Wołyń 43

W najbliższy czwartek w całym kraju odbywać się będą obchody 70 rocznicy ludobójstwa na Wołyniu.

 

Od pewnego czasu Fundacja Kocham OB-CIACH organizuje pokazy filmowe w przestrzeni publicznej. W najbliższy czwartek (11 lipca 2013 r.) zapraszamy na kolejny już pokaz filmów dokumentalnych w ramach akcji OB-CIACHowe Kino Uliczne Non-Stop.

Tym razem zarówno data, jak i miejsce pokazu są nadzwyczajne. Zwykle bowiem prezentowaliśmy filmy w piątkowe wieczory na tzw. Patelni czyli na placu przed stacją Metro-Centrum. W okresie wakacyjnym stacja jest nieczynna, co zmusiło na nas do znalezienia innego lokum. Filmy pokażemy na Placu Zamkowym, a nawet nie tyle na samym placu, co naprzeciwko kościoła św. Anny.

Wyemitujemy filmy związane z obchodami 70 rocznicy ludobójstwa, którego dokonała Ukraińska Powstańcza Armia na ludności polskiej.

Pokaz filmów zorganizowany przez Fundację Kocham OB-CIACH stanowi, jako impreza towarzysząca, część integralną obchodów 70. rocznicy Zbrodni Wołyńskiej:


ZAPRASZAMY 11-ego LIPCA, W TEN CZWARTEK, o GODZINIE 21:00, NAPRZECIWKO KOŚCIOŁA ŚW. ANNY.

PROGRAM POKAZU: 

 

O autorze: raven59

„Przypatrzcie się krukom: nie sieją ani żną; nie mają piwnic ani spichlerzy, a Bóg je żywi. O ileż ważniejsi jesteście wy niż ptaki!" Łk 12,24 . (...) Uwaga: informuję, że poglądy moje, wyrażane przeze mnie na blogu i we wszelkich komentarzach, na temat osób publicznych są moją prywatną opinią na temat osób publicznych i jako takie powinny być traktowane jako dopuszczalna krytyka osób publicznych.