PiS zamrozi gospodarkę ponownie jak tylko otrzyma takie polecenie

Dyspozycje, które otrzymują politycy PiS są przekazywane w różny sposób. Najbardziej bezczelne polecenia wydają publicznie: ambasador Mosbacher i politycy żydowscy. Tu nie ma sugestii, lecz jest przysłowiowa kawa na ławę – ma być tak i tak. Jednym z najbardziej spektakularnych poleceń był żydowski nakaz wykastrowania ustawy IPN oraz nakaz zostawienia telewizji TVN w spokoju. Zrobiła to jakiś czas temu rzeczniczka Departamentu Stanu USA, a ostatnio ambasador Mosbacher.

Zmiana struktury właścicielskiej polskojęzycznych mediów jest główną przyczyną rezygnacji polityków PiS z tzw. repolonizacji mediów, które stały się od pewnego czasu żydowskie (struktura właścicielska).

Żydowski fundusz inwestycyjny wchodzi do Axel Springer (…)Amerykański fundusz private equity Kohlberk Kravis & Roberts kupił większościowy pakiet akcji niemieckiego koncernu wydawniczego Axel Springer SE.

Do spółki Ringier Axel Springer Polska należącej do grupy Axel Springer Springer Media AG należy jeden z największych portali internetowych Onet.pl, ogólnopolski dziennik „Fakt”, tygodnik „Newsweek”, oraz wiele innych gazet między innymi tak znane tytuły jak „Przegląd Sportowy”, „Auto Świat” czy miesięcznik „Forbes”.

Hanry Kravis, podobnie jak jego wspólnicy Jerome Kohlberg Jr. i George R. Roberts, to amerykański biznesmen pochodzenia żydowskiego. Jest znany z poparcia udzielanego Partii Republikańskiej. Wspierał finansowo między innymi kampanię prezydenta Donalda Trumpa.

NajwyższyCzas

PiS zamrozi gospodarkę ponownie jak tylko otrzyma takie polecenie

W wersji dla ciemnego ludu zapowiedziała to była polityk PO, aktualnie „minister rozwoju” PiS Emilewicz

Emilewicz: Zamrozimy gospodarkę ponownie, jeśli liczba zakażeń wzrośnie

W Radiu Zet gościła dziś (18 maja) wicepremier Jadwiga Emilewicz. Polityczka nie pozostawiła wątpliwości: w przypadku, kiedy liczba zakażeń koronawirusem wzrośnie, gospodarka zacznie być przez rząd zamrażana ponownie. /wprost.pl/

Inną istotną decyzję „starszych i mądrzejszych” zakomunikował tubylcom znad Wisły Morawiecki

Microsoft wybrał Polskę na miejsce największej inwestycji w naszym regionie Europy

Jawnym celem jest dostęp do wszystkich kluczowych danych w Polsce: wrażliwe dane z Polski znajdą się w globalnej chmurze Microsoft. Widać, że nie tylko pan Szumowski, ale i pan Morawiecki ukochał Billa Gatesa ponad miarę. Słynna zbitka słowna, której użył Morawiecki- „nowa normalność” jest cytatem z Gatesa. Bill Gates, twórca Microsoftu, najbogatszy człowiek na ziemi z majątkiem 110 mld dolarów, jest jednym z najbardziej fanatycznych zwolenników czipowania ludzi i zastosowania w niedługim czasie tzw. szczepionki na koronowirusa.

Microsoft z koncesją na globalną inwigilację i zarządzanie danymi w „nowej normalności”?

“I ten kontrakt to potwierdzenie atrakcyjności inwestycyjnej naszego kraju, rozwoju naszego rynku cyfrowego i kompetencji naszych programistów i inżynierów. Udowodniliśmy, że w czasach trudnych dla światowej gospodarki także można skutecznie pozyskiwać wielkie inwestycje” – czytamy. W komunikacie OChK przekazano, że “nowy region data center” dołączy do globalnej infrastruktury Microsoft, w której skład wchodzi 59 regionów chmurowych zapewniających dostępność usługi Microsoft Azure w ponad 140 krajach. Umożliwi on lokalny dostęp do pełnej oferty bezpiecznych usług w chmurze Microsoft”. /dziennik.pl/ Facebook Morawieckiego/

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne