Słudzy NWO w Polsce zapowiadają rozszerzenie obowiązku szczepień dla dorosłych

Znany od około 10 lat scenariusz ubezwłasnowolnienia społeczeństwa polskiego spełnia się na naszych oczach. Przez całą dekadę ostrzeżenia przed planami zaprowadzenia totalitarnego porządku były piętnowane przez czujną propagandę jako spiskowa teoria. W kolejnej odsłonie zastosowano Zarządzanie strachem – “strategia socjotechniczna i propagandowa polegająca na instrumentalnym wykorzystaniu emocji strachu, w celu kontrolowania i manipulowania grupami lub całymi społeczeństwami. Opiera się na konstruowaniu, nakierowywaniu oraz skutecznym podsycaniu lęków społecznych lub paniki”. Narzędziem za pomocą którego się to dokonuje jest wirus Covid-19. Wirus jest realny, lecz liczba zgonów mu przypisanych (zaliczane przypadki grypy) jest nieprawdziwa. Do tego dochodzą przypadki śmiertelne związane z brakiem użycia respiratorów i wdrożenia odpowiedniego leczenia. Ostatecznie i tak liczba zgonów jest stosunkowo mniejsza od przypadków wcześniejszych podczas prawdziwych pandemii. Czy fala zachorowań osiągnie rozmiary rzeczywistej, tragicznej pandemii , zobaczymy.

Przypomnę krótko to, co się udało do tej pory “zrobić z Polakami”:

 • Depopulacja Polski. Wedle prognoz z lat 80-tych Polska miała mieć dziś prawie 60 mln ludności. Aktualnie mamy 38 mln., a liczba urodzeń spada któryś rok z rzędu, co jest wynikiem katastrofalnie małej dzietności.
 • Podmiana etniczna rozpoczęta przez PiS w 2016 roku (w trakcie realizacji).
 • Ograniczenie Wolności wypowiedzi i cenzura w mediach społecznościowych i platformie YouTube. PiS zapowiedział implementację ACTA2 do polskiego prawa. Najnowszy pomysł: Od jutra (środa 25 marca) wprowadzony zostanie zakaz wychodzenia z domów bez wyraźnej życiowej potrzeby/SE/.
 • Realizacja Agendy 2030 z zaleceniami dbania o “zielony ład” i troski o imigrantów w formie przywilejów i umożliwienie promocji ideologii gender. Realizacja konwencji genderowej- stambulskiej.
 • Niszczenie klasy średniej w Polsce. Preferencje dla zagranicznych korporacji. “Zawieś firmę weź kredyt” ( projekt pakietu ratunkowego dla banków).
 • Przywileje dla banksterów. Podarunek od PiS-u 70 mld zł i obniżenie podatku bankowego (projekt pakietu ratunkowego dla banków).
 • Likwidacja gotówki. Projekt w trakcie realizacji. Plany ministra Kościńskiego polegające na prawnym przymusie pozbycia się gotówki (200 mld zł) przez Polaków.
 • Plan utrzymania polskiej Służby Zdrowia w permanentnej zapaści. PiS przez 5 lat nie zniósł zbrodniczych limitów ustalanych przez NFZ. Konsekwencja: znaczący wzrost liczby zgonów.
 • Plan rozszerzenia listy preparatów do obowiązkowego szczepienia. Ten punkt opisuję poniżej.

Przed nami modyfikacja kalendarza szczepień. Chcemy, aby szczepienia obowiązkowe, jak i zalecane, nie dotyczyły tylko dzieci, ale również objęły osoby dorosłe – ogłosił Zbigniew Król, wiceszef resortu zdrowia podczas Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w Katowicach.

Pod uwagę bierze się także wprowadzenie obowiązku:

 • szczepień przeciwko różyczce dla młodych mężczyzn;
 • szczepień przeciwko ospie wietrznej(obecnie takie szczepionki podaje się tylko dzieciom z grup ryzyka);
 • szczepień przeciwko rotawirusom dla dzieci (doustnie);
 • szczepionek przeciwko meningokokom grupy B i C (dla wybranej populacji dzieci z niedoborami populacji);
 • szczepień HPV (przeciwko brodawczakowi ludzkiemu) zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców;
 • szczepień przeciwko pneumokokom (nie tylko dla noworodków, ale także dla starszych dzieci z niedoborami odporności).
 • szczepień przeciwko grypie dla wybranych grup pacjentów (m.in. diabetyków oraz osób cierpiących na schorzenia układu sercowo-naczyniowego).

źródło

Na uwagę zasługuje fakt, że ludzie starsi we Włoszech, poddani pierwszej serii szczepień antygrypowych, padają jak muchy po” infekcji Covid-19″. Przypomnę, że Włochy: ” wprowadziły jeden z najbardziej wszechstronnych programów szczepień w Europie. Narodowy Program Szczepień na lata 2017-2019 obejmuje szczepienia dla osób w każdym wieku, nie tylko dla najmłodszych. Eksperci włoscy są zgodni, że poprzednia wersja programu szczepień poświęcała zbyt mało uwagi osobom dorosłym” ( link z 9 stycznia 2018).

Dodatek bankowy:

System bankowy mamy bardzo silny, doskonale zaopatrzony w kapitał. Podlejemy to jeszcze płynnością, damy więcej możliwości. Wszystko co trzeba, zrobimy. Natomiast pewne niedogodności pewnie będą. /Prezes NBP Glapiński/

Zastanowiłeś się Drogi Czytelniku dlaczego banki dostaną aż tyle miliardów kosztem polskiego podatnika? Dlatego, że nie mają pieniędzy –nie mają wkładów swoich depozytariuszy na ich kontach. Gdyby klienci chcieli wyjąć swoje depozyty w postaci gotówki cały ten złodziejski system by upadł. Zwracam uwagę na różnicę w przeznaczonych środkach “pakietu ratunkowego”:

 1. dla służby zdrowia (7,5 mld zł),
 2. dla zabezpieczenia systemu finansów (70,3 mld zł)

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne