Kolejne ostrzeżenie z USA.

generał boykin

Amerykański generał William G. “Jerry” Boykin ostrzega przed załamaniem gospodarczym i wynikającym z niego kryzysem wykorzystanych następnie jako pretekst do wprowadzenia stanu wojennego. Wprowadzenie zaś stanu wojennego w USA ma umożliwić rządzącej obecnie ekipie zaprowadzenie dyktatury na wzór marksistowskiego państwa policyjnego.

Kim jest generał Boykin znajdziecie Państwo informację tu:

http://en.wikipedia.org/wiki/William_G._Boykin

Zaś link do artykułu tu:

http://investmentwatchblog.com/lt-gen-w-g-boykin-warns-of-engineered-economic-collapse-and-instigated-state-of-crisis-as-pretext-for-martial-law-and-a-permanent-restructuring-of-america-into-a-marxist-dictatorship-police-state/

Jak z powyższego widać coraz więcej pojawia się informacji na temat planowanego przewrotu politycznego w Stanach Zjednoczonych, który ma uczynić państwo i społeczeństwo amerykańskie bezwolnym narzędziem w rękach tych, którzy chcą rządzić światem.
Nie udał się ten ich plan po wznieceniu rewolucji bolszewickiej w Rosji, więc próbują nadal.

Pozdrawiam.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.