Potrzeba 20 000 barbarzyńców na molocha 9 lvl.

louLord Of Ultima kontra Zakład Utylizacji Szmalu

 

W grze Lord of Ultima aby pozyskać artefakty, skarby trzeba zabijać potwory. Są dostępne 3 rodzaje potworów: smok, hydra i moloch. Artefakty zaś dają nam przeróżne możliwości prowadzące do zwycięstwa. Oczywiście możemy sobie takowe przedmioty zakupić za prawdziwe pieniądze zamieniane na wirtualną walutę EA games zwaną founds (fundusze).

Znam takich co mieszkając w GB aby mieć jakiś kontakt z Polakami wydają nawet 1500zł, tylko po to aby wykazać się swoją pozycją w grupie oraz uczestniczyć w działaniu.

I najciekawsze w tej grze jest to że jako darmowa reklamowana jest głównie na portalach/stronach o orientacji prawicowej. Największe natężenie reklamowe było na przełomie 2011/12 – nawet niezależna.pl i nowyekran.pl mocno eksponowały tą grę na swoich pierwszych stronach.

W zimowym czasie znalazło się wielu amatorów darmowej gry strategicznej wśród czytelników i siłą inercji w tej grze spotkało się wiele osób o podobnych poglądach. Im dalej jednak od zimy 2011 tym mniej prawicowych graczy a więcej młodzieży. Siłą rzeczy osoba w sile wieku czyta rozmowy na czacie. Każda niemal dekada to coraz niższy poziom kultury i intelektu. Coraz więcej ksywek typu lucyfer, diabeł, szatan i tym podobne. Na powitanie gracz nie pisze cześć, ale 6, lub 666; siema to powitanie wzorcowe, dzień dobry trąci krypciakiem.

Kiedy już gramy dowiadujemy się jak budować bronić się i atakować, jest mapa, jest wojsko, sojusznicy i wrogowie. Zdumiewało mnie jak wiele osób potrafi zrobić wiele aby nie wygrali inni, ale jednocześnie bardzo mało aby wygrał ich sojusz. Prawdziwe polskie piekiełko – prawicowców.

Zdawałoby się że to tylko gra, że przecież wszyscy są porządnymi ludźmi i mają jakiś cel – lecz w grze jak w życiu liczy się dokopać drugiemu, naubliżać, zdyskredytować wobec innych.

Jestem zdania że każdy prawicowiec powinien spróbować takiej gry aby zrozumieć rzeczywistość niewirtualną w której żyje. W świecie LOU ludzkie intencje wychodzą bardzo szybko, ludzkie przywary i słabości. Dlatego też pomimo wspólnych ataków sojuszniczych tak trudno znaleźć 20 000 barbarzyńców do ataku na molocha

 

moloch cukiernika: http://nczas.com/publicystyka/cukiernik-kto-wierzy-w-zus-wierzy-w-gusla-w-kasie-zabranie-67-mld-zlotych/

Tagi: ,

O autorze: norwid