O POKOJOWE POWSTANIE !!!

Czas wyciągnąć już rękę z nocnika. Nasza suwerenność powoli się kurczy.
Co chwila powstają nowe pomysły i projekty które mają sprowadzić nas do roli niewolników.
W celu demoralizacji jesteśmy codziennie karmieni przez media propagandą o zboczonej tematyce. Nic nie mówi się o naszym potwornym zadłużeniu i o tym co stało się w Bułgarii i Islandii w związku z ich problemami ekonomicznymi.
Teraz nasi zwyrodnialcy pragną spuścić z łańcucha najgorszych kryminalistów i seryjnych morderców po to aby narastał w społeczństwie lęk – to sprawdzona metoda. Jakby tego było mało przygotowują ustawę umożliwiającą zamykanie niewygodnych obywateli w szpitalach psychiatrycznych, która stanie się szerokim polem do nadużyć. Jeszcze do niedawna myśleli, że uda im się wprowadzić ustawę o bratniej pomocy. Sondowali co przejdzie a co nie. Na szczęśćie sataniczne, masońskie plany zaczynają wywoływać coraz większe oburzenie a postawy młodego pokolenia ulegają radykalizacji. Narodowy organizm pomimo niedawnego marazmu budzi się do walki tak jak robi to system immunologiczny podczas silnej infekcji. Oby w tej gorączce która nadejdzie nie popełnił już błędów i nie dał się zmanipulować – czekają na to wrogowie pragnący nawet rozlewu krwi.

http://miziaforum.wordpress.com/2013/02/26/marzec-fala-protestow-2-i-20-strajk-generalny/

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-rzad-szykuje-sie-na-wyjscie-z-wiezien-seryjnych-zabojcow-izo,nId,709688

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Powrot-psychuszek-zmiany-w-ustawie-o-ochronie-zdrowia-psychicznego,wid,15370845,wiadomosc.html?ticaid=110253

http://gpcodziennie.pl/17666-powrot-psychuszek.html#.US9BQKJWySo

 

 

O autorze: wicher30