Brawo Palikot! Proszę o więcej takich spotów!

Enjoy!

Można mieć odruch wymiotny, można być zniesmaczonym formą i wulgarnością, można się zżymać na skalę manipulacji i kłamstw w tym spocie, ale jedno nie ulega wątpliwości:

Reklama ta przyniesie Palikotowi więcej wrogów, niż zwolenników, odwrotnie będzie z poparciem dla PiS. Bo przecież Tusk metodycznie niszczy nasz kraj od 7 lat, łapówkarz łapówkarza łapówkarzem pogania, za naszym płotem tli się konflikt zbrojny na niewyobrażalną skalę.

A Palikot… straszy PiSem i rozprawia się ze ścigającymi za korupcją.

Nawet reżimowych dziennikarzy to mocno zażenowało, wszak straszenie PiSem już dawno wyszło z mody. Młodzi Wykształceni z Większych Miast, jak załamują ręce dyżurni socjologowie, nie pamiętają już tych mrocznych czasów, gdy “o 6.00 rano CBA pukało do drzwi porządnych ludzi”. Antypisizm nie działa, to zakrawa na śmieszność i może się obrócić przeciwko napastnikowi. Może przeciętny leming ze skorumpowanego miasteczka widząc ten spot, zastanowi się między jednym piwem a drugim, że może to naskakiwanie na “Kaczora” przybrało absurdalnie niedorzeczne kształty i ma się nijak do prawdy.

Ale najzabawniejsze jest to, kiedy prawdziwy knur nazywa tym mianem osoby na nieco wyższym poziomie kulturalnym. Świetny żart.

Panie Palikot. Proszę o więcej takich numerów, może dzięki temu szybciej Pan zniknie z zasyfiałej przez Pana sceny politycznej.

O autorze: Migorr

Jestem równolatkiem tworu zwanego "Trzecią Rzeczpospolitą". Moje marzenie: Aby jej kres, którego konsekwencją będzie budowa Wolnej Polski nastąpił jeszcze za mojego życia.