JUTRO o godz. 10.00 w Warszawie MANIFESTACJA SOLIDARNOŚCI Z ZATRZYMANYMI w PKW

https://www.facebook.com/events/611341115638918/

 

Jutro manifestacja solidarnościowa z zatrzymanymi a także akcje w całym kraju. W stolicy zbieramy się pod sądem na Marszałkowskiej o godz. 10:00!

Dziś po południu nie odwołujemy alarmu mobilizacyjnego dla stolicy. Pierwsze dwa wnioski o ukaranie mają trafić do sądu o 17:00, więc być może już dziś wieczorem odbędą się pierwsze rozprawy, na których nie może nas zabraknąć.

Ruch Narodowy's photo.

Tomorrow at 10:00am
Warszawa ul. Marszałkowska 82
207 people are going

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki „Jesteśmy żadnym społeczeństwem. Jesteśmy wielkim sztandarem narodowym. Może powieszą mię kiedyś ludzie serdeczni za te prawdy, których istotę powtarzam lat około dwanaście, ale gdybym miał dziś na szyi powróz, to jeszcze gardłem przywartym hrypiałbym, że Polska jest ostatnie na ziemi społeczeństwo, a pierwszy na planecie naród. Kto zaś jedną nogę ma długą jak oś globowa, a drugiej wcale nie ma, ten - o! jakże ułomny kaleka jest. Gdyby Ojczyzna nasza była tak dzielnym społeczeństwem we wszystkich człowieka obowiązkach, jak znakomitym jest narodem we wszystkich Polaka poczuciach, tedy bylibyśmy na nogach dwóch, osoby całe i poważne - monumentalnie znakomite. Ale tak, jak dziś jest, to Polak jest olbrzym, a człowiek w Polaku jest karzeł - i jesteśmy karykatury, i jesteśmy tragiczna nicość i śmiech olbrzymi ... Słońce nad Polakiem wstawa, ale zasłania swe oczy nad człowiekiem...”