Zagrożenie z Kosmosu- prawda czy fałsz?

Kosmiczna Broń

Już w połowie lat 70-tych XX w. profesor Werner von Braun ostrzegał przed możliwością przeniesienia zbrojeń w Kosmos.
Chory na raka, tuż przed swą śmiercią ujawnił pewien znany mu plan, który składał się z następującej sekwencji zdarzeń:

1. Zagrożenie wywołane psychozą wojny atomowej.
2. Zagrożenie wywołane terroryzmem.
3. Zagrożenie wywołane upadkiem meteorytów i asteroidy.
4. Zagrożenie spowodowane inwazją Obcych.

Ta sekwencja zdarzeń na na celu wprowadzenie totalnej kontroli społeczności międzynarodowej, którego najskuteczniejszą metodą jest opanowanie najbliższej przestrzeni kosmicznej Ziemi, dlatego też jest ona wymieniana jako etap finalizujący przejęcie kontroli nad światem.

Pierwsze z trzech etapów ( punkty 1,2 i 3 są już praktycznie realizowane) zaś czwarty z nich, choć się wydaje najbardziej nieprawdopodobny- a wręcz jest z pogranicza fantastyki naukowej- jednak jest możliwy do wykorzystania przy obecnym poziomie odkryć naukowych. Jednak punkt ten pozostawmy, jak na razie, jako nadal istniejący wyłącznie w sferze science-fiction, a więc jako problem, który dotyczyć będzie najprawdopodobniej dopiero przyszłych pokoleń.

Zajmijmy się wzt. trzema pierwszymi punktami, a w zasadzie tylko jednym z nich, czyli punktem 3, bo 1 i 2 punkt są oczywiste, zaś punkt 3 niejako dopiero ostatnio nabrał znaczenia przy tzw. “Incydencie Czelabińskim”, gdy nie tak dawno temu, byliśmy świadkami podejrzanego upadku meteorytu w okolicach rosyjskiego miasta Czelabińsk, który to upadek zbiegł się w czasie z przelotem w pobliżu Ziemi asteroidy 2012DA14, uczulając wszystkich niejako na problem zagrożenia z kosmosu.

A więc o czym punkt 3, z przedstawionej przez Wernera von Braun w połowie lat 70-tych sekwencji przyszłych zdarzeń, nam mówi?
Otóż mówi nam o planowanej możliwości, wykorzystania psychozy strachu wynikającej z przewidywania następstw tragicznych skutków upadku na Ziemię meteorytu lub wielkiego asteroidy, który może zniszczyć obecną cywilizację ziemską.
Wywołana w ten sposób psychoza ma być pretekstem wykorzystanym do wprowadzenia w przestrzeń kosmiczną nowych rodzajów broni, a wraz z nimi broni jądrowej, które to uzbrojenie ma nam zagwarantować poczucie bezpieczeństwa od ujawnionych zagrożeń płynących z kosmosu.
Pytaniem jest dlaczego potrzebne jest wywołanie psychozy takiego zagrożenia, czy nie prościej by było, bez zbędnych ceregieli, umieścić taką broń w kosmosie bez pytania się kogokolwiek o zdanie?
Odpowiedź, jest banalnie prosta, bowiem przy dzisiejszym międzynarodowym stanie prawnym- chodzi tu o Traktat o Przestrzeni Kosmicznej podpisany w dniu 10 października 1967 roku, przez rządy stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i ZSRR, w którym zabroniono zbrojeń w obszarze kosmosu: czyli umieszczania tam wszelkich rodzajów broni, która mogłaby być wykorzystywana podczas konfliktów zbrojnych.
Dlatego, też psychoza zagrożenia z kosmosu ma być pretekstem w postaci bocznej furtki, która pozwala umieścić broń masowego rażenia na orbicie okołoziemskiej.
Już w grudniu ubiegłego roku rosyjscy naukowcy z Rosyjskiej Akademii Nauk Technicznych (RANT) na łamach portalu Russia Today przekazali informację, że:
“W ciągu trzech lat amerykanie opublikowali taktyczne instrukcje dotyczące użycia siły (militarnej- dop. mój) w przestrzeni kosmicznej, a systemy, które mogą być użyte jako broń orbitalna przechodzą dokładne testy lotnicze”- powiedział Jurij Zajcew z RANT-u.
Zdaniem Zajcewa, ewentualna militaryzacja kosmosu przez USA, może mieć niesłychanie groźne następstwa dla działań wojennych prowadzonych w przyszłości. Przewaga w przestrzeni kosmicznej “umożliwi zainicjowanie ataków na strategiczne lokalizacje w danym państwie już na samym początku wojny”.
Część ekspertów twierdzi, że przeprowadzone w zeszłym roku przez Amerykanów testy bezzałogowego promu kosmicznego X-37b były testami nowej broni, która może niszczyć obce satelity na orbicie geostacjonarnej.
Tak więc w odpowiedzi na te domniemane zbrojenia prowadzone obecnie w przestrzeni kosmicznej przez armię Stanów Zjednoczonych Rosja musiała znaleźć pretekst aby również móc takowe zbrojenia zacząć ze swej strony realizować.
Tym pretekstem właśnie było zainscenizowanie upadku meteorytu pod Czelabińskiem, bo tuż po nim, dosłownie kilka dni później, władze rosyjskie poinformowały o uruchomieniu bardzo kosztownego projektu, który ma wyeliminować w przyszłości podobne zagrożenia.
Ciekawostką, w tym temacie jest to, że po opublikowaniu tu na portalu, tekstu udowadniającego, że “meteoryt czelabiński” został zestrzelony przez rosyjskie wojska obrony powietrznej kraju, zostałem bezpardonowo zaatakowany przez pewną osobę, jako “sowieciarz”. Znamienne więc jest jak bardzo doskwiera im ujawnienie prawdy o mistyfikacji, znanej jako “Incydent Czelabiński”. A więc nawet na tak małym portalu, jak widać mają oni swoje wtyki, które stosując metodę dyskredytacji (znana i bardzo stara metoda służb) , starają się ukryć prawdę o tym co wydarzyło się pod Czelabińskiem, a tym samym ukryć cel przyświecający tej mistyfikacji.

Jeśli chodzi o problem rodzajów broni i taktyk opracowanych w celu prowadzenia przyszłych “wojen gwiezdnych” to może opiszę je w przyszłości?

Pozdrawiam.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.