Moja korespondencja z Łazarzem

Tomek do mnie; – Potwierdzenie otrzymane z nazwa.pl, że byłem właścicielem domeny nowyekran.pl. By rozwiać wątpliwości odnośnie kradzieży. Można udostepniać.
pzdr
T

W dniu 2013-02-04 10:46:02 użytkownik nazwa.pl – Biuro Obsługi Klienta <kontakt@nazwa.pl> napisał:
> Witam,
>
> Abonentem domeny nowyekran.pl był Pan w okresie czasu od jej zamówienia, czyli 07.01.2011 do dnia 29.01.2013. W wyniku dokonania cesji domena zmieniła Abonenta.
>
> Pozdrawiam,
> Klaudia Lis

 

Tomek.
Domena była twoja, ale portal Opary, bo on go finansował.
Blogi były blogerów. Te trzy elementy nie moga bez siebie istnieć, a dwa z nich miały chrapkę na więcej niż na to zasługują.
Opara może mienić nazwę na Stary Ekran, albo coś lepszego, bo ta nazwa jest niedobra, może zmienić domenę, a portal mu zostanie (skrypt, archiwa), ale to i tak nie wróci zaufania blogerów.

Wartością niezniszczalną za którą idą ludzie jest latarnia Chrystusowa. Nie da się kupić dusz i ludzkiej wolności, ani tym handlować.
Wie to prawdziwy ruch narodowy. Na ten profil namawiałam cię od początku, podsuwałam rozwiązania, ale ty to zlekcewazyłeś. Snobiłeś się na jakieś Tea Party i inne kłamstwa.
Asadow robi architekturę nowego portalu za darmo, pomagają mu ochotnicy, codzień ludzie chcą wpłacać na konto portalu, ale my nie zbieramy pieniędzy, robimy to dla Polaków. Asadow chce architekturę portalu podarować narodowcom, by tworzyli bliźniacze małe portale. Jak Bóg da ten naród uwolni się od chciwców i pyszałków, by każdy wrócił na przeznaczone mu miejsce i odnalazł swoją misję.

Pozdrawiam Cię i zyczę wszystkiego dobrego.

Iza.

 

Tomek
09:45 (13 godz. temu)

do mnie
Kradzież dotyczyła domeny nie portalu. I tylko oto szło. Gdy nagle się dowiadujesz, że okrada Cię wspólnik i bliski współpracownik, to nie ma kwestii, zrywa sie taką współpracę i zawiadamia prokuraturę. Nie ja wyłączałem NE na tydzień tylko Opara. Blogi są blogerów, to jasne i dlatego za mojego rednaczowania nigdy żaden blog nie został nikomu usunięty bez jego wyraźnej dyspozycji. Zawieszony został o ile pamiętam blog Krecika i na początku blog Kozaka, ale każdy z nich dostał info o mozliwości otrzymania swoich treści. Mój blog zniknął z NE bezpowrotnie razem z wieloma innymi, choć Oparę zaatakowałem (i słusznie) , razem ze wszystkimi treściami, szczęściem, że będąc zapobiegliwym robiłem jego back-up
Bardzo dobrze Asadow robi, nam też pomagają blogerzy, pełno ludzi gdzieś przy czymś dłubie, a sami liczymy sie z tym, że przez 2-3 miesiące będziemy zasuwać za darmo. Żaden naród nie uwolni się od chciwców i pyszałków bo wszyscy jesteśmy grzesznikami, klepiesz utopię. O Narodowców natomiast sie zwyczajnie boję, by nie zostali wykolegowani bo nie ufam Zawiszy.
Masz rozeznanie w blogosferze, zbadaj kto to jest ten Madziar Sekator z NE, dziś pisze bardzo dziwne rzeczy, ale to może być wrzutka służb.
Pozdrawiam
do Tomek

