Drogi Legionie, a może by się tak spotkać w Warszawie? 10.04.2013 pierwszą okazją.

marsz_rel1-4

Tak sobie myślę, czy nie fajnie byłoby się spotkać ze sobą w realu? A i przy okazji jeszcze pokazać się, coś  zamanifestować, np. z własnym banerem, którego jeszcze nie ma? Okazji do tego nie będzie na pewno brakowało. 10 kwietnia szykuje się trzecia rocznica katastrofy smoleńskiej i pewnie wielkie tłumy w Warszawie. W międzyczasie na pewno dojdzie do powtórki marszu “Obudż się Polsko”, który ma mieć jeszcze większy impet, niż poprzednio. Później kolejna data warta uwagi to 11 listopada. Czy nie byłoby miło spotkać się w gronie blogerów i przejść razem w jednym z takich wydarzeń? A może warto to połączyć z jakimś spotkaniem w wynajętym lokalu, może z jakimś zaproszonym znanym prelegentem, może z wykładem, może z dyskusją, może ze zwiedzaniem ciekawych miejsc stolicy?

Co o tym państwo sądzą? To taka moja bardzo, bardzo luźna propozycja rzucona do przemyślenia.

 

Źródło grafiki: http://ewastankiewicz.files.wordpress.com/2012/10/marsz_rel1-4.jpg?w=593&h=394      /      niezależna.pl

O autorze: Migorr

Jestem równolatkiem tworu zwanego "Trzecią Rzeczpospolitą". Moje marzenie: Aby jej kres, którego konsekwencją będzie budowa Wolnej Polski nastąpił jeszcze za mojego życia.