Życzenia dla pani ambasador Mosbacher

Wzruszyły mnie życzenia doświadczonej w dyplomacji Amerykanki, złożone publicznie w dniu żydowskiego święta. Adresat tych życzeń nie został wymieniony, dlatego można przypuszczać, że były skierowane ogólnie, w tym do Polaków, którzy zdecydowali się włączyć Chanukę do swojego osobistego kalendarium.

Bardziej konkretny był Ambasador Izraela, który połączył dwa święta:

O święcie Chanuka w telewizji TVN mówił ważny członek sekty żydowskiej, przewodniczący Szalom Dow Ber Stambler wierzący w reinkarnację – wyznający pogląd, że dusze pomordowanych żydów wcieliły się w Polaków. Z tego właśnie powodu Polacy powinni stać się żydami, wstępując do Chabad-Lubawicz. „Tępych Polaków” edukowała również TVP, główna stacja formacji „Dobrej Zmiany dla Żydów”

Jak zwykle prowokował inny żyd, Jonny Daniels pisząc:

Daniels oczywiście napisał bzdurę, bo młodszym jest judaizm talmudyczny, powstały po chrześcijaństwie w opozycji do Jezusa Chrystusa. Z tego powodu nie jesteśmy jednej wiary i nie jesteśmy żadnymi braćmi.

 

Wracając do życzeń pani ambasador

Postanowiłem zrewanżować się równie wykwintnymi życzeniami:

Z okazji kończącego się Roku Świni, i zbliżającego się Święta Smoczych Latarni (święta chińskie) życzę Pani Ambasador dużo uśmiechu. Niech chińskie inspiracje wynikłe ze zmiany koniunkcji geopolitycznej dostarczą nam wielu niezapomnianych przeżyć.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne