Żydowski mistrz pijaru oczarował serca i umysły polityków PiS

Jonny Daniels, uznany przez magazyn „Algemeiner” za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie, jest mistrzem strategicznego zarządzania percepcją – odciągania lub przyciągania uwagi opinii publicznej do zdarzeń, osób, idei. Dla swoich projektów potrafi w krótkim czasie pozyskać odpowiednich decydentów politycznych i liderów opinii.

Kim jest współorganizator słynnego spotkania między władzami Izraela i Polski w Krakowie, który w szybkim czasie zdołał awansować do rangi stałego współorganizatora życia politycznego w Polsce?

Jonny Daniels jest byłym żołnierzem elitarnej jednostki spadochronowej i doradcą rzecznika sztabu armii izraelskiej, doradcą rządu Izraela oraz polityków w Wielkiej Brytanii i USA. O trafności jego politycznych prognoz świadczy wypowiedź z czerwca 2016 r., w której przewidział zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich USA.

Rok temu Agencja Jonny Daniels PR uruchomiła swoje biuro w Warszawie, które zarządza działalnością w różnych krajach Europy Wschodniej. Jej głównymi klientami są politycy z Izraela i USA. Zgodnie z oficjalną deklaracją, agencja współpracuje z polskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych w ramach poprawy wizerunku Polski w Stanach Zjednoczonych.

Daniels jest również prezesem fundacji “From the Depths”, której celem jest dbałość o pamiątki żydowskiej historii, a także budowanie wspólnej przyszłości Polaków i Żydów.

 

Spotkanie delegacji amerykańskiej z ministrem Waszczykowskim, współorganizowane przez Fundację Jonny’ego Danielsa „From the Depths”. 17 marca 2017/ Jonny Daniels pierwszy z lewej./Fot. S. Indra/ MSZ/.

Jako doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, Jonny Daniels wie, że aby być skutecznym, należy utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi opcjami w obszarze politycznego mainstreamu w Polsce. Innymi słowy: cel będzie osiągnięty, a wybory będą wygrane, niezależnie od tego, kto zwycięży przy wyborczej urnie.

Z Renatą Kim, sympatyczką PO i KOD, lewicową publicystką wydawanego na niemieckiej licencji tygodnika Newsweek.

Z ojcem Tadeuszem Rydzykiem

 

Z Andrzejem Januszem Gąsiorowskim, znanym z afery spółki Art-B, mieszkającym w Izraelu “działaczem społeczności żydowskiej”.

Na kolacji szabasowej z udziałem m.in. : wicemarszałka Senatu Adama Bielana, wiceszefa MSZ Jana Dziedziczaka (obaj z PiS). Ponadto byli obecni: wiceszef Knesetu Hilik Bar, ambasador Izraela Anna Azari i o. Tadeusz Rydzyk.

 

Jonny Daniels i wiceprzewodniczący Knesetu Hilik Bar (po prawej). W środku Dawid Wildstein – ” z  najbardziej znanym w Polsce, i wpływowym żydowskim dziennikarzem” (podpis z facebooka)

Deklarujący się jako przyjaciel Polaków i Polski, Jonny Daniels robi wyjątek dla tych, których uważa za “idiotów”, psujących stosunki żydowsko-polskie. W tym przypadku chodzi o dr. Ewę Kurek postulującą przeprowadzenie normalnego śledztwa wraz z niezbędną ekshumacją w Jedwabnem.

Nie sposób opublikować wszystkich zdjęć ze spotkań z politykami PiS. Warto zaznaczyć, że były to spotkania na szczeblu ministerialnym.  Z  Danielsem spotykali się i spotykają się ministrowie i wiceministrowie:  MSZ, Skarbu, MON. Na zdjęciu obok: spotkanie z podsekretarzem stanu i wiceministrem obrony prof. Wojciechem Fałkowskim.

W drodze do pracy…

“Niech płomień chanukowych świec świeci nad Rzeczpospolitą dając radość”

______________________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęć: facebook, twitter, MSZ.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne