Nie tylko polska telewizja kłamie!

TV Kłamie

Jak się okazuje nie tylko My mamy problem z: kłamiącą, manipulującą, pomijającą ważne fakty i przeinaczającą rzeczywistość według z góry ustalonych wytycznych, telewizją.
Otóż w Wielkiej Brytanii dokumentalista telewizyjny, Tony Rooke oskarżył państwową telewizję BBC o to, że odmawia przedstawienia brytyjskiej społeczności dowodów, kwestionujących oficjalną wersję przyczyn zamachu w Nowym Jorku 11 września 2001 roku.
Jako świadków oskarżenia Toony Rooke powołał:
1. Profesora Nielsa Harrita, który wykłada chemię na Uniwersytecie w Kopenhadze, który odkrył w pyle znajdującym się w ruinach kompleksu WTC, nano-Termit, który jest składnikiem nowoczesnych materiałów wybuchowych.
Swoje badania na ten temat opublikował w pismach naukowych. Jego odkrycie nie zostało nigdy oficjalnie zakwestionowane przez innych naukowców.
2. Tony’ego Farrell’a, który jest byłym analitykiem wywiadu pracującym dla South Yorksihre Police Departament. W 2010 roku został zwolniony z pracy, ponieważ czuł się zmuszony przez własne sumienie, do opublikowania raportu, w którym przeanalizował zamachy w Nowym Jorku i Londynie, gdzie stwierdził we wnioskach, iż zamachy te nie były dokonane przez islamskich ekstremistów, ale przez źródła wewnętrzne w obrębie USA i Wielkiej Brytanii.
3. Powołał również na świadka Gage Richard’a prezesa stowarzyszenia “Architekci i Inżynierowie dla wyjaśnienia prawdy o 9/11″.
4. Dwain’a Deets, byłego dyrektora NASA of Areospace Projects”.
5. Erika Lawyer’a założyciela organizacji “Strażacy Prawdy o 9/11”.
6. Jake Jacobs’a , weterana amerykańskiego lotnictwa i członka organizacji “Piloci Prawdy o 9/11”.
7. Ian Heshall,
8. Ray’a Savage, byłego oficera Former Couner Terrorism, który również zaprzecza oficjalnej wersji o wypadkach z 11 września 2001 roku.

Wnoszący do sądu sprawę przeciwko BBC, Tony Rooke opiera swoje oskarżenie na podstawie prawa Sekcja 15 Terrorism Act 2000 art. 3, który stanowi, że przestępstwem jest nie ujawnianie pełnej prawdy dotyczących okoliczności zamachu terrorystycznego.
Sprawa odbędzie się 25 lutego br. w Sądzie: Horsham Magistrates Court (Court 3), The Law Courts Hurst Road Horsham West Sussex, England RH12 2ET.

Jak widać z powyższego nie tylko polska TV kłamie, ale zdarza się to również brytyjskiej BBC, która ma za motto taką maksymę:
“Wiadomości złe czy dobre, ale zawsze prawdziwe”

Pozdrawiam.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.