Prawo pierwszej nocy

942080_507129272657907_233926163_nUstaliliśmy z narzeczoną datę zawarcia ślubu. Zacząłem załatwiać formalności. Wtedy dostałem wezwanie z urzędu ds. równouprawnienia i mniejszości, czy jakoś tak.

W urzędzie przyjął mnie  referent. Pod fotografią czekoladowego orła na różowym tle, ubrany w czerwoną koszulę z tęczowym krawatem, z obowiązkowym znaczkiem z podobizną prezydenta i podpisem „Oby żył wiecznie” w klapie kieszeni. Naramienniki były niebieskie, ze złotymi gwiazdkami. Był w regulaminowych białych kozaczkach na wysokim obcasie.

Otrzymaliśmy informacje o planowanym zawarciu przez was związku małżeńskiego heteroseksualnego. Skrzywił się wymawiając to słowo. W związku z niedawno uchwaloną przez nasz sejm ustawą od tego roku weszło prawo pierwszej nocy. – Coo, że moja narzeczona ma spać z jakimś obcym facetem?!

– Ależ nie. Osoba się uspokoi. Proszę siadać. (słowa Pan, Pani zostały zakazane niedawno, jako seksistowskie, zastąpione oficjalnie „jednostką osobo-ludzką”) Usiadłem i nerwowo rozejrzałem się po pokoju. Na ścianie wisiały plakaty „Przymusowa eutanazja prawem człowieka” „ Czy ty oddałeś już nerki ojczyźnie”. Jedną już oddałem, żeby spłacić podatki.

– Ja zaraz wytłumaczę. Widzi osoba, w naszym kraju od dawien dawna, za górami, za lasami prześladowano mniejszości seksualne. W ramach odszkodowań w prowadzono właśnie to prawo. Tzn. chodzi o osobę. Tu jest broszurka. Będzie osoba pełniła funkcje bierną. Tu jest  co i jak. Trzeba przyjąć pozycję łokciowo kolanową, rozchylić pośladki.

– Nigdy w życiu!

– Proszę osoby. Protestowała osoba jak przedłużyliśmy wiek emerytalny do 67, potem 97 lat a w końcu do śmierci, bo niektórzy wykazywali się brakiem postawy patriotycznej i dożywali? Nie mam nic w aktach. A jak VAT do 23%, 45, 67 itd., a jak zamykaliśmy faszystów w obozach reedukacyjnych? Jak społeczeństwo dobrowolnie przekazało środki z kont emerytalnych a zaraz potem bankowych. Jak upaństwowiliśmy, znaczy tego, zuniliśmy mieszkania i pensje, wycięliśmy lasy, sprywatyzowaliśmy długi państwa, spłacała osoba bez słowa. Nie było problemów – więc co osobie teraz odbija? Taki porządny obywatel. Po co sobie przyszłość rujnować? Zakończył ze smutkiem w głosie. – Po prostu trzeba jeszcze raz dać dupy, he he. Zażartował trywialnie.

– Ja nie jestem żadnym pedałem. W tym momencie, gdy tylko wypowiedziałem ostatnie słowo, rozległ się dźwięk syreny. Urzędnik skoczył pod biurko. Do pokoju wpadła ochrona z pacyfami na czapkach, Rzucili mnie na ziemię i skuli.

Potem był szybki proces, w który włączono innych podobnych przestępców. Relacjonowano go w lokalnych mediach, były nawet wzmianki w prasie ogólnopolskiej ‘”szajka ludzi którzy mówią słowo na p….” „zszokowane społeczeństwo”, „rodziny wyrzekają się zbrodniarzy” . Ostatecznie skierowano mnie do obozu reedukacyjnego w okolicach Krakowa za obrazę mniejszości. Na bramie pisało coś po niemiecku. Po przebraniu w pomarańczową więzienną sukienkę trafiłem do baraku.

Koledzy spod celi siedzieli np. za religię. Od kiedy KK został zdelegalizowany a na jego miejsce powołano Kościół Europejski 12 Gwiazd, którego prymaską w Polskiej Republice Europejskiej zostało Grodzki, zakazane zostały, ze względu na urazę uczuć niewierzących symbole dawnego kultu, za posiadanie przywalali dobrowolną lobotomię, za to jak nic.  Był rolnik, co sprzedał ser bez poinformowania głównego urzędu ds. sera,  Bloger jeszcze przed procesem,  ten to pewnie dostanie dobrowolną eutanazję albo zmianę płci. Jeden łysy kibol, podobno członek podziemnej MW. Trzymali go w specjalnej klatce w rogu, w kaftanie i miał maskę na twarzy. Namalował kotwicę na ścianie. I wielu innych jak ja, za odmowę i obrazę. Były pisowiec, bo zapalił świeczkę 10go. Nic nie pomogło tłumaczenie, że mu prąd wyłączyli.

Zajęcia trwały od 6 rano do 24 z przerwami na apele i wegetariańskie jedzenie. Głównie brukiew. Wykładano historię antysemickich ludożerców z AK. Zbrodniarza Kaczyńskiego – pierwszego prezydenta terrorysty, który wysadził w powietrze własny samolot. Zasady tolerancji. Krótki kurs historii partii miłości.

(Zeznanie więźnia nr 8290178 obozu reedukacyjnego wyzwolonego przez wojska Sojuszu Południowo-Wschodniego, podczas tarnowsko-krakowskiej ofensywy zimowej, w roku 2020)

O autorze: R.Zaleski

Członek Konfederacji Blogerów