Przemilczany przez media news.

Camp_x-ray_detainees

Przemilczana przez media ważna informacja dotyczy pozwu jaki dziennikarz Chris Hedges, wraz z kilkoma innymi osobami, złożył w sądzie przeciwko prezydentowi Barack’owi Obamie ze względu na to, że podpisany przez niego 31.12.2011 roku dokument znany pod nazwą National Defense Autorization Act (w wolnym tłumaczeniu: Prawo Autoryzacji Narodowej Obrony) jest niezgodny z Konstytucją Stanów Zjednoczonych.
Otóż przedwczoraj przed nowojorskim Sądem Apelacyjnym toczyła się kolejna rozprawa dotycząca wspomnianego wyżej pozwu. Na rozprawie tej sędzia Katherine Forrest potwierdziła niekonstytucyjność podpisanego przez Obamę NDAA, szczególnie w jego artykule 1021. Po tym wyroku administracja prezydencka już następnego dnia odwołała się od niego. A więc sprawa będzie rozstrzygana przez amerykański Sąd Najwyższy w ciągu najbliższych tygodni.
Po odwołaniu się administracji prezydenckiej od powyższego wyroku Sądu Apelacyjnego, Chris Hedges zorganizował panel, na którym przedstawił w skrócie sprawę toczącego się postępowania sądowego:

Podczas tego panelu Chris Heedges powiedział, że (cytuję):
“Jeśli administracja Obamy wygra, bo Sąd Najwyższy wyda wyrok negatywny, to w tym momencie stanie się oczywiste, że żyjemy w państwie dyktatury wojskowej”.

Na zakończenie przypomnę kim jest Chris Hedges.
Otóż Chris Hedges jest znanym w Stanach dziennikarzem, pracującym dla NY Times. Jest on również laureatem prestiżowej Nagrody Pulitzera, przyznawanej za wybitne osiągnięcia w pracy dziennikarskiej. Obecnie Chris Hedges, po zwolnieniu go z pracy w NY Times, jest niezależnym dziennikarzem ujawniającym niewygodne i kompromitujące fakty dotyczące ekipy obecnie rządzącej w Stanach Zjednoczonych.

Pozdrawiam.

Na zdjęciu przewodnim tajne więzienie US Army ukryte pod kryptonimem Camp X-Ray. Zdjęcie pochodzi z lutego 2002 roku.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.