wyszperane 05/03/13

– Ja myślę, że w tym ataku opętańczym nie chodzi tylko o Radio Maryja. Myślę, że tu chodzi w ogóle o polski Kościół tzn. o polską gałąź Kościoła Powszechnego. W tej chwili Kościół w Polsce jest w Europie najsilniejszym bastionem katolicyzmu. Chodzi tu o uderzenie nie tylko w Radio Maryja, tylko o uderzenie w Kościół polski, o spacyfikowanie Kościoła polskiego. Radio Maryja naturalnie jest osią krystalizacyjną wokół której, w tej chwili organizuje się masowe poparcie dla Kościoła Katolickiego – dodał prof. Bogusław Wolniewicz.
http://www.polishclub.org/2013/03/04/prof-boguslaw-wolniewicz-opetanczy-atak-na-radio-maryja/
http://www.radiomaryja.pl/informacje/prof-boguslaw-wolniewicz-opetanczy-atak-na-radio-maryja/

Mając na uwadze orzeczenie Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości (w sprawie Brüstle vs. Greenpeace) który uznał, że embrion ludzki jest początkiem rozwoju istoty ludzkiej, komitet “Jeden z Nas” dąży do takiej zmiany prawa, by UE zakończyła finansowanie aktywności, które wiążą się z niszczeniem ludzkich embrionów, w szczególności w obszarach badań, rozwoju i zdrowia publicznego oraz finansowania dostępu do aborcji.
http://prolife.com.pl/pg/pl/wiadomosci/zebrano_w_ue_112676.html

Pilecki
31,5 tys. zł przyniosła dotychczas zbiórka funduszy na film o rtm. Witoldzie Pileckim, bohaterze ruchu oporu, uciekinierze z Auschwitz, zgładzonym przez komunistów – podało stowarzyszenie Auschwitz Memento, które chce zrealizować dokument.
http://niezalezna.pl/39122-pieniadze-na-film-o-rtm-pileckim

Relacja z niezwykłego procesu, który toczył się przed Sądem Rejonowym w Warszawie, i na który trzeba było w Polsce czekać blisko pół wieku. Był to proces jednego z szefów Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, Adama Humera, i jego towarzyszy. Oskarża się ich o więzienie, torturowanie i mordowanie tych, którzy prowadzili walkę z okupantem niemieckim i sowieckim, którzy ujawnili prawdę o okolicznościach powstania tzw. Polski Ludowej i już w tym nowym ustroju usiłowali przeciwstawić się wrogowi groźniejszemu, bo ukrytemu pod hasłami sprawiedliwości społecznej. Oskarżony Adam Humer reprezentuje tu tysiące oprawców, którzy w ogromnej większości byli na tyle sprytni, że zniknęli, wyjechali, zmienili nazwiska, a obciążające ich dokumenty zniszczyli. Zaś ofiary Humera – świadkowie w tym procesie – reprezentują dziesiątki tysięcy tych, którzy zostali zakatowani na śmierć i świadczyć już nie mogą. Tym ważniejszy jest więc głos tych, którzy przeżyli.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rAcaYc9_354W 1911 r. Trocki pisze do Lenina: „Bez wątpienia seksualny ucisk jest głównym środkiem zniewolenia człowieka i tak długo jak ten ucisk będzie trwał, nie może być mowy o prawdziwej wolności. Rodzina jako burżuazyjna instytucja całkowicie przeżyła się. Trzeba szczególnie intensywnie opowiadać o tym robotnikom”. Lenin odpowiada: „I nie tylko rodzina. Wszystkie zakazy odnoszące się do seksualności powinny być zniesione. Możemy uczyć się od sufrażystek. Nawet zakaz miłości tej samej płci musi być usunięty”. Wraz ze zwycięstwem rewolucji bolszewicy zaczęli zamieniać teorię wyzwolenia seksu spod więzi burżuazyjnej rodziny w praktykę. W grudniu 1917 r. Lenin uchwalił dekret „O zniesieniu małżeństwa”.
http://gpcodziennie.pl/17776-seks-w-sluzbie-rewolucji.html?utm_source=niezalezna&utm_medium=wpis&utm_campaign=media#.UTZ1bTd6Klw


„Rosyjskie przywództwo składa się z prawdziwych Europejczyków. Mogłem się o tym przekonać osobiście podczas kolacji wydanej przez Putina na Kremlu” – pisze w swojej najnowszej książce znany nie tylko w Niemczech ekspert ds. Wschodu Alexander Rahr. Cytat pochodzi z wydanej we wrześniu zeszłego roku książki pt. „Zimny przyjaciel. Dlaczego potrzebujemy Rosji. Analiza z punktu widzenia insidera”. Komentarz o prawdziwych Europejczykach nasuwa automatycznie skojarzenie z „Putinem prawdziwym demokratą”, stwierdzeniem, które do dziś ciągnie się za byłym kanclerzem Niemiec, a od kilku dobrych lat pracownikiem Gazpromu, Gerhardem Schröderem. Zresztą cała książka Rahra równie dobrze mogłaby wyjść spod pióra Schrödera, nie odbiega bowiem ani trochę od oficjalnie głoszonych przez ekskanclerza peanów na cześć Rosji.
Jest w niej i pewna doza szorstkości, wątek pozornej czupurności mający stworzyć ramy obiektywizmu i rzekomego dystansu. A to zdanie o korupcji trawiącej niczym nowotwór biedny organizm rosyjskiego państwa. A to anegdota o tym, jak rosyjscy nuworysze wprawiają w osłupienie zachodnich agentów nieruchomości, kiedy za willę na obrzeżach Berlina płacą gotówką wyciągniętą z neseserka, a nie jak cywilizowana reszta świata – przelewem na konto. Generalnie można w książce Rahra znaleźć wszystko: od Saakaszwilego, który niecnie sprowokował Putina w 2008 r. do uderzenia na Gruzję, poprzez podłe, europejskie koncerny, które upierają się, by nie dopuszczać rosyjskich inwestorów (autor podaje wiele przykładów, m.in. zamknięte drzwi w Deutsche Telekom i brytyjskim konsorcjum gazowym Centrica), aż po prawdziwych Europejczyków w komnatach Kremla.
http://www.panstwo.net/2307-witamy-w-domu-bez-klamek“PROTOKOŁY MĘDRCÓW SYJONU”
http://www.moto.gda.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=928:qprotokoy-mdrcow-syjonuq&catid=39:parking-niestrzeony&Itemid=82

O autorze: Jacek