ONY są gotowi i na to

Jedni piszą to:

 

http://www.ekspedyt.org/pokutujacy-lotr/2013/02/14/4347_najnowsze-oredzie-adama-czlowieka.html

 

 

a inni to:

http://nnka.wordpress.com/2012/02/16/ezoteryczny-papiez-znak-czasu/

 

 

I co ciekawe – wszyscy się nawzajem dopełniają.

Nawet circ….

 

circ

Posted Luty 15, 2013 at 3:41 AM

Właśnie miałam wkleić i uprzedziłeś mnie bracie.

Papież nas zabezpieczył, dopiął wszystko na ostatni guzik. Modlą się , pokutują i poszczą więc wszystkie zakony kontemplacyjne.

”Moje drogie dzieci, gdyż nasz prorok, Wikariusz Mojego Boskiego Syna na ziemi, wystawił swoją armię przeciwko armii ciemności. Dlatego dziś jeszcze bardziej musicie wzbudzić sobie pragnienie modlitwy, pokuty i wynagrodzenia, aby zjednoczyć się z całym Mistycznym Ciałem. Musicie strzec się wilków, być czujni i czuwający, lecz pełni nadziei i rozważający słowa Mojego Boskiego Syna.””

 

a tymczasem:

 

“W tej trudnej sytuacji, na stolicy Piętrowej zasiądzie nowy Papież. Władzę przejmie w sposób nie standardowy. Może to być pewnego rodzaju forma przymusu w stosunku do kardynałów, którzy w trudnej dla Watykanu chwili nie mogą podjąć wspólnego stanowiska. Takie zachowanie kardynałów może być iskrą buntu, którego dalszą konsekwencją jest zapowiadana zdrada. Papież po przejęciu władzy, chcąc zapobiec problemom będzie próbował podejmować radykalne kroki. Takie postępowanie Papieża nie spodoba się wielu kapłanom w szeregach tej religii. Ich działanie Nostradamus określa zdradą w mrocznych czasach chrześcijaństwa. Te mroczne czasy i zdrada są dodatkowo zaznaczone w tym zwrocie: „pod ciemnymi deszczowymi chmurami.””

[komentarz pod http://nnka.wordpress.com/2012/02/16/ezoteryczny-papiez-znak-czasu/]

 

To ja zapraszam tutaj, jeśli ktoś jeszcze nie czytał…

http://maciejsynak.blogspot.com/2011/07/samospeniajaca-sie-przepowednia.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O autorze: Argonauta