Wielki ucisk nadchodzi

za:

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8853&Itemid=47

monitor-polski

Wszystko to o czym tu i na wcześniejszych blogach (grypa666.wordpress.com, monitorpolski.wordpress.com) pisaliśmy, a co wydawało się (niektórym) czystą fantazją, zaczyna się sprawdzać. Wraz z wielkimi ograniczeniami praw człowieka następuje wielki ucisk. W Polsce planowane są masowe mordy w szpitalach psychiatrycznych – podobnie jak za najgorszego stalinizmu i nazizmu. Nie wierzycie?

„Rząd Donalda Tuska forsuje nowe prawo pozwalające na przymusowe leczenie psychiatryczne osób, które nie popełniły żadnego przestępstwa – informuje „Gazeta Polska Codziennie”.”
Chodzi o to, co słusznie zauważył: „Prof. Janusz Heitzman, prezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wskazuje, że jeśli rząd wprowadzi przepis, będzie można „zamknąć człowieka, bo inaczej myśli i wznosi antyrządowe okrzyki”.

Nie można mieć złudzeń, że chodzi tylko o „antyrządowe okrzyki”, ale raczej w ogóle o ludzi, którzy mają śmiałość przeciwstawiać się systemowi, czyli o takich jak my, dyskutujący na tym blogu. Co gorzej, jest to legalizacja totalitarnego działania zbrodniczego systemu, które mają miejsce już od dawna – psychiatryzacja stosowana jest po cichu, są ofiary. Znane mi są przykłady ludzi całkowicie zniszczonych przez pobyt w szpitalach psychiatrycznych.

Wszyscy śledzimy rozwój wydarzeń związanych z osobą dr Zbigniewa Kękusia, który tylko dzięki desperackiemu złożeniu podania o azyl polityczny w Norwegii, uniknął sędziowskiego „rozwiązania salomonowego” za pomocą psychiatryka sprawy, w której znakomity ekonomista powinien być uniewinniony. Sąd w Dębicy zastosował tu znaną z najgorszej komuny zasadę, że jeśli nie można załatwić człowieka sądownie, to trzeba z niego zrobić wariata. I niemal się udało, tylko dzięki swojej inteligencji znacznie przekraczającej średnią sędziowską w tym kraju, dr Kękuś znajduje się jeszcze na wolności i … nadal gryzie psychotyczny system.

O wprowadzanych tylnymi drzwiami totalitarnych przepisach rzadko się mówi tak otwarcie, jak o ustawie nr. 1066, która miała nadawać funkcjonariuszom i ratownikom obcych państw, w tym także państwom z poza Unii Europejskiej, specjalnych praw, łącznie z prawem do noszenia i użycia broni na Polaków.

Tu na szczęście zareagowało Radio Maryja i telewizja Trwam, przez co miliony Polaków dowiedziało się jak kryminalna i obca jest władza w tym kraju. Ustawa na razie nie przeszła, ale można się obawiać, że tylko na razie, bo plany tej hołoty są perfidne.

Stanisław Michalkiewicz słusznie zauważył, że: „Nasi okupanci z bezpieczniackich hord najwidoczniej nie są do końca pewni, czy w razie czego uda im się samodzielnie spacyfikować ewentualne rozruchy, spowodowane czy to kryzysem gospodarczym, czy też przyspieszeniem procesu rozbioru Polski – bo rozbiór pełzający, elegancko nazwany „pogłębianiem integracji” przez cały czas postępuje.”.

Tytuł Nasi okupanci się zreflektowali? jest błędny, gdyż tych ludzi powstrzymać może tylko strach. Nie zreflektowali się, ale się przestraszyli nagłośnienia, tak jak każdy złodziej boi się kraść w świetle jupiterów

Dlatego też chcą załatwiać odważnych dziennikarzy i opozycję psychuszkami, by można było bezkarnie wprowadzać zamordyzm. Zapominają jednak, że świat jest większy niż Polska czy nawet Unia Europejska, a internet sięga wszędzie I na nic nie zdadzą się próby zablokowania nam gąb. Blokowanie i kontrola przekazów audowizualnych ( Jest ACTA 2.0. Rząd wprowadził ją tylnymi drzwiami ) czy inne formy cenzury, da tyko to, że zaczną się rozprzestrzeniać publikacje tzw. drugiego obiegu, jak za komuny. A przecież teraz każdy ma drukarkę czy nagrywarkę DVD – totalitaryzm z tym nie ma szans. Czy będzie kontrola dystrybucji tuszu i płytek DVD?

Na horyzoncie pojawiają się jednak naprawdę istotne problemy, gdyż przecież ten totalitaryzm nie jest tworzony tylko przez dupków z Polski, ale przez szczwane lisy NWO, które terroryzują świat już od kilkuset lat. I faktycznie realizują swoje cele Jeden z komentujących na tym blogu, Konarski, słusznie zauważył, że zwiększono tempo wdrażania planów zaczipowania całej ludzkości.
Oczywiście, zacznie się od USA, które dla syjo-nazistowskiego wroga ludzkości są najgorszym orzechem do przełknięcia. Nie wychodzi konfiskata broni mimo wielu operacji fałszywej flagi w postaci masowych mordów czy nawet kontrolowanego przez rząd przemytu broni do Meksyku – broń ta następnie była użyta do zabójstw amerykańskich strażników granicznych, nie mówiąc o tysiącach Meksykanów.

Obama, który jest agentem NWO, systematycznie wprowadza plany globalistów. Czipowanie odbędzie się oczywiście pod pozorem czynienia dobra. Konarski podał kilka ciekawych linków (poniżej).

Obowiązek czipowania obywateli jest w nowej ustawie o opiece zdrowotnej, tzw Obamacare. Czipy będą umieszczane na dłoniach. Będą zawierały nie tylko informacje o zdrowiu, ale także wszystkie dane osobiste, takie jak konta bankowe, które mogą być deaktywowane z zewnątrz za pomocą urządzenia powiązanego z GPS, jeśli tylko pojawi się podejrzenie niewłaściwego jego użycia.

Co to oznacza? A to, że każda osoba niewygodna dla totalitarnego rządu może zostać unicestwiona jednym kliknięciem myszy – przez zablokowanie jej konta. Pieniądz już niedługo będzie tylko wirtualny – zawarty w czipie, anie w postaci banknotów czy monet.

Nie mamy dostępu do pieniędzy, umieramy z głodu. I nikt nam nawet nie pomoże, gdyż pomoc będzie też oznaczać śmierć dla osoby jej udzielającej.

I to nie jest science fiction moi drodzy, to jest realna, najbliższa przyszłość.

Micro Chip Implant Coming March 23, 2013
The New Health Care (Obama care) law H.R. 3590 Also HR 4872 requires all US citizens to have the RIFD implanted

 This evil plan is being launched by America. Its a micro chip injected in your hand. it will contain all your personal data heath and bank accounts etc. its also a GPS device being monitored. they can deactivate it at any time if they find you suspicious or not loyal to their government or go against them or their system and you will lose everything you ever had. Soon this device will be made common just like they did credit cards, turning paper money into digital money. means nothing is physically in your hand. it will be made a must for every citizen with time according to their plan and then they will spread it outside America so they can monitor and control as many people as they can and turn them into slaves with their digital technologies. 

 

 

 

O autorze: Jacek