wysperane 20/05/13


Pytanie o istnienie Boga jest pytaniem także o dowód. Każdy człowiek o taki dowód pyta. Wielu jednak ludziom wydaje się, że dowód istnienia Boga jest zawsze trudny i stąd często nie podejmują myślenia na ten temat. Przez wiele lat życia nie mają więc intelektualnej pewności co do tego, czy Bóg istnieje. Pragnę najprościej i możliwie ściśle przedstawić wersję dowodu, którą może pojąć każdy człowiek, jeżeli zechce swoją refleksją taki problem podjąć.
http://www.ekspedyt.org/delfinn/2013/05/17/13086_dowod-na-istnienie-boga-przyczyna-realnego-istnienia-bytow.html

Podczas Konferencji Praw Człowieka, która 15 kwietnia br. odbyła się w Oslo sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon zapowiedział rozpoczęcie międzynarodowej kampanii, której celem jest „postawienie żądań osób zdezorientowanych seksualnie ponad żądaniami pozostałych osób”. Szef ONZ otwarcie podkreślił, że przestrzeganie „praw” tych osób jest ważniejsze niż „kultura, tradycja czy religia”, które – jak przewiduje – będą używane jako powody do „przeciwstawiania się zmianom”. Jest to pierwsza tak otwarcie wypowiedziana deklaracja wojny m.in. z chrześcijaństwem przez najwyższego rangą funkcjonariusza ONZ.
http://www.pch24.pl/szef-onz–tradycja-i-religia-musza-ustapic-,14814,i.html#ixzz2TDVOJ4VqCzy podobnie jak marksizm, który zdominował w swoim czasie świat nauki, tak i ideologia gender stanowi także zagrożenia dla szeroko rozumianego uniwersytetu jako miejsca, w którym szuka się prawdy?
Każda ideologia, w odróżnieniu od nauki jako postawy intelektualnej skoncentrowanej na prawdzie, jest zawsze niebezpieczna. Uderza bowiem w podstawowe wspólnoty takie jak małżeństwo i rodzina, naród a także w środowiska uniwersyteckie.
Jeśli marksizm spowodował tak wiele krzywdy i cierpienia na świecie to czego można się spodziewać po jeszcze bardziej radykalnej jego wersji, negującej nawet to, co uznawał ten zbrodniczy system?
Efektem stosowania ideologii gender jest poniżenie człowieka i sprowadzenie go tylko do jego seksualności. Otwiera to możliwości popełniania straszliwych zbrodni, które dokonują się na naszych oczach.
http://www.pch24.pl/gender—poped-ponad-wszystko,14874,i.html

w dniu wybuchu Powstania Warszawskiego, Hitler z Himmlerem wydali rozkaz, który przesądził o losie „zbuntowanej” Warszawy: każdego mieszkańca należy zabić, nie wolno brać żadnych jeńców. Warszawa ma być zrównana  z ziemią i w ten sposób ma być stworzony zastraszający przykład dla całej Europy. Natomiast Matka Łaskawa w ciągu szesnastu miesięcy na Siekierkach wielokrotnie uprzedzała, że tym sposobem zapewniającym pokój i zakończenie wojny są nawrócenia, modlitwa i pokuta. Jednakże młodzi Warszawianie bezgranicznie wierzyli w moc pięści, nie widząc konieczności zawierzania swoich planów Bogu. Zachowali się jak przemądrzałe dzieci, które chcą wszystko robić bez pomocy Mamy! Nie chciano pamiętać, że to, co dzieli zwycięstwo od klęski, to nie moc oręża, przeważające siły czy strategia nawet najgenialniejszych dowódców, lecz wola Boga Najwyższego
http://www.ekspedyt.org/judyta/2013/05/17/13070_lekcja-warszawska.html

Prawosławni chrześcijanie Tbilisi (Gruzja) pod wodzą prawosławnych mnichów i kapłanów (między innymi znanego w Gruzji ojca Wasilija Mkaławiszwili należącego do Greckiej Starostylnej Cerkwi Prawosławnej) rozegnali propagandową paradę zboczeńców i zwyrodnialców zaplanowaną na 17 maja z okazji “dnia homofobii”.
Liczba zebranych Gruzinów – przeciwników parady sięgała około 30 000 osób! Sodomici których ledwie było kilkadziesiąt osób nie mieli praktycznie żadnych szans. Choć i tak mieli szczęście, bo gdyby nie policyjne żółte autobusy, które ich natychmiast stamtąd zabrały to zapewne nie uszliby z życiem.
http://redakcjapartyzant.wordpress.com/2013/05/17/pierwsza-w-tbilisi-gejparada-zakonczyla-sie-ucieczka-sodomitow/


