Korea Południowa też się przygotowuje do wojny.

Rakieta wojskowa

W odpowiedzi na poniedziałkowy próbny wybuch jądrowy dokonany przez KRL-D, południowo koreańskie Ministerstwo Obrony Narodowej ujawniło 40 sekundowy film z kwietna ub. roku, dokumentujący udaną próbą nowej rakiety balistycznej:

http://www.arirang.co.kr/Player/News_Vod.asp?code=News&nSeq=143900

Ujawnienie tych materiałów na na celu uspokojenie południowo koreańskiej opinii publicznej dowodząc, że ich kraj jest również odpowiednio przygotowany do odwetu w razie ewentualnych militarnych prowokacji ze strony komunistycznej Północy.
Zademonstrowana na propagandowym filmie południowo koreańskiej armii rakieta może być odpalana z wyrzutni umieszczanych na nawodnych okrętach wojennych i w łodziach podwodnych i służy do ataku na cele lądowe.
W komunikacie południowo koreańskiego MON nie podano parametrów technicznych zademonstrowanej rakiety, oraz jej parametrów operacyjnych. Jedyne informacje podano to, te że ona istnieje, że przeprowadzono udane próby, że będzie odpalana z obiektów pływających i razić cele naziemne oraz to, że jej zasięg wynosić będzie około tysiąc kilometrów, a więc iż obejmie swym zasięgiem wszystkie cele w Korei Północnej.
Obecnie rakiety te sukcesywnie są montowane na okrętach i łodziach podwodnych.
Jednocześnie podczas konferencji prasowej wyżsi dowódcy południowo koreańskiej armii poinformowali o wdrażanym obecnie projekcie tzw. “Kill Chain”, który jest siecią pokrywającą północną część pasa przygranicznego Korei Południowej, składającego się z systemu rakietowego, który może zniszczyć obiekty powietrzne (samoloty i rakiety) jeszcze na wrogim terytorium.
Jak, z ujawnionej wczoraj informacji południowo koreańskiego MON wynika, demokratyczne Południe bierze na poważnie zagrożenie ujawnione ostatnio ze strony KRL-D i się skutecznie przed nim zabezpiecza. Tak więc zagrożenie to, przy odpowiednio wczesnym wdrożeniu zapowiedzianego systemu obrony i ataku, może zostać całkowicie wyeliminowane pozostawiając przywódców komunistycznej Północy z przysłowiową “ręką w nocniku” czyli kupą bezwartościowej broni atomowej i miernej jakości rakiet balistycznych.

Pozdrawiam.

Źródło powyższej informacji znajduje się tu

Pozdrawiam.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.