Tą wypowiedzią Duda sam zdegradował się do poziomu tępych eurokomunistów

Dotychczas tego typu wypowiedzi można było usłyszeć tylko od przedstawicieli antykulturowego marksizmu –  „inteligentnych inaczej”, jawnych zwolenników przekształcenia UE w ZSRR „bis”.

„Bitwa o Monte Cassino była dla Europy i świata wielką lekcją; to właśnie dzięki tamtej lekcji stworzono Unię Europejską, w której państwa mają blisko ze sobą współpracować”.

Andrzej Duda

Prezydentowi polecam:

“Założyciele Unii Europejskiej pracowali na rzecz obcych interesów, w dodatku doskonale wiedzieli, co robią. Chcieli Europy bez korzeni, bez duszy, bez ciała. Tej, która stoi dziś przed naszymi oczami, każdego dnia coraz bardziej naga”.

***

Od czasu opublikowania przez Komisję Europejską tzw. „Białej Księgi” w której zadeklarowano likwidację państw w ramach „bliskiej współpracy” w oparciu o manifest komunistyczny Spinellego, eurokołchoz tworzy nową wersję historii. Poszła też dyrektywa o wpisaniu do konstytucji każdego państwa dożywotniej obecności w UE. Nie wiem jakimi kanałami dotarła do prezydenta PiS ta instrukcja. Nie wiem do końca jaki jest rzeczywisty stan umysłu Dudy, czy jest on “tylko”, tak jak twierdzi Grzegorz Braun, kimś w rodzaju  “starożytnego  idioty”, ale fakt jest faktem: rezydent belwederski apelował o to już kilka razy.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne