Wyciek adminów ‘JP drugi z.. mi szlugi’ na fb!

Zapewne większość z Was kojarzy durny fanpage na facebook o nazwie ‘Jan Paweł drugi zajebał mi szlugi’. Cała ‘idea’ tej stronki polegała na wrzucaniu kiepskich przeróbek Jana Pawła II z podpisami ‘pedofil’ i tym podobnymi.

 

Tymczasem w sieci..

Tymczasem w sieci..

W sieci wrzało – admini byli anonimowi i bezkarni, tak też się czuli.. aż do wczoraj. Wczoraj bowiem wyciekł do sieci pewien filmik, zrobiony ponoć przez anonimowego hakera.

 

Wynika z niego, że było pięciu adminów strony, m. in. Piotr Nowak, prawnik w Sądzie Najwyższym w Warszawie. Strona o której mowa obecnie już nie działa. Wszyscy admini wg tego video są związani ze środowiskiem lewicowym.

 

Teraz pojawia się pytanie – czy chcemy takich ‘elit’? Czy prawnicy nasi mają prowadzić taką żałosną, antykatolicką jak i również antypolską działalność? Przecież ten profil nie służył niczemu innemu jak wyrażaniu pogardy wobec Polskich wartości! Oczekuję, że wobec tych ludzi zostaną wyciągnięte konsekwencje.

 

A tutaj można obejrzeć filmik o którym mowa

O autorze: reign77

Do niedawna stażujący dziennikarz na Nowym Ekranie Patriota, monarchista i wolnorynkowiec. Nie jestem oddany żadnej partii, nie trawię ‚nieświętej piątki’ w naszym rządzie. Uważam, że demokracja to narzędzie do zniewalania ludzi, zaś socjalizm to wymysł, który powinno się stopniowo kasować Chrześcijanin – katolik, z naciskiem na ‚Chrześcijanin’ Poza tym lubię podróże, muzykę i trochę teatr