Media o nas: “Polacy skazani na biedę?”

To co mówią media na temat przyczyn naszej biedy to kpina, mówiąc łagodnie. Jesteśmy biedni bo ponad połowa z tego co wypracowujemy jest nam odbierana na różne sposoby przez strutkury przestępcze zorganizowane w państwo oraz świat wielkich finansów.

Kropka. Nie ma innych ważniejszych przyczyn. Oczywiście władza, politycy i media chcą abyśmy tego nie widzieli tylko wierzyli w dowolne inne przyczyny, które będą w stanie nam wcisnąć za pomocą codziennie powtarzanych sugestii.
Ale dość tego. Czas zacząć się przed tym zakłamaniem bronić… i dlatego rozpocząłem nadawanie na kanale PodziemnaTV. Zapraszam do oglądania, subskrybowania i rozpowszechniania.
Najnowsze nagranie poniżej:

PS. Jako ciekawostka – świeży cytat naszego rodaka, który mieszka od lat w innej rzeczywistości – a odwiedziwszy niedawno nasz kraj, znalazł się w centrum uwagi. Jakże krótka – a mówiąca wszystko – jest ta obserwacja:

“Właściwie nie bardzo to rozumiem. Polska jest jak z matriksu, nie jestem czasem pewien, co jest grane. Bo to tak wygląda, jakbym był we wspaniałym kraju, z cudownymi ludźmi, ale jakby obok nich grasowało mnóstwo „obcych”, którzy mają kontrolę nad tym wszystkim, co dzieje się w domenie publicznej. Manipulują i stwarzają jakąś psychozę, potępiają jednych, wynoszą innych – przy całkowitym przyzwoleniu reszty. To kompletnie surrealistyczne.”

http://www.youtube.com/watch?v=uVn9F6l5YBE

O autorze: Freedom