Kolejna transza pieniędzy od ministra Gowina dla Żydów na antypolską propagandę

Grzegorz Krzyżewski / Fotonews /Fakt24

 

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, kierowanego przez ministra Gowina, pojawiła się lista czasopism zakwalifikowanych do finansowania  w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych”. Pod pozycją nr. 215 widnieje periodyk „Zagłada Żydów. Studia i materiały” wydawany przez Centrum Badań nad Zagładą Żydów. Oznacza to, że rząd PiS po raz kolejny dofinansuje antypolskie środowisko, które ostatnio zasłynęło tezą, że: “Polacy zabili na wsiach więcej Żydów niż Niemcy w obozach zagłady”.

“Zamknij mordę Polko”

O  zamiarze zmiany historii na wersję żydowską przez “Centrum Badań nad Zagładą Żydów” świadczy dobitnie cytat z ich strony

“Zagłada Żydów, która wydarzyła się na polskiej ziemi i w polskiej obecności, w świadomości historycznej przeważającej części Polaków nie należy jak dotąd ani do historii Polski, ani też nie stanowi części polskiego losu. Uważamy, że należy to zmieniać. Dlatego chcemy łączyć pracę badawczą z działalnością edukacyjną, mającą na celu rozpowszechnianie wiedzy oraz kształtowanie postaw”.

Wymownym przykładem stosunku do prawdy historycznej i do Polaków była tzw. Konferencja w Paryżu, gdzie środowisko żydowskich oszczerców et consortes urządziło sobie seans nienawiści skierowany do Polski i Polaków. Szkalowanie narodu polskiego jest możliwe dzięki “wykastrowanej” na życzenie Izraela ustawie IPN.

“Polska jest ojczyzną dwóch narodów”

 

 

O autorze: Redakcja