Czego chcą Polacy – smutna prawda

Im więcej obywatele chcą od państwa – tym stają się biedniejsi bo państwo im coraz więcej zabiera pod pretekstem realizacji tych oczekiwań. To obywatele bowiem zawsze finansują wydatki państwa.

Drodzy Czytelnicy,

formuła pisanego bloga się dla mnie osobiście wyczerpała – dlatego postanowiłem “przenieść się”  w świat youtubowego video – i tam kontynuować odkłamywanie rzeczywistości – walkę z medialnym matrixem, obłudą, manipulacją i hipokryzją jaka zewsząd nas otacza.

Dziękując Wam w tym miejscu za dotyczchasowe wsparcie, komentarze, docielkiwe pytania i merytoryczne dyskusje – z których większość była szalenie inspirująca – chciałbym Was zaprosić do śledzenia mojego kanału na youtube, który właśnie rozpoczyna swoje istnienie niniejszym nagraniem.

Bloga będę kontynuował raczej w takiej, zmienionej formie – tzn. zawierającej kolejne nagrania.

Jeszcze raz dziekuję i życzę Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze. Obyśmy dożyli lepszych czasów i wolnej, silnej, bogatej i suwerennej Polski.

Jeśli uznacie, że warto – to proszę dzielcie się tym nagraniem ze znajomymi i rozpowszechniajcie wedle uznania. Dziękuję.

http://www.youtube.com/watch?v=B6vvk7IpqxE

 

O autorze: Freedom