Zasrańce atakują postać Witolda Pileckiego
http://wirtualnapolonia.com/2013/05/19/zasrance-atakuja-postac-witolda-pileckiego/#comment-79547
http://gazetawarszawska.com/2013/05/17/czas-swin/
http://gazetawarszawska.com/2013/05/17/kogo-uwiera-pilecki/
http://gazetawarszawska.com/2013/05/18/tajemnica-witolda-pileckiego-w-edycji/O który naród troszczy się Platforma?
http://wirtualnapolonia.com/2013/05/14/o-ktory-narod-troszczy-sie-platforma/

Wieczorem polscy goście zostają zaproszeni na kolację. Są zaskoczeni, bo obok rosyjskich polityków spotykają samego Kantora. Otwarty lobbing i domaganie się wyrzucenia ówczesnego ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego to główny temat wieczoru. – To było niebywałe spotkanie jak na standardy dyplomatyczne. Byłem zażenowany – mówi senator PO Bogdan Klich, były minister obrony.
W rozmowie z „Rz” Schetyna i Cimoszewicz przyznają, że po tej wizycie dostali listy od Margiełowa, w których niemal wprost postawione jest oczekiwanie sprzedaży polskiej chemii Kantorowi.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9400&Itemid=44


Rozmowy Kantora z Kwaśniewskim zbiegły się z działaniami ówczesnego ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego, który podjął działania, by uniemożliwić rosyjskiej spółce Acron przejęcie tarnowskich Azotów.
Przed Acronem ostrzegała także Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. W dokumencie z 26 maja 2012 r. adresowanym do polskiego rządu czytamy: „ […] jeżeli rząd poczeka i nie skorzysta z oferty [sprzedaży ZA Tarnów Rosjanom], to za kilka lat nasze zakłady chemiczne staną się bardzo konkurencyjne, gdyż koszt produkcji obniżą dzięki zasilaniu gazem LNG (Świnoujście) lub łupkowym. W Polsce są duże firmy, które mogą być odbiorcami polskiego gazu łupkowego i co najważniejsze, są one w posiadaniu skarbu państwa. Dla Gazpromu i Rosjan sprawą życia i śmierci jest posiadanie jak największej liczby przemysłowych odbiorców, ponieważ to przedłuża ich żywot”.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9404&Itemid=44
http://niezalezna.pl/41477-polski-minister-odwolany-na-zadanie-rosjan

Ogromna różnica potencjałów zdeterminowała stosunki polsko-niemieckie. W ciągu ostatnich dwóch dekad Polska stała się, używając terminologii polityki realnej, satelitą Niemiec. Dziwne, że tego typu określenie, wypychane jest ze świadomości polskich elit politycznych, zarówno tych germanofilskich, jak i germanosceptycznych.”….””Mniej Europy, więcej Niemiec”…”Niemcy znaleźli sensowniejszą, z punktu widzenia własnych interesów, odpowiedź na wyzwania nowej eurazjatyckiej konstelacji. Skutkiem marginalizacji geopolitycznej Europy Zachodniej jest wzrost mocarstwowej potęgi Niemiec.”….
http://mojsiewicz.salon24.pl/506683,krzysztof-rak-polska-jest-satelita-niemiecMerkel ma akta Oscara vel D.Tuska
https://wzzw.wordpress.com/2013/05/10/merkel-ma-akta-oscara-vel-d-tuska-%E2%98%9A-przeczytaj/

Z nami koniec. A co po nas? Po nas islam.
http://www.youtube.com/watch?v=dYIPeD9vbaY

Władza tego rosyjskiego żyda jest prawie legendarna. Jest idealnym czarnym charakterem do  filmu o Jamesie Bondzie. Nie tylko jest właścicielem przemysłu zbrojeniowego na Węgrzech, ale jak sam powiedział, kontroluje cały handel wódką w Rosji i Europy Środkowej. Posiada własne wojsko, artylerię, piechotę zmechanizowaną, artylerię przeciwlotniczą i pociski wszystkich typów. Co więcej, mówi się, że ma nawet własną broń jądrową, pozostałości po byłych państwach Układu Warszawskiego. NATO określa go jako “zagrożenie dla stabilności Europy”, choć jego nazwisko pozostaje mało znane opinii publicznej w związku z faktem, że jego współplemieńcy kontrolują media.
http://polskawalczacastopsyjonizmowi.com/2013/05/19/zydowsko-rosyjska-mafia-i-nadchodzaca-krwawa-laznia-dr-lasha-darkmoon/

Odsłony: 0

O autorze: Jacek