek otrzymuje 350 zł, zastępca przewodniczącego 400 zł, a przewodniczący komisji otrzymuje 500 zł. Będąc przewodniczącym komisji możemy najskuteczniej wyegzekwować uczciwe głosowanie i policzenie głosów przez obwodową komisję wyborczą. Uwaga! Zgłoszenia do pracy w obwodowej komisji wyborczej przyjmowane są tylko do najbliższego piątku 12 czerwca br., bo ten dzień jest ostatnim, kiedy przepisy wyborcze pozwalają zgłaszać kandydatów do obwodowych komisji wyborczych. Po tym terminie można nadal rejestrować się w systemie i zgłaszać chęć pomocy, ale już nie jako członek komisji.

Prosimy o przekazanie informacji o możliwościach systemu pilnujwyborow.pl znajomym, za pośrednictwem swoich profili społecznościowych (promocja wydarzenia na Facebook), grup mailingowych, (prześlij dalej tego maila) oraz SMS, (np. zobacz)

 

Dowiedz się więcej na ten temat

O autorze: Poruszyciel

Stworzony na podobieństwo. Rozum i Wiara. Prawda i Miłość. Wolność i Godność. Bóg, Honor, Ojczyzna! Sprawiedliwość.