Wpadka Sakiewicza. Minister Szumowski wierzy komuniście, kłamcy o sowieckich korzeniach

Prezes zarządu Fabryki Onuc, redaktor Sakiewicz puścił do druku w tzw. Gazecie Polskiej  i autoryzował na Twitterze artykuł obnażający figuranta NWO, szefa WHO.

Pierwszy szef Światowej Organizacji Zdrowia, który nie jest lekarzem. Działacz etiopskiej partii mającej korzenie sowiecko-komunistyczne. Radykalny zwolennik aborcji. Były szef etiopskiego MSZ, wychwalający w 2016 roku stosunki z Rosją. Ulubieniec sekretarza generalnego Komunistycznej Partii Chin Xi Jinpinga. Oto Tedros Adhanom – człowiek, który wydatnie przyczynił się do globalnego rozprzestrzenia się śmiertelnego koronawirusa. /Niezależna- fragment z Gazety Polskiej/

Należy odnotować, że Gazeta Polska tym razem napisała dużo prawdy o tym komuniście, który funkcjonuje jako jeden z wielu słupów ogłoszeniowych NWO (Nowego Porządku Światowego). NWO? Premier Morawiecki używa nazwy bardziej swojskiej, określając wprowadzany zamordyzm mianem “nowej normalności”.

Niestety, organ dla zwolenników PiS oszczędnie gospodaruje prawdą. W streszczeniu artykułu udostępnionym na portalu “Niezależna” nie ma poruszonych wielu istotnych wątków: cenzury informacji o skutecznej terapii covid-19,  nikczemnych planach wprowadzenia obowiązku szczepień i eugenicznej segregacji ludzi pozbawianych praw obywatelskich łącznie z utratą Wolności. Szykany mają dotyczyć tych, którzy się nie szczepili lub są niechorującymi nosicielami. Dlaczego gwiazda części lewicowych mediów minister Szumowski wykonuje zalecenia WHO gazeta nie napisała.

 

 

Odsłony: 23

O autorze: CzarnaLimuzyna