//Kradzież dotyczyła domeny nie portalu.//

Ale powinieneś to podkreślić w swoim expoze, bo dla większości ( włącznie z Oparą) domena to portal. Kiedy ludzie wyrażają się precyzyjnie, nie ma sporu, który zawsze wynika z niedoskonałości komunikacji, a tak, nikt nic nie rozumie, mimo, że wiele słów padło.
To efekt popsutego przez nową lewicę języka, którym się posługujesz (zwracałam ci na to uwagę wiele razy). Na Legionie pilnuję precyzji języka- od tego należy zacząć.
Z tego wzięła się też nieufność pomiędzy stronami, a nieufność rujnuje- Opara jest tragicznie niejasny, on nie rozumie co mówi. Tam, gdzie język jest doskonały, nie może być sporu. Język formuje umysły, zauważyli to nawet Japończycy badając strukturę języka polskiego, który wybrali z dziesiątków języków, by na bazie jego struktury opracować system inteligentnych kamer-powiedzieli, że Polacy są skazani na to by być inteligentnymi i twórczymi, bo wykształcili taki język, który determinuje do rozwoju.. Z liberałami i socjalistami nie da się w ogóle niczego uzgodnić, bo właśnie posługują się językiem, który został tak skonstruowany, by odciąć ludzi od prawdy i podzielić. Filozofia lewicy, która ukształtowała całą dzisiejszą naukę i antykulturę zawiera w sobie sprzeczności wewnętrzne i musi prowadzić do rozłamu-mówi o tym Guz i to się sprawdza, widać jak na dłoni.

//Żaden naród nie uwolni się od chciwców i pyszałków bo wszyscy jesteśmy grzesznikami, klepiesz utopię.//

Owszem, ale my nie musimy ich wybierać do władzy, ani się z nimi liczyć. Chodzi o to, byśmy nauczyli się rozpoznawać duchy ludzi, nie tylko słowa. Lipiński na przykład, nieżle mówi, ale jak prześledzić życiorys,  widać pieczeniarza, który dbał tylko o siebie i swoich. Każdy z nich mówi, że chciałby, wie jak, ale się nie da. Naród ma tego już dość.

//Narodowców natomiast sie zwyczajnie boję, by nie zostali wykolegowani bo nie ufam Zawiszy.//

Zagozda wczoraj podlinkował mi  artykuł na Frondzie-wywiad z Zawiszą, odpisałam mu, że nie widze błędu, dziś dzwonił i zwrócił mi uwagę na ten fragment;
”PiS od początku swojego istnienia jest partią bardzo bojaźliwie i defensywnie podchodzącą do kwestii relacji polsko-żydowskich. W sytuacjach skrajnych, gdy chodzi o takie ewenementy, jak film „Pokłosie”, Kaczyński potrafi zająć jednoznacznie propolskie stanowisko, ale nigdy nie dyskutował publicznie kwestii polityki światowych środowisk żydowskich wobec Polski. Tymczasem Polacy, tak samo, jak mają prawo oceniać działania Berlina, Moskwy, Pekinu czy Watykanu, tak mają prawo oceniać działalność Światowego Kongresu Żydowskiego czy innych, podobnych organizacji, razem stanowiących sieć porozumiewawczą diaspory żydowskiej na świecie.”
http://www.fronda.pl/a/zawisza-dla-frondapl-bedziemy-zmuszeni-postawic-na-ostrzu-noza-kwestie-polskiej-obecnosci-w-unii-na-wzor-camerona,25946.html

Zagozda uważa, że w w takich wywiadach każde słowo jest ważne i tu Zawisza nie wymienił Nowego Jorku, czy USA i to według niego znaczy, że finansuje go USA, albo się po prostu dogadali.. To pytanie zadali Zawiszy też członkowie klubu monarchistów, jego koledzy- czytałam konspekt. Zbył ich żartem. Zapytam o to Zawiszę wprost, na meilu, choć nie musi mi powiedzieć prawdy. Myślę, że nie wolno demonizować, bo inaczej dogaduje się narodowiec i katolik Zawisza, a inaczej socjalista i piłsudczyk Kaczyński, dogadywanie dogadywaniu nie równe. Raczej ufam Zawiszy, na pewno bardziej niż Tobie, Oparze, Szeremietiewowi i wielu innym, o wypaczonych umysłach lub charakterach. Ufam też Zagoździe i sobie, w miarę. Możemy się nieraz pomylić, ale pryncypiów nie zdradzimy, -już rzadkie jest to, że w ogóle je mamy i że są prawidłowe.

Co do Madziara, wyglądał  od pierwszego razu że robi na zlecenie i ma wiedzę służb, ale pewności nie ma.
I znów, gdyby Madziara nawrócić na wiarę, byłby Boży, czyli swój, a tak, trzeba się przyglądać co pisze i być nieufnym. Jego ostatniego wpisu nie czytałam, ale ktoś mi coś wspominał, bym zajrzała. Jak znajdę czas, poczytam.

Pozdrawiam.

O autorze: circ

Iza Rostworowska