Nie wiem co o tym myśleć?

zombie ost

Na stronach FEMA (Federal Emergency Management Agency; Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego ) znalazła się następująca informacja cz.1 i cz.2
Informacja ta dotyczy planowanych ćwiczeń FEMA, które mają się odbyć 27 kwietnia 2013 roku w godzinach od 9:00 do 17:00 w miejscowości Moskwa w Stanie Idaho i dotyczyć akcji ratunkowej w wyniku rzekomego ataku Zombie, który nastąpił po katastrofie UFO.
Udział w tych ćwiczeniach ma wziąć 100 funkcjonariuszy rządowych.
Na opublikowaną przez FEMA informację zareagował kandydat w nadchodzących wyborach stanowych na gubernatora Stanu Nevada; David Lory VanDerBeek, który napisał w tej sprawie list w celu wyjaśnienia o co w tym wszystkim chodzi do przedstawiciela FEMY; Sandy Rollins’a.
Oto treść tego listu:

“Ćwiczenia prowadzone przez instytucję rządową są finansowane przez podatników, w tym i przez mieszkańców Nevady, dlatego też mają oni prawo do informacji jaki ich jest prawdziwy cel. Spodziewam się odpowiedzi w ciągu tygodnia ze szczegółową informacją dotyczącą tych ćwiczeń…..Dlaczego jest to ważne? Bo rodzi poważne wątpliwości, w co nasz rząd wierzy w odniesieniu do naszej ludzkiej rzeczywistości? Czy przywódcy naszego kraju wierzą w UFO i zombie?
Jeśli zaś wierzą w to, to na podstawie jakiego dowodu? Bo przecież muszą mieć jakiś dowód na to, jeśli wydają pieniądze na takie ćwiczenia? Jeśli zaś mają taki dowód, to mają również obowiązek przedstawić go opinii publicznej i poinformować ją o tych zagrożeniach i kiedy one miałyby nastąpić?”

VanDerBeek następnie napisał komentarz w tej niecodziennej sprawie na swojej stronie internetowej:

“Osobiście nie wierzę w UFO i zombie, ale może takie ćwiczenie sugerować, że nasz rząd stworzył jakąś broń bio-chemiczną, której zastosowanie wywoływać może u ludzi zachowania podobne jak u zombie czyli prowadzić do popełniania masowych morderstw co spowoduje globalną depopulację nie obciążając winą za to ekipę rządzącą”.

Jak widać sprawa z pozoru kuriozalna może kryć jakieś drugie dno, które jednocześnie dowodzi jakimi problemami zajmują się sprawujący władzę i na co wydawane są publiczne pieniądze.
To jest po prostu chore, ale niestety prawdziwe!!!!

Pozdrawiam.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.