„Koleżanka” Tzipi – pani Monika gra na werblach przed trumną B16

z10835272AA,Monika-Olejnik-i-ks--Adam-Boniecki

Pan Dakowski sugeruje że razem mogły odbywać szkolenia. Przynajmniej odbywały szkolenia w tym samym czasie – Tzipi Livni i Monika Olejnik. Jedna wyspecjalizowała się w seksie za informacje, druga w przesłuchaniach przed mikrofonem w świetle intensywnego światła.

Art. o dumnej morderczyni i patriotycznej prostytutce tu w świecie budowanym przez łacinników powala, ale i uświadamia nasze słabości.

Naród wymordowanych elit zmuszony jest do słuchania radiowego sado-maso gości zaproszonych przez śledczą SB stokrotkę. Marcin Przeciszewski i Tadeusz Bartoś w Radiu ZET starli się o rolę papieża Benedykta XVI, i nie byłoby w tym nic strasznego gdyby nie ewidentne nadużycia i przemilczanie ważnych faktów.

Opis tu, temat dyskusji – pontyfikat B16, zaniechania JP2 i tym podobne – wszystko na temat pedofilii.

To ja przypomnę głos wołającego na puszczy Prezydenta Amerykańskiej Ligi Katolickiej Williama Donohue – „gdzie są media??”

Pytam się i ja panią redaktor(kę) – ile pani woli zarobić 1000zł czy 100 000 zł za jedną pogadankę?

  • Wiem wiem – pytanie retoryczne, lepiej przecież z mądrym stracić, i dlatego pani redaktor(ka) woli gnoić sumiennie Kościół Katolicki aniżeli rozliczać pedofilię w szkołach. Ale przecież szkoły państwowe są laickie i formalnie neutralne światopoglądowo, więc atakować ich nie można, wszak są dzieckiem idei oświeceniowych.

Wszystko byłoby może do przełknięcia gdyby w ramach raportu czytelnik nie dowiedział się że:

 

Jak mówi Meir (Mark) Appel, działacz żydowskiego ruchu ukazującego molestowanie seksualne w środowisku żydowskim: “Cała sprawa polega na tym, że jesziwy [żydowskie szkoły] te sprawy tuszują. Boją się rozgłosu, nie chcą być pozywani do sądu.”

 

Ale o tym cicho SZZZA!

 

 

Źródło foto: http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,10835258,_Zeby_wystapic_w_Radiu_Maryja_musialbym_sie_wyrzec.html

Tagi:

O autorze: norwid