Alternatywne wytłumaczenie wczorajszego incydentu pod Czelabińskiem;)

Obcy

“Dowód życia gdzieś we wszechświecie może mieć poważne konsekwencje dla psychologii systemów wierzeń.”

W dniu 7 grudnia 2012 roku po oficjalnej części konferencji prasowej premiera FR Dymitrija Miedwiediewa z dziennikarzami pięciu głównych kanałów telewizji rosyjskiej padło prywatnie zadane pytanie na temat tego czy wierzy on w zbliżający się koniec świata.
Wtedy to Miedwiediew odpowiedział:
” Mówię to pani pierwszy i ostatni raz- Prezydent Rosji, w chwili objęcia urzędu otrzymuje specjalną walizkę z kodami do uruchomienia broni jądrowej oraz specjalną teczkę opatrzoną klauzulą ‘Ściśle Tajne’. Ta teczka w całości jest poświęcona przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili naszą Ziemię. Jednocześnie istnieje raport specjalnej jednostki, ściśle tajnej, która zajmuje się kontrolą przybyszy, znajdujących się na terytorium naszego kraju. Tak więc te dwie teczki są przekazywane razem z walizką z kodami. Po zakończeniu urzędowania teczki te są przekazywane nowemu prezydentowi….Nie powiem pani, jak wielu z nich jest wśród nas, ponieważ może to spowodować panikę”

Może wczorajszy incydent dotyczący pojawienia się tajemniczego obiektu w okolicach Czelabińska był pierwszą próbą inwazji Obcych na Naszą planetę?
Oczywiście nie udaną, z powodu zachowania odpowiedniej czujności przez wnuków rosyjskich czekistów;)

Pozdrawiam.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.