Żyd Daniels wydaje “instrukcję”, a szef TAI natychmiast reaguje

Jeśli to prawda, to kompletna hańba. Przeprosiny i wyjaśnienia powinny szybko nadejść

– napisał rządowy doradca PiS Jonny Daniels, posiłkując się donosem z lewicowego portalu.

Natychmiast po tym tweecie (po 39 minutach) były dziennikarz Newsweeka, aktualny szef TAI Jarosław Olechowski zagrzmiał o antysemityzmie i ukaraniu winnych.

Być może nadzorca Daniels nie był pierwszym, który wyraził taką opinię, lecz czasowa zbieżność jest faktem. Opinię o „antysemickim filmie” Barbary Pieli wyrazili również degeneraci, życząc jej śmierci w męczarniach. Animacje pani Pieli są od dłuższego czasu atakowane za „antysemityzm” z powodu wiernego odwzorowania fizjonomii bohaterów KOD, którzy od trzech lat walczą o względność słowa i o uszanowanie fetyszu jakim jest postkomunistyczna konstytucja.

Jeżeli do tego dodać ostatnie ujawnione fakty dotyczące ambasador Mosbacher, można tę sytuacje spuentować w następujący sposób: Pan każe, a sługa musi.

Panami wydającymi polecenia są Amerykanie i Żydzi, a sługami politycy PiS.

Sceptykom i osobom niedoinformowanym przypominam o ostatnich skutecznych poleceniach ambasador Mosbacher, wykonanych przez pisowską administrację:

  • Nie ruszać TVN.
  • Wpisać lek firmy Roche na listę refundowaną.
  • Nie ruszać naruszającego prawo Ubera.
  • Nie odkupywać strategicznej firmy PKP Energetyka.

O czystość propagandowego przekazu w TVP, prócz Jarosława Olechowskiego, dba Żyd Dawid Wildstein. W tym miejscu muszę niestety rozczarować tropicieli antysemityzmu, bo o swoim żydostwie powiedział sam Wildstein na Forum Żydów Polskich. Nie jest to więc insynuacja, lecz fakt.

Taką właśnie mamy sytuację w Rzeczpospolitej.

 

______________________________________________________________________________________________________________

Fot. w ikonie wpisu: nczas.com/ Jonny Daniels i Mateusz Morawiecki/fot. PAP/Tytus Żmijewski

O autorze: CzarnaLimuzyna