Przyszłość Polski nie taka stracona, jak nam się wydaje

karakan

 

Naprawdę szokuje was to? Idźcie do pierwszej lepszej szkoły średniej, porozmawiajcie z uczniami, zobaczcie, jakie mają poglądy. Pokolenie wychowane w III RP – to, które do parlamentu wybrało narodowców i Kukiza – otwarcie wyznaje faszystowskie poglądy i traktuje je jako coś zupełnie normalnego. Przez 25 lat wychowaliśmy w szkołach całe pokolenie nacjonalistów i ksenofobów, które wkrótce upomni się o swoje i wkroczy na salony. Wtedy dopiero zatęsknicie za zgniłymi elitami postokrągłostołowymi…

aeromonas

Przerażające. Kto tę młodzież wychowuje? Co się dzieje w szkołach? Przecież te dzieciaki nie są z natury głupie i złe, tylko ktoś nimi okrutnie manipuluje. Rodzice – obudźcie się!

petrucchio

Przypomina to trochę szkolenie młodzieżówki Państwa Islamskiego.

esada

Polska edukacja przyucza do nacjonalizmu, tak gdzieś przeczytałam i patrząc na to, co się dzieje, trudno się z tym niezgodzic. To bezmyślne, bezrefleksyjne zachwycanie się polską historią, zupełnie jakby nie było w niej haniebnych rzeczy, wypieranie wręcz zdarzeń takich jak mordowanie ludności żydowskiej, czy cywili przez żołnierzy tzw wykletych wszystkim odbije się czkawka.

wlodeek

To młodzież zafascynowana działalnością wielebnego księdza Międlara

terliterlk

Uczniowie i nauczyciele wrocławskiego liceum chcieli uczcić pamięć zbrodniarzy inscenizacją egzekucji, racami i antysemickim wierszem

bmmb

Problemem nie jest młodzieży wychowanie tylko niż demograficzny i skutek w postaci wpuszczenia kiboli do LO. Kiedyś zamawialiby piwo na wagarach z zawodówki, teraz wzbudzają oburzenie panosząc się w bardziej ‘elitarnych’ intelektualnie placówkach oświatowych.

 

krl11

Niestety coś poszło źle z edukacją młodzieży. Przypuszczam, że przyczyny tego to “polityczna poprawność”, która tłumi szczerą dyskusję. Media prawicowe i Radio Maryja promują jednostronny obraz walk w Polsce po roku 1945 i wyidealizowany obraz podziemia po-akowskiego. Zamiast merytorycznie dyskutować o tych sprawach, w ramach politycznej poprawności poglądy takie wyszydza się i poniża. To nie działa. Zamiast tego trzeba uczciwie dyskutować, podawać fakty, uczyć młodzież rozumienia różnych racji. Np. postać Kurasia – Ognia nie jest jednoznaczna. Dobrze byłoby na lekcji przedstawić i blaski i cienie tej postaci.

marcos

Kolejne święto prawicowych oszołomów . Moje nowe hasło: “żołnierze wyklęci – nauczyciele i uczniowie pieprznięci”. Heil “wielkiej Polsce i faszystowskim szkołom”!

komentator44

i tak wyglada odradzajacy sie w Polsce nazizm – pranie mozgu juz od malego, uczenie nienawisci i gloryfikacja antysemityzmu, rasizmu i reszty faszystowskich patologii. Chyba normalni ludzie naprawde musza opuscic ten kraj bo niedlugo tu bedzie jak w 3ciej rzeszy.

tesciowa

Jak to sie stalo???? Po 89 poszlismy do pracy na dwoch etatach i zajelismy sie kupowaniem i nadrabianiem luki cywilizacyjnej, a dzieci wyrastaly pod opieka mocherowych babc i ksiedza katechety… (Moje sie uchowaly, ida ze mna jutro na KOD)

marcos

Jeżeli takie kretynki jak Socha są dyrektorkami szkół, to rośnie kolejne pokolenie debili. Socha pomyliła zjazd PiS z byciem dyrektorem szkoły publicznej. Jak chce się podlizywać prawicowej władzy i robić faszystowskie szopki, to niech sobie robi, ale we własnym domu i za własne pieniądze.

matis

Wielka polska kibolska. Do tego to dąży. No cóż – chłopstwo niedouczone wyłazi spod modnych, patriotycznych szmat. Żenada, dawno wojny nie było, poszliby głupki w pierwszym szeregu i zginęli. Podniosło by trochę to poziom inteligencji społeczeństwa polskiego.

obywatel_nienumerowanej_rp

Mieszkańcy Wrocławia…
Wy, którzy ciągle powołujecie się na swoją polskość, na antyfaszystowskie wartości, na demokrację…
Dlaczego na Waszym terenie mają miejsce kryminalne wybryki, które w cywilizowanym świecie byłyby z urzędu ścigane przez prokuraturę?
Nauczyciele i dyrekcja szkoły, w której zainicjowano to faszystowskie kuriozum, nawiązujące żywcem do tresowania Hitler Jugend przez nazistów, w kraju sprzed piSSowskiej aneksji, przede wszystkim nie miałoby miejsca… a jeśli już by miało, to natychmiast zostałoby nagłośnione i poddane ocenie UCZCIWEGO prokuratora…

Niestety, ściśle współpracująca z faszystami z kukiz’15, onr, młodzieży wszypolskiej i kibolskich gangów, tak zwana władza, przyklaskuje wszelkim inicjatywom, mającym na celu skłócenie i poróżnienie polskiego społeczeństwa…

Żołnierze Wyklęci w grobach się przewracają, bo faszystowską mordę wyciera sobie nimi byle hołota, której nie chodzi o polskość, tylko o nacjonalizm, antysemityzm i sklerykalizowanie kraju…

Precz z tymi faszystami… w każdy możliwy sposób..

wybrakowanysort

Szokujace…..

alek45

 

“dobra “…faszystowska zmiana

 

grenlandzki-opos

 

Ależ ta młodzież teraz tresowana, gdzie się podział bunt? Za moich czasów na takie prowo nauczycieli przyszlibyśmy z listą ofiar i spalonych wsi. Ale wtedy szkoła uczyła myślenia, a nie tępego wypełniania testów pod dyktando jedynie słusznej prawdy.

tmeu

Więc już nawet dzieciaki w szkołach ulegają neonazistowskiej propagandzie…

Świetny kraj zbudowaliśmy, nie ma to tamto.

haveone

hodowla faszystów pod okiem niezrównoważonej dyrektorki – to jest chore….
gdzie prokuratura????

44444

Tak trzymać, potem zrobimy pogromy, parę osób zabije się z powodu niearyjskiego wyglądu, spali się trochę książek, to wszystko oczywiście w imię katolickiego miłosierdzia wpajanego dwa razy w tygodniu. Aha i koniecznie pielgrzymkę do pomnika “Ognia” odsłoniętego przez “poległego”. prezydenta.

kamila gwiazda

Ksiadz nacjonalista,nauczyciele nacjonalisci… Gdzie ja zyje….?

tyberium1111

nienawistne ścierwo pisowskie zatruje swoją nienawiścią atmosferę na wiele lat.

nieposortowany

Dyrektor szkoły Krystyna Socha jest osobą chora psychicznie a w najlepszym przypadku ma poważnie zaburzone struktury poznawcze. Taka osoba nie może być nazwana pedagogiem w dotychczas rozumianym znaczeniu tego słowa. Istnieją uniwersalne tabu kulturowe nie pozwalające na na odtwarzanie, powielanie, odgrywanie najbardziej intymnych momentów z życia ludzkiego w tym wypadku momentu śmierci… Oczywiście tabu są naruszane ale nawet w misteriach o męce Pańskiej ukrzyżowanie bywa ukryte, naruszanie tego w średniowieczu czy dziś w niektórych krajach kończy się niekiedy tragicznie. Ale to jedna strona, po drugiej jest otępianie i uniewrażliwianie, możemy zacząć wprowadzać klocki lego “obóz koncentracyjny” czy “grupy rekonstrukcyjne” sonderkommando spalające zwłoki więźniów czy oswabadzających obozy i gwałcących więźniarki… Pani kwalifikuje się do dożywotniego zakazu wykonywania zawodu naquczyciela i prawa do kontaktu z młodzieżą.

crash

Czy naprawdę dopuścimy tych neonazistów do zawładnięcia naszym krajem? Jeśli tak, skończymy jak Niemcy w 1945 r. To skandal, czego ta szkoła uczy!

roszka

I teraz ta “wyedukowana młodzież” będzie mówiła o cenzurze. Myślę, że Pani Dyrektor i Pani od angielskiego należy się duża dwója z wykrzyknikiem. Pytanie, czy apel miał służyć młodzieży, czy był próbą podlizania się nowemu, przyszłemu kuratorowi? To pytanie retoryczne.

opv

Disneyland.

ale-only

Dyrektor szkoły powinien dyscyplinarnie zwolnić nauczyciela – o tak skrajnych nacjonalistycznych poglądach.

pyosalpinx

Paranoicy wmawiaja sobie ze kto ich nie lubi to lewak albo PO nie mogace pogodzic sie z utrata wladzy..trawjcie w swojej psychozie….polecam Zyprexe

Marina Kretkowska

I nauczycielka i dyrektorka do natychmiastowego wyrzucenia z pracy i zakaz wykonywania zawodu. To nie są żarty, to grozi islamizmem w wydaniu katolickim. Co na to Kuratorium???

slarwar

Rośnie nam przyszła “e l y t a” . . . Nieciekawa reklama dla VIII L.O. Co niektóry rodzic zastanowi się chyba, czy posłać tam swoje dziecko . . .
Maturzysta z r.1968*

*Były to niektóre reakcje czytelników “Wyborczej” na inscenizację szkolną w jednym z wrocławskich liceów na temat Żołnierzy Wyklętych. 
Chciałoby się powiedzieć: tak wyglądają zwolennicy Hejt Stop w praktyce :)
Jeżeli “Wyborcza” obrzuca młodzież szkolną takimi inwektywami i wyzywa od “faszystów”, to znaczy, że jest to najlepsza generacja Polaków od 1980 roku. Może nie wszystko zatem jeszcze stracone…
Źródło:
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,19681356,ujada-sztab-lewackich-szmat-czy-bezwstydny-zyd-tak-uczniowie.html
________________________________________________________________________________________________________
Fot. Roman Tomczak / Gość/ “Tak 1 marca ub. roku młodzi mieszkańcy Wrocławia uczcili żołnierzy wyklętych”

O autorze: Migorr

Jestem równolatkiem tworu zwanego "Trzecią Rzeczpospolitą". Moje marzenie: Aby jej kres, którego konsekwencją będzie budowa Wolnej Polski nastąpił jeszcze za mojego życia.