Gratulacje dla Margotte i Bernarda oraz życzenia….

świąteczne dla wszystkich.  Z prawdziwą przyjemnością przeczytałam w portalu Blogpress.pl  /TUTAJ/, że jego publicyści Margotte i Bernard otrzymali nagrodę im. Barbary Chojnackiej przyznawaną za:

“wyróżniające się, niekomercyjne przedsięwzięcia medialne i edukacyjne o charakterze patriotycznym, pielęgnujące ponadczasowe wartości: Bóg-Honor-Ojczyzna.”.

Margotte i Bernard dostali ową nagrodę za “wybitny wkład w tworzenie i rozwój mediów niezależnych”.

Cieszy mnie niezmiernie, iż doceniono w końcu ich pracę polegającą na dokumentowaniu wydarzeń politycznych i kulturalnych w tzw. “drugim obiegu”.  Kręcili oni reportaże wideo oraz uzupełniali je obszernymi i dokładnymi relacjami pisanymi.  Taka działalność pozwala zapoznać się poprzez Internet z wykładami, dyskusjami oraz innymi imprezami osobom nie mogącym w nich brać udziału bezpośrednio.  Służy więc upowszechnianiu wolnego słowa i wolnej myśli.  Składam serdeczne gratulacje Margotte i Bernardowi z okazji otrzymania nagrody im. Barbary Chojnackiej.

Jutro Wigilia, a pojutrze Święta Bożego Narodzenia.  Wszystkim Czytelnikom, Komentatorom, Blogerom i Adminom życzę wesołych, pogodnych i szczęśliwych Świąt.  Wszystkiego najlepszego !!!

Nie mam w tej chwili pojęcia, jak długo potrwa przerwa świąteczna na moim blogu.  Może kilka dni, może tydzień, a może aż dwa tygodnie.  Na wszelki wypadek życzę też wszystkim szczęśliwego i pomyślnego Nowego Roku 2015.  Niech się wam darzy!

Jeszcze raz:  zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności !!!

O autorze: elig