wyszperane 03/07/13


Interesujące spojrzenie na buddyzm oczami znanego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego. Film ten wywołał spore zamieszanie, szczególnie w kręgach “postępowej” tolerancji…. wszystkiego co inne.
http://pl.gloria.tv/?media=265827


Tańce neokatechumenatu  – takie ładne, jak i w innych religiach
http://pl.gloria.tv/?media=427607

Zofia Kossak KRZYŻOWCY tom 2, str. 186
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9646&Itemid=80

– Zomowcy zabrali z placu zdrowego chłopaka, a do karetki wnieśliście zmasakrowane ciało w stanie agonii. Przemyka już faktycznie nie było, a pogotowie było potrzebne tylko po to, żeby pozbyć się problemu. Nie można było wyrzucić go z komisariatu, nie można było wywieźć i utopić w Wiśle, bo było kilku żywych świadków jego zatrzymania i pobicia. Tylko dlatego zostało wezwane pogotowie.
– Tak naprawdę, to nie bardzo wiedzieliśmy, co zrobić z tym pacjentem. Do szpitala nie mogliśmy, bo nie było podstaw, chłopak nie miał żadnych śladów pobicia. Był tylko apatyczny, jakby nieobecny duchem i wcale się nie odzywał. Pojechaliśmy do pogotowia na Hożą. Przy windzie stracił przytomność. Zanieśliśmy go do gabinetu lekarza i więcej go nie widziałem. Dopiero kilka dni później, w poniedziałek dowiedziałem się, że chłopak umarł w szpitalu na Solcu. Zrobiło mi się smutno, to był pierwszy pacjent, któremu nie potrafiłem pomóc.
[  …  ]
Co od Pana chcieli?
– Chcieli wymusić, żebym wziął na siebie śmierć Przemyka. Nie rozumiałem tego, przecież pobili go milicjanci, dlaczego mam odpowiadać za tę śmierć. Poza tym, jak mogę się przyznać, skoro byli świadkowie pobicia w komisariacie? Usłyszałem: świadkami się zajmiemy. Powołana została specgrupa chroniąca milicjantów biorących udział w katowaniu Przemyka. Aż 300 milicjantów, funkcjonariuszy SB i kontrwywiadu zaangażowano do tej sprawy.
http://arkanoego.net/index.php/2013/07/03/osaczony-zlem/#more-747

Profesor mówił też o szantażu gazowym i naftowym stosowanym cały czas przez Rosję.  Zaczęło się to już w roku 1990 od sformułowania t.zw. “doktryny Falina”, czyli planów uzależnienia krajów Europy Środkowej od dostaw surowców energetycznych z Rosji /dawniej ze Związku Sowieckiego/.  Ta polityka prowadzona jest do tej pory.  Mało znanym faktem jest na przykład to, że stosunki Polski z Rosja Putina pogorszyły się w roku 2002 gdy Rosjanom nie udało się kupić polskiego terminalu naftowego
http://solidarni2010.pl/14493-rozpad-i-odbudowa-imperialnych-stosunkow-1989-2013.html?PHPSESSID=e011d66c7967e677bcd5b86bec6f2904

za kilka lat z powodów technicznych konieczne będzie wyłączenie z ruchu zużytych bloków w kilku elektrowniach w Polsce. W związku z tym, że nie buduje się nowych elektrowni i nie remontuje starych konieczne staną się wyłączenia zasilania. Aby tego uniknąć należałoby już rozpocząć budowę nowych bloków, gdyż realizacja takiej inwestycji trwa około 5 lat. W kraju jedyną tego rodzaju inwestycją, która przygotowana jest do natychmiastowego rozpoczęcia realizacji jest rozbudowa Elektrowni Opole. Tak więc nasza walka o jej rozbudowę, to także walka o bezpieczeństwo energetyczne całego kraju. 13 czerwca z Zarządu PGE GiEK S.A. wyszło polecenie nakazujące rozwiązanie związanych z tym projektem umów z wykonawcami i dostawcami oraz odbiorcami energii. Podjęcie takich działań spowoduje, że rozpoczęcie rozbudowy nie będzie możliwe przez co najmniej kilka lat i nie będzie możliwe w cenie obecnie ustalonej, a najprawdopodobniej nieomal dwukrotnie wyższej.
http://www.ekspedyt.org/jacek/2013/06/17/14925_przylapalismy-zdrajcow.html

Yurko: Dowód Smoleński III – kadłub.
http://gazetawarszawska.com/2012/07/24/yurko-dowod-smolenski-iii-kadlub/

Grzegorz Braun o Gazecie Wyborczej; MOCNE!
Tam pracują ZDRAJCY ! O wstąpieniu do UE – Eurokołchozu.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KI6bzTwz874


Pole magnetyczne jest jednym z czynników umożliwiający życie na naszej planecie. Stanowi ono tarczę, która chroni przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki niemu Ziemia nie stała się wielką pustynią.Pole magnetyczne Ziemi na przestrzeni dziejów już się zmieniało, nie jest to zatem obce zjawisko. Według danych geologicznych działo się tak co 250 tys. lat. Zastanawiający może być jednak fakt, że ostatnia zmiana pola miała miejsce 800 tys. lat temu, zatem proces ten opóźnia się. Conall Mac Niocaill z Uniwersytetu w Oksfordzie twierdzi, że proces zmiany biegunów jest coraz bliższy. Jak podaje, siła pola magnetycznego zmniejszyła się o 10% w ciągu ostatnich 150 lat, a magnetyczna północ przesunęła się o 1500 km
http://talbot.nowyekran.pl.nowyekran.net/post/95045,zmiana-pola-magnetycznego-ziemi-to-dzieje-sie-na-naszych-oczach

Prezydent odznaczył zasłużonych na rzecz wolności mediów
http://gazetawnet.pl/pl/2013MAR/aktualnosci/936/Prezydent-odznaczy%C5%82-zas%C5%82u%C5%BConych-na-rzecz-wolno%C5%9Bci-medi%C3%B3w.htm


Media to najdoskonalsza, współczesna broń masowego rażenia (oddziaływania), ponieważ podbijane społeczeństwo nawet nie zdaje sobie sprawy, że zostało zaatakowane. Nawet nie traktuje tej broni jako zagrożenia – dlatego jest wobec niej bezbronne i samo przystawia ją sobie do głowy 24h/dobę
http://www.ekspedyt.org/freedom/2013/07/02/15636_media-niszcza-spoleczenstwo.html

Nawet w czasach najbardziej radykalnego komunizmu ideologia nie była tak bezwzględnie wplatana w wątki filmów i seriali, jak obecnie wplata się ideologię gender. Czwarty kanał to medycyna i działania osób związanych ze służbą zdrowia: promowanie prawa do aborcji, antykoncepcji, zapłodnienia in vitro, chirurgicznej i hormonalnej zmiany płci. Przecież gdyby zdroworozsądkowo przyjrzeć się problemowi in vitro, widać gołym okiem, że o wiele tańsza, zdrowsza, skuteczniejsza jest naprotechnologia. Niestety, nie jest ona wspierana, a wręcz jest przemilczana, podczas gdy in vitro traktuje się – wbrew oczywistym faktom medycznym dotyczącym niskiej skuteczności medycznej – jako… najskuteczniejszą pomoc w posiadaniu potomstwa. Antykoncepcję promuje się jako coś, co rzekomo służy dobru małżonków, a zupełnie przemilcza się jej negatywne skutki zdrowotne, ze śmiercią kobiety włącznie! Nie mówi się o niszczeniu więzi małżeńskiej, o tym, że wiele z tych środków ma charakter wczesnoporonny. Podczas gdy naturalne planowanie rodziny – zdrowe, ekologiczne, naukowo uzasadnione, służące umacnianiu więzi małżeńskiej – jest ośmieszane!
http://padre.info.pl/spo%C5%82ecze%C5%84stwo/item/654-edukacja-czy-demoralizacja.html


– Ideologia gender powinna być studiowana na katolickich uczelniach, bo trzeba znać swojego przeciwnika, a ona jest współcześnie jednym z najważniejszych narzędzi intelektualnych środowisk lewacko-ateistycznych, często śmiertelnych wrogów zarówno zdrowego rozumu, jak i chrześcijaństwa – powiedział ks. Oko w rozmowie z KAI.
http://www.ekspedyt.org/delfinn/2013/07/02/15648_ks-oko-o-wykladzie-z-gender-na-kul.html


Zoofilia rozprzestrzenia się gwałtownie w Niemczech dzięki ustawie, która zabrania pornografii zwierzęcej, ale dozwala na uprawianie seksu ze zwierzętami. W 1969 roku w Niemczech wprowadzono ustawę zezwalającą na uprawianie seksu ze zwierzętami. Ustawa ta zabezpieczała wyłącznie prawa zwierząt dzikich będących pod ochroną.
Wprowadzenie ustawy zezwalającej na uprawianie seksu ze zwierzętami- czyli zoofilję (pl.wikipedia.org/wiki/Zoofilia)- motywowano jako ” ochronę wyboru stylu życia jednostki”, w które państwo nie ma prawa ingerować.
http://adnovum.nowyekran.net/post/95040,zoofilia-szerzy-sie-w-niemczech

siedlisko-nietoleri
http://wirtualnapolonia.com/2013/07/02/artur-zukow-149/

O autorze: Jacek