Bluźniercza strona znów reaktywowana…

Ledwo ucichły słowa radości na wieść, iż prostacka strona „Jan paweł II za***ał mi szlugi” została wzięta za rogi przez facebook i usunięta, a już pojawiają się pierwsze problemy. Strona bowiem została reaktywowana, a facebook nie reaguje, pomimo ciągłych zgłoszeń.

Bardziej niepokojące jest to, co zostało opublikowane 11 lutego 2013 roku. Jest to obrazek, odnośnie dwóch osób, które są podejrzane o bycie adminem i twórcą owej bluźnierczej strony. Jak napisali twórcy nowej strony – Jan Nowak i Amel Mana – nie są twórcami starej strony. Wedle tej tezy, zostali wciągnięci jako podpucha dla prawicy, by strona była rozreklamowana. Należy mocno przemyśleć te stwierdzenia.

Jeżeli bowiem cała akcja miała mieć wpływ reklamowy, to sobie jedynie zaszkodzili – strona, przypominam, została usunięta, a dopiero teraz reaktywowana. Jeżeli Jan Nowak i Amel Mana nie są twórcami strony, to pytanie zasadnicze – kto nim jest? I czemu właśnie te osoby? Nowa strona nazywa ich „szmatami lewackimi” i jednocześnie powołuje się, iż to ta strona ich „sprzedała” jako „twarze reklamowe”. Jeżeli są niewinni – to lewacy poświęcili imię dwóch niewinnych osób, co jest wysoce niesprawiedliwe i chore! Jeżeli zaś są winni – a wiele na to wskazuje – to o co chodzi z nowo aktywowaną stroną? Może są nowi twórcy? A może starzy poprosili o jakieś „alibi” dla siebie od kumpli, którzy założyli nową stronę i rzucili ten obrazek..?

Nie wiadomo. Póki co jednak, proszę o ostrożność – wszystko zależy od tego, jak skończy się sądowe dochodzenie. Postaram się regularnie dla Państwa informować o dalszych krokach i postępach w sprawie.

Autor: Maciej Kałek

 

Info pochodzi z ngopole.pl

Zachęcam do zgłaszania strony
https://www.facebook.com/JPszlugi?fref=ts

O autorze: frasobliwy