wyszperane 16/02/14

 

 

Dziękczynienie za uzyskanie miejsca dla TV Trwam na MUX-1

http://www.tv-trwam.pl/film/dziekczynienie-za-uzyskanie-miejsca-dla-tv-trwam-na-mux-1

Gest Kamila Stocha – by właśnie teraz znak polskiego lotnictwa wojskowego odbył zwycięski „lot nad Rosją” – będzie ważniejszy niż olimpijskie złoto. (…) Masz więc świetnych sportowców, Polsko. Wspaniałych młodych ludzi, którzy nie wstydzą się swego patriotyzmu, swojego domu i swojej religii
http://wpolityce.pl/dzienniki/jak-jest-naprawde/74345-ma-sie-tych-dobrych-lotnikow-co-nie-polsko-pytal-po-pierwszym-zlocie-kamil-stoch-tymi-slowami-podniosl-z-blota-dumna-szachownice


Na co komu te szaty?
http://www.youtube.com/watch?v=abZxb94pvKs#t=24

Czy rezygnacja Benedykta XVI jest ważna?
http://marucha.wordpress.com/2014/02/13/czy-rezygnacja-benedykta-xvi-jest-wazna/


http://www.youtube.com/watch?v=B5OiE_gpGiE#t=141
W czwartek dwóch posłów wybranych do węgierskiego parlamentu z ramienia partii Jobbik wyrzuciło flagi Unii Europejskiej. Zaprotestowali w ten sposób przeciwko kolonizacji Węgier.
http://www.pch24.pl/wegierscy-poslowie-wyrzucili-flagi-unii-europejskiej-przez-okno-parlamentu-,21137,i.html#ixzz2tRcKjxYhŚwiat wywrócił się do góry nogami. Ameryka, potępiając i atakując inne kraje w celu szerzenia „demokracji” i jakobińskich definicji praw człowieka, staje się liderem międzynarodowej lewicy. Rosja przywraca swoją rolę jako lider międzynarodowej prawicy.
http://konserwatyzm.pl/artykul/11661/lind-rosja-skreca-w-prawoNa Cyprze strajkowali [14.02.2014]  pracownicy energetyki, telekomunikacji i portowcy, protestując przeciwko prywatyzacji trzech dużych przedsiębiorstw państwowych, przewidzianej w programie uzgodnionym przez władze w Nikozji z kredytodawcami.
http://naszdziennik.pl/swiat/68261,sprzeciw-wobec-prywatyzacji.html


Obce koncerny miały w 2013 roku 16,1 mld euro dochodu. Prawie połowa tej kwoty to dywidendy wypłacone zagranicznym spółkom matkom przez założone przez nie firmy w Polsce. Według wstępnych danych NBP w ubiegłym roku na zagraniczne konta wpłynęło 7,9 mld euro z takich dywidend, rok wcześniej było to 6,9 mld euro.
http://marucha.wordpress.com/2014/02/14/ciemna-strona-polskiej-gospodarki-obce-koncerny-mialy-w-2013-roku-161-mld-euro-dochodu/Jeśli udowodniono, że na polance smoleńskiej leżącej wzdłuż ogrodzenia oddzielającego ją od Smoleńskich Zakładów Lotniczych SMaZ zajmujących się utylizacją starych i wysłużonych egzemplarzy samolotów nie było fizycznie słynnego TU 154 M nr 101. to cała narracja brzozowo-wybuchowa prowadzi w ciemny zaułek smoleńskie śledztwo, bo niemożliwe by specjaliści od lotnictwa, inżynierzy i profesorowie i znawcy budowy samolotów faktycznego stanu rzeczy nie dostrzegali.
http://arkanoego.net/index.php/2014/02/14/gdyby-bylo-inaczej/


“Morderca księdza Jerzego Popiełuszki ma prawie 4 tys. emerytury. Jego mocodawcy jeszcze więcej. A ofiary SB żyją za grosze”
http://second.life.neon24.pl/post/106045,polacy-jak-dlugo-jeszcze-bedziecie-suto-karmic-swoich-mordercow


Grzegorz Braun o eugenice, rewolucji seksualnej i stanie Polski
http://wirtualnapolonia.com/2014/02/15/grzegorz-braun-o-eugenice-rewolucji-seksualnej-i-stanie-polski/

Reporter TvRepublika ma wiele szczęścia, niestety w większości przypadków korespondentów wojennych “arogancja i brawura” zabija…
Zresztą jak ludzie się podkręcą, to zaczynają wchodzić do surrealu. Pisze mi znajomy człowiek: “Kijów płonie”. – Pytam, które budynki? – okazuje się, że tylko opony na ulicy. Potem słyszę: “walki w Kijowie” – no to pytam, czy weszły samochody opancerzone i czołgi… Okazuje się, że nawet z kałachów nikt nie strzela. Potem czytam, że protestujący opanowali Ministerstwo Sprawiedliwości – a następnie, że to tylko jedna z organizacji sponsorowanych przez znanego wschodnioeuropejskiego konspiratora George’a Sorosa postanowiła przejrzeć ministerialne papiery. Korespondent “Gazety Polskiej” Wojciech Mucha opisywał na fb: “Jak bojowcy powiedzieli, tak zrobili. Okupują gmach w rządowej dzielnicy, szukają papierów, zapewne także tych kluczowych dla funkcjonowania państwa. I nie robią tego górnicy z Donbasu, tylko prawnicy…”.
http://wirtualnapolonia.com/2014/02/01/andrzej-kumor-heroiczne-czyny-na-mrozie/#more-33075


Piękna uroczystość na cześć „Inki”. Jakby na przekór ostatniej nagonce w Gazecie Wyborczej
http://wirtualnapolonia.com/2014/02/15/piekna-uroczystosc-na-czesc-inki-jakby-na-przekor-ostatniej-nagonce-w-gazecie-wyborczej/


Odmówiła Komorowskiemu. “Jest politycznym patronem postkomunistycznych służb”
http://wirtualnapolonia.com/2014/02/14/odmowila-komorowskiemu-jest-politycznym-patronem-postkomunistycznych-sluzb/

Niemiecka polityka historyczna ostatnich lat jest bardzo konsekwentna: zbrodnie niemieckie okresu II wojny światowej nie są zbrodniami niemieckimi, lecz „nazistowskimi”, a „nazistami” byli nie tylko Niemcy, także Polacy i inne wykrwawione narody Europy środkowej i wschodniej!
Skoro tak, to Niemcy nie mają ze zbrodniami wojennymi nic wspólnego! Jedynie w odniesieniu do zagłady Żydów Niemcy gotowi są posypać głowy popiołem, bo wiedzą, że mają do czynienia z potężnym lobby światowym, z którego lepiej nie żartować. Co innego Polacy. Z tych można żartować do woli
http://wirtualnapolonia.com/2014/02/15/piotr-szubarczyk-kalendarz-polski-codzienny-15-lutego-1940-dobrzy-niemcy-i-zli-nazisci/#more-33523Sowieckie mordy mają nasze dusze… Rzecz o filmie Jack Strong
http://trybeus.neon24.pl/post/106114,sowieckie-mordy-maja-nasze-dusze-rzecz-o-filmie-jack-strong
Jest także film “Gry wojenne” do obejrzenia

Po pierwsze, należy wspierać Opus Dei, patrząc na ręce członkom B’nai B’rith, dlatego, że Dzieło Boże wspiera projekt ewangelizacyjny najsłynniejszego polskiego redemptorysty, natomiast Synowie Przymierza atakują działalność o. Tadeusza Rydzyka, a plany najsłynniejszego polskiego redemptorysty zwykle doprowadzają ich do furii. Jak choćby plany związane ze wznoszoną aktualnie w Toruniu świątynią, wotum wdzięczności za Jana Pawła II, gdzie znajdzie się miejsce dla kaplicy pamięci z wykutą w kamieniu listą nazwisk ludzi, których podczas II wojny Niemcy zamordowali za pomoc udzielaną Żydom. Reakcja wysokiego przedstawiciela Synów Przymierza (Jana Hartmana) na te zapowiedzi, wykazała dobitnie, że pewnego rodzaju poczynania niektóre środowiska żydowskie lokują prawdopodobnie w kategoriach zamachu na monopol Instytutu Yad Vashem.
http://wirtualnapolonia.com/2014/02/01/krzysztof-ligeza-smok-i-jego-dziewice/#more-33085

Apeluję do władz „Twojego Ruchu”, aby zrobiły w końcu coś pożytecznego dla naszego żyjącego w panicznym strachu kraju.
Macie już w swoich szeregach posła Penkalskiego, byłego przestępcę z odsiedzianym wyrokiem za pobicie, który tak wspominał pobyt w więzieniu: „Grypsowałem, byłem kimś. Raz klawisze chcieli mi zrobić dźwięki. Stoją z pałami, przelatujesz, a oni cię napierdalają”. Czyż to nie romantyczne i wzruszające? Macie pederastę Roberta Biedronia i transseksualistkę Annę Grodzką vel Krzysztofa Bęgowskiego. Wprowadziliście do sejmu obecną wicemarszałek Wandę Nowicką, o której dzięki polskiemu sądowi dowiedzieliśmy się, że była na liście płac przemysłu aborcyjnego. To w waszym poselskim klubie jest Armand Ryfiński, który ma wszelkie predyspozycje, aby robić za klauna w każdej cyrkowej trupie na świecie. To z waszych poselskich ław wyruszył załatwiać potrzeby fizjologiczne na bydgoskiej starówce Adam Rybakowicz, którego niestety przyłapała policja. Macie w końcu otoczonego szkolonymi przez GRU i KGB dawnymi oficerami WSI, posła Artura Dębskiego z prokuratorskimi zarzutami po ujawnieniu w jego firmie podrabianych towarów o wartości 3,5 mln złotych.
Przyjmijcie w swoje szeregi Mariusza Trynkiewicza, który zapewniam, świetnie się wkomponuje w tę waszą elitarną zbiorowość. Ale to jeszcze nie koniec. Jako że Trynkiewicz prosto z więzienia nie udaje się do rodzinnego Piotrkowa Trybunalskiego, ale do Rudy Śląskiej, to ja proponuję wam wystawić go z nr 2 na waszej śląskiej liście kandydatów do Parlamentu Europejskiego, tuż za Kaziem Kutzem. Chłopaki pociągną wam całą listę.
Wyeksportujcie Trynkiewicza do Brukseli i żeby nie czuł się zagubiony i wyobcowany posadźcie go na początek obok waszego idola i jednocześnie dobrego przyjaciela Adama Michnika, Daniela Cohn-Bendita, który nie ukrywa swoich pedofilskich skłonności, a jego polityczne ugrupowanie dążyło do legalizacji pedofilii. To pozwoli Trynkiewiczowi szybko się zaaklimatyzować i poczuć prawdziwego ducha nowej Europy.
http://niepoprawni.pl/blog/217/januszu-palikocie-mariusz-trynkiewicz-czeka-na-twoj-ruch

O autorze: Jacek