wyszperane 13/02/13

b16-wp-marek


Marek Gajowniczek: Z serca

Dobry, Cierpiący, Kochany!
Żegnany z ogromnym smutkiem.
Pierścień zostanie złamany.
Podziękowania są krótkie.

Bóg Zapłać! – musi wystarczyć
z samego serca płynące.
Zechciej nam Ojcze wybaczyć
obawy nas nachodzące.

Wszystkiego, co czują ludzie
nie zmieści podziękowanie.
Zabierz wspólnoty współczucie.
Modlitwę i pamiętanie.

Marek Gajowniczek, Wirtualna Polonia 13.02.2013r.
http://wirtualnapolonia.com/2013/02/13/marek-gajowniczek-17/ Walka o związki partnerskie trwa. Liczba ośrodków i osób lobbujących za objęciem ich ochroną Państwa wzrasta z dnia na dzień. Głosy poparcia słychać ze strony intelektualistów, feministek, wszelkiej maści kochających inaczej oraz lewicy. Wszyscy pod hasłami walki z polskim kołtunem (wszak nie od dziś wiadomo, że tradycyjna rodzina, to naturalna wylęgarnia szowinistyczno-patriarchalno- faszystowskich zachowań i postaw).
http://sol.myslpolska.pl/2013/02/a-kto-poprze-rodzine/

Francuska lewica chce pójść znacznie dalej i szybciej niż w przeszłości, w relizacji swojej wizji przebudowy społecznej poprzez niszczenie wszystkiego co kojarzy się z chrześcijaństwem. Ostatnio Jacques Attali, znany lewicowy ideolog, członek Wielkiego Wschodu i doradca Mitterrenda zabrał głos w tygodniku „L’Express”. Przekonywał oczywiście o potrzebie zniesienia wszystkich świąt katolickich.
„Należy usunąć z naszego laickiego społeczeństwa ostatnie resztki oznaczeń pochodzenia religijnego. Na przykład dni ferii szkolnych powinny być tylko laickie, takie jak 1 styczeń, 1 maja, 14 lipca i 11 listopada. Tym, które zachowują jeszcze konotacje religijne (Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie, Wniebowstąpienie, Zesłanie Ducha Świętego, Wniebowzięcie) powinno się dać nazwy świeckie ( „święto dzieci” dla Bożego Narodzenia i „święto wolności” dla Wielkanocy) – przekonuje Aattali.
Read more: http://www.pch24.pl/-religia-to-sprawa-prywatna–lewacy-i-masoni-chca-zniesienia-katolickich-swiat,12395,i.html#ixzz2Kp2xjqlp
http://www.pch24.pl/-religia-to-sprawa-prywatna–lewacy-i-masoni-chca-zniesienia-katolickich-swiat,12395,i.htmlGwardia narodowa  –  projekt ustawy w przygotowaniu
http://partialibertarianska.org/gwardia-narodowa-projekt-ustawy-w-przygotowaniu/

Apel do Najwyższych Władz Rzeczypospolitej Polskiej
w sprawie tzw. Obławy Augustowskiej*
http://www.isppan.waw.pl/apel/
Jest okazja żeby nie siedzieć cicho tylko poprzeć

Zobacz koniecznie co mówi Grzegorz Braun o naszej historii
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ocbXOmdrJPE

Leki, zamówienia rządowe a Korupcja
To przy wyborze oferty urzędnik decyduje, czy zawartość toksyn jest odpowiednia do masy ciała noworodka. Obliczenie wielkości dopuszczalnej toksyny w przeliczeniu na masę ciała pacjenta jest wymagane przy zaliczeniu farmakologii na 4 roku studiów medycznych.
Jeżeli dopuszczalna dawka np. aluminium dla dziecka jest 5 pikogramów, a w szczepionkach  przeciwko WZW  B znajduje się 25 mcg. czyli wg naszych specjalistów z Ministerstwa Zdrowia , Zakładu Zamówień Publicznych dziecko powinno ważyć w pierwszej dobie życia, ok. 1.5 tony.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8627&Itemid=53

kartofel-wilders-min
“Deklaracja antyjerozolimska” – australijscy nacjonaliści o europejskiej skrajnej prawicy
http://marucha.wordpress.com/2013/02/11/deklaracja-antyjerozolimska-australijscy-nacjonalisci-o-europejskiej-skrajnej-prawicy/


Stare, dobre czasy systemu z Bretton Woods, który zakładał wymienialność dolara na złoto i pozwalał innym krajom tworzyć bezpieczne rezerwy w tej walucie, skończyły się wraz z szaleńczym dodrukiem pieniądza przez USA w latach 70-tych. Propozycje wprowadzenia nowego ładu monetarnego na wzór systemu Bretton Woods, zgłaszane od kryzysu roku 2008, nie miały szans wobec priorytetów zwalczania bezrobocia i podtrzymywania wzrostu poprzez pompowanie w gospodarkę pieniądza bez pokrycia. Kraje wycofujące rezerwy z banków zagranicznych obawiają się więc, że w którymś momencie okaże się, że zdeponowane złoto istnieje już tylko w formie… papierowej.
http://www.plwolnosci.pl/a/96/Zloto-dla-nowobogackich-Dla-reszty-papierPoseł Godson nie przedstawiał się wyborcom jako misjonarz walczący przeciw prawom gejów. Obecnie powiedział – ku memu osłupieniu – że przyjechał do Polski jako misjonarz. Oszukał nas. W Afryce, z której pochodzi, w wielu krajach homoseksualizm jest karany nawet śmiercią, a homoseksualiści prześladowani. Czy z taką misją wszedł do polskiego Sejmu?”.
[Mamy nadzieję, że właśnie z taką! – admin]
Tak, teraz wszystko jasne. Murzyn z Afryki powinien być postępowy, najlepiej zarażać swoje liczne partnerki HIV, jak było w przypadku pewnego Kameruńczyka. On był postępowy, fetowany na salonach przez głupie baby uznające go za „politycznego uchodźcę” prześladowanego przez antydemokratyczny reżim i zacofane społeczeństwo. A tu proszę, Murzyn konserwatysta i do tego kaznodzieja! Oszustwo jak nic. No i od razu Afryce się dostało – zabrakło tylko jakiegoś rasistowskiego epitetu. To nowy wynalazek „otwartego społeczeństwa”.
Tyle na ten temat. Na koniec jeszcze jedna informacja – pani Holland boleje nad losem swojej biednej córki, która ma „partnerkę” i źle się w Polsce czuje, ba, nawet, o zgrozo, rozważa wyjazd z kraju! [Ło matko, i jak my sobie bez unej damy radę? – admin]
Co prawda wyjechało z kraju dwa miliony młodych ludzi za chlebem, ale co tam oni, jacyś zgnili konserwatywni hetero. To pryszcz, ale wyjazd „kochającej inaczej” córki pani Holland – to dopiero będzie tragedia! Na miarę stulecia.
http://sol.myslpolska.pl/2013/02/agnieszka-holland-godson-i-sekta-smolenska/
http://marucha.wordpress.com/2013/02/13/agnieszka-holland-godson-i-sekta-smolenska/

O autorze: Jacek