Oddaję redagowanie “Legionu Św. Ekspedyta” w dobre ręce

Drodzy Czytelnicy, Blogerzy i Komentatorzy,

Ze względu na rosnące ograniczenia czasowe związane z moimi obowiązkami rodzinnymi muszę zrezygnować z pełnienia funkcji redaktora naczelnego “Ekspedyta”.

Postanowiłem powierzyć tę funkcję w godne ręce Czarnej Limuzyny (ew. Czarnego Limuzyny). Jestem pewien, że będzie dobrym strażnikiem i opiekunem tego miejsca.

Nadal będę się troszczyć o stronę techniczną portalu (i co jakiś czas zajmować jego miejsce własnymi wypocinami w postaci notek i komentarzy). Dzięki hojnej pomocy darczyńców (szczegóły opiszę w oddzielnej notce) zostałem wydatnie odciążony z troski o materialny byt “Ekspedyta” – za co bardzo dziękuję.

Przy okazji podaję aktualną listę moderatorów:
Czarna Limuzyna – redaktor naczelny
Judyta
Space
i niżej podpisany

 

grafika: http://www.desievite.com/Desi-Indian-ecards.asp?Festival=Goodbye%20and%20Goodluck&Category_ID=170

Odsłony: 1

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki „Jesteśmy żadnym społeczeństwem. Jesteśmy wielkim sztandarem narodowym. Może powieszą mię kiedyś ludzie serdeczni za te prawdy, których istotę powtarzam lat około dwanaście, ale gdybym miał dziś na szyi powróz, to jeszcze gardłem przywartym hrypiałbym, że Polska jest ostatnie na ziemi społeczeństwo, a pierwszy na planecie naród. Kto zaś jedną nogę ma długą jak oś globowa, a drugiej wcale nie ma, ten - o! jakże ułomny kaleka jest. Gdyby Ojczyzna nasza była tak dzielnym społeczeństwem we wszystkich człowieka obowiązkach, jak znakomitym jest narodem we wszystkich Polaka poczuciach, tedy bylibyśmy na nogach dwóch, osoby całe i poważne - monumentalnie znakomite. Ale tak, jak dziś jest, to Polak jest olbrzym, a człowiek w Polaku jest karzeł - i jesteśmy karykatury, i jesteśmy tragiczna nicość i śmiech olbrzymi ... Słońce nad Polakiem wstawa, ale zasłania swe oczy nad człowiekiem